Artykuły redakcyjne
Like

Groźby sympatyków Owsiaka, a prokuratura milczy.

10/02/2014
2450 Wyświetlenia
37 Komentarze
1 minut czytania
Groźby sympatyków Owsiaka, a prokuratura milczy.

Minęły 4 tygodnie od złożenia do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów zawiadomienia w sprawie gróźb SMS-em jakie zostały do mnie przesłane godzinę po publikacji artykułu dot. kłopotów z rozliczaniem się WOŚP kierowanej przez Jerzego Owsiaka. Rozumiem, że w tak „skomplikowanej” sprawie muszę jeszcze poczekać z pół roku na złożenie zeznań do protokołu, a śledczych kompletnie nie interesuje mój aparat telefoniczny. A może jestem niesprawiedliwy i gościa już namierzono i… no właśnie, przesłuchano, oskarżono czy ostrzeżono? W każdym razie ja o żadnej akcji w tej sprawie nie słyszałem. A może po prostu można grozić takim jak ja nazistom z Auschwitz, zadającym przyszłemu Prezydentowi Postępowych Polaków kłopotliwe faszystowskie pytania o kasę?

0


Inkryminowana groźba straży przybocznej Jerzego Owsiaka wyglądała tak:

 

V__0980

 

Pisałem o tym tutaj:

https://3obieg.pl/prokuratura-zbada-czy-ludzie-owsiaka-mi-grozili

 

Atak nastąpił po tym artykule:

https://3obieg.pl/watpliwe-wyjasnienia-wosp-odnosnie-nawiazek

 

Poświadczenie urzędowe złożenia zawiadomienia:

zawiadomienieowsiak

 

 

Na razie ciiiisza….

 

I teraz zła wiadomość dla Owsiaka i jego fanatyków.

Nie przestraszyłem się jakoś (choć nikt nie wie jak realna może być groźba tak nieoblicznych ludzi) i obecnie piszę artykuł o tym co wyczytałem m.in. tutaj:

 

WP_004021

 

 

A zapewniam, że mam przygotowanie zawodowe, by wyczytać także to co się próbowało ukryć. Przez lata zajmowałem się audytami i analizą dokumentacji spółek podlegających sprzedaży lub biorących udział w przetargach.

Wkrótce opublikuję swoją wiedzę, spostrzeżenia i pytania dotyczące rozliczeń

WOŚP -> ZŁOTY MELON -> MRÓWKA CAŁA -> JERZY OWSIAK….

 

Do zobaczenia

 

Tomasz Parol

 

 

 

 

 

 

 

0

Tomasz Parol

Tomasz Parol - Redaktor Naczelny Trzeciego Obiegu, bloger Łażący Łazarz, prawnik antykorporacyjny, zawodowy negocjator, miłośnik piwa z przyjaciółmi, członek MENSA od 1992 r. Jeśli mój tekst Ci się podoba, lub jakiś inny z tego portalu to go WYKOP albo polub na facebooku. Jeśli chcesz zostać dziennikarzem obywatelskim z legitymacją prasową napisz do nas: redakcja@3obieg.pl

502 publikacje
2249 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758