HYDE PARK
Like

GŁOSUJ NA…P I S… nawet jeśli się po tym wyrzygasz!!!

02/05/2014
1634 Wyświetlenia
37 Komentarze
10 minut czytania
GŁOSUJ NA…P I S… nawet jeśli się po tym wyrzygasz!!!

POLITYKA – jest grupowym seksem , w którym uczestnicy mają jeden, jedyny problem : NIE ZOSTAĆ POMINIĘTYM !

0


 

                                   W ostatnią fazę robienia NAS w konia , ciula , bałwana wszedł etap nazywający się : finisz kampanii wyborczej do Europarlamentu.  Aż żal słuchać i i łez brakuje , by podołać ciężkiemu obowiązkowi dawania wiary w zapewnienia ubiegających się o ciężką kasę (150-200 tys.zł/miesięcznie) kandydatom na dożywotnią emeryturę ( po jednej kadencji 50 % , a po dwóch 100% uposażenia europosła), że ONI tam idą – dla NAS i naszego zbawienia. Chyba nikt o zdrowych zmysłach widząc i słuchając kandydatów do Brukseli nie wierzy w JEDNO słowo wypowiadane przez któregokolwiek z nich. Każdy z nich „obskoczył” kilku doradców od wizerunku , kilku oblatanych marketingowo dziennikarzy i teraz musi w sposób jak najbardziej przekonywujący DAĆ POPALIĆ !!! , by zaistnieć i zrobić wrażenie…(vide Piskorski , Kowal , Czarnecki i inni.)

Tylko MY , tzw. elektorat mamy  problem : pójść czy nie pójść , jak nie pójdę to dam IM się wybrać przez samych siebie i rodzinę , jak pójdę to komu dać nielichy szmal do końca życia ?.. Czy mogę zrobić na tym jakiś biznes ?. Czy mogę zamienić swój głos na choćby maleńki grosz ?

No i tu pojawia się MÓJ skromny głos doradczy : ..możesz …. możesz zamienić swój głos na wcale nie lichy grosz !..Posłuchaj mnie , bo jak już z moich publikacji się dowiedziałeś i z innych źródeł , nie jestem członkiem żadnej partii , w wyborach prezydenckich chyba głosowałbym na siebie skoro startowałem , do parlamentu chyba też głosowałbym na siebie skoro startowałem  ,więc jeśli istnieje słowo : obiektywny to mogę się choćby ubiegać o nazwanie mnie nim. A rozwiązanie jest proste : Trzeba 25 maja zagłosować na kandydatów P I S !!!! , choćby wywołało to u Ciebie odruch wymiotny !.. nie rzygaj , poczekaj zaraz Ci to wyjaśnię..

Popatrz i zrozum !:.. Z całą pewnością nie możesz czuć się usatysfakcjonowany rządami przez ostatnie 25 lat… Ja też !..Tylko na boga ONI sami w parlamencie i rządach się tam nie znaleźli !..Ty im w tym pomogłeś poprzez głosowanie na NICH lub nie pójście do wyborów. Jak już poszedłeś to głosowałeś na NICH przeciwko temu „CH…”  !.. I tak jak nie TEN to TAMTEN robił z Ciebie niewolnika biedy , zakładnika upokorzenia i dyktatury urzędasów. To przez nich i każdego z osobna 3 miliony młodych , zdolnych Polaków zmuszonych zostało do zarobkowej emigracji a co za tym idzie do porzucenia najbliższych członków rodziny fundując im kontakt przez Skype. To przez NICH ponad 10 milionów Polaków jest w egzekucji komorniczej i innych swołoczy windykacyjnych. To przez NICH ponad 6500 osób/ROCZNIE  popełniło samobójstwo nie widząc możliwości codziennego funkcjonowania na poziomie choćby minimum. W Unii Europejskiej walczy się na hasła 8,5 euro za godzinę  pracy a u nas dla znakomitej większości to dniówka. Uwierz mi właścicielu głosu , który 25 maja będzie ważny dla NIEGO , ale może być bardzo istotny dla Ciebie.

Oddając głos na PIS robisz pozostałych w WIELKIE  jajo !..

Runie jak lodowcowa góra cała okupiona ciężkim szmalem strategia dorwania się do władzy (KORYTA) w Polskich wyborach parlamentarnych za rok. Te 50 (51) euro-mandatów do podziału jest ważne dla wywołania wrażenia , że moja partia jest najmojsza !!!..To nam zaufał obywatel RP , MY jesteśmy ważni a nawet najważniejsi !. I spoko … dalej będziemy rządzić , brać kasę i za nic nie odpowiadać , bo winny jest fakt , że rządzą ONI a jak nam dacie władzę to dopiero WAM się polepszy…! A ponieważ jak dotychczas zawsze będą ONI więc nigdy NAM się nie polepszy !

Idąc tropem mojej koncepcji DAJMY IM SZANSĘ włażenia nam w dupę przez najbliższy rok !.. Niech po wielkiej klapie w euro-wyborach biorą się do roboty i uchwalają ustawy , które NAS choćby zbliżą do cywilizacji będącej w Europie. Niech uchwalą ustawę o upadłości konsumenckiej osób fizycznych by 10 milionów Polaków oddłużyło się i zaczęło normalne życie ” z nowego wiersza „.. ( W Niemczech co godzinę upada 200 osób – i system gospodarczy państwa nie upada – jak widać ) , gówno mnie obchodzi Polski system bankowy , po pierwsze nie Polski a po drugie jak mu źle to niech się stąd wynosi , na jego miejsce przyjdą inni chcący zarabiać na pożyczaniu pieniędzy…Wymiar sprawiedliwości do kapitalnego remontu (to wszyscy wiedzą ale nikt go nie tyka) . 7 % obywateli RP ma zaufanie do trzeciej władzy konstytucyjnej. To skandal , że o tym czy w sądach i prokuraturach panuje sprawiedliwość 93 % obywateli mówi że NIE!!!.. Sędziowie  i prokuratorzy odpowiadają przed „Bogiem i Historią”.. Twierdzenie , że Polacy dzielą się na tych co siedzieli , siedzą lub będą siedzieć jest absolutnie aktualne. Strach , paraliż wywołany przez prokuratora – sędziego nie pozwala prowadzić działalności gospodarczej. Byle urzędas pozbawi ciebie dorobku całego życia i za to NIE ODPOWIADA i nikt mu nie może niczego zrobić ( każdy może mu skoczyć !)..Co to za państwo gdzie można zatrudniać tysiące pracowników na umowy zlecenia na tydzień lub dwa przez LATA , a rząd i parlamentarzyści maja to w doopie ?..Jak to jest , że rząd RP decyduje o najniższym wynagrodzeniu na poziomie 400 euro przy kosztach utrzymania porównywalnych z całą Europą. Z takiej okazji korzysta każdy fjut , który nazywany jest w Polsce „Inwestorem zagranicznym” i traktuje NAS gorzej jak Azjatów..Czy na służbę zdrowia można w ogóle mówić „zdrowia” ?.. Kogo na nią stać skoro 75 % recept nie jest wykupywanych ? ..To po cholerę całe życie płacę ZUS , by gdy go potrzebuję nie mieć na lekarstwa czy czekać do specjalisty w kilkuletnich kolejkach ?..Dlaczego traktujemy Polaka za kierownicą (także rowerzystę) gdy wypije piwo czy dwie lampki wina jak pijane ścierwo wsadzając go najchętniej na sto lat do więzienia, gdy w tej samej Unii Europejskiej prawo dopuszcza posiadanie : w Anglii 0,8 , Niemczech,Francji,Belgii,Hiszpanii i innych 0,5 promila alkoholu we krwi ?( tak na marginesie – pijani kierowcy są sprawcami 8 % wypadków drogowych – 92 % to kierowcy trzeźwi ) .. Co Polak to gówno które ma czuć bata na plecach  , bo WŁADZA  ma kierowców albo ma immunitet ? .. Dlaczego Polak z definicji  nie jest suwerenem PAŃSTWA a  poddanym władzy urzędasów ?.

Co nie wystarczy argumentów by choć przez chwilę zastanowić się czy ten Sklepowicz nie ma racji ???..Wiem każdy z Was dodałby jeszcze wiele powodów i argumentów do mojego wywodu , ale forma blogu to nie powieść !.. Do krajowych wyborów jeszcze pozostało trochę czasu… Teraz zastanów się czy mam czy nie RACJĘ !!!

Jeśli mam to zrób mi radochę i zagłosuj na PIS tak jak i JA , choć tego dnia (25.V) będę głosował na czczo !..Źle znoszę rzyganie !.. A od 26 maja siądź z piweczkiem przed telewizorem i popatrz !.. co się będzie działo !!!

TUS CUDA

Inne zapisy autora:

0

222 Legionista
222 Legionista http://www.sklepowicz.com.pl

Prawnik, uczulony na ignorancję sądów i systemu bankowego....

218 publikacje
34 komentarze
 

 1. Avatar Ada

  ‘dlaczego Polak nie jest suwerenem państwa?’ bo Polaka proszę szanownego pana jest wg Bartoszewskiego tylko bydłem. Pamieta pan jak Bartoszewski takimi słowami zachecał do głosowania na Komorowskiego: bydło glosować i bydło poglosowało. To jest tylko bydło, które wymaga POganiania…… Co do głosowania na PIS, to ja tylko i stale głosowałam na PiS i tez zagłosuję. Dla mnie to partia uczciwa. Kaczyński to Człowiek i polityk duzej klasy.

  0
  • Avatar gas

   te pohukiwania aby głosować na PIS są kompletnie bez sensu, KACZYŃSKI, TUSK, KWAŚNIEWSKI, PICHOCIŃSKI ich wszystkich łączy jedno …. ta banda siedziała przy okrągłym stole i naprawdę dużo to tłumaczy !!! proponuję wszystkim którzy zamierzają głosować na PIS sprawdzić listę uczestników, a może w końcu zrozumiecie, że głos na PIS niczego nie zmieni poza twarzami przy korycie.
   .
   .
   Nie chodzi o to, żeby zmieniać świnie przy korycie, tylko żeby im zabrać koryto.
   .
   .

   0
   • Avatar gas

    dlatego należy głosować na KORWINA MIKKE, poniżej lista uczestników okrągłego stołu i każdy kto choć trochę ma rozumu na nikogo z tej listy nie zagłosuje !!!

    http://historia-polski.com/dokumenty_historyczne/uczestnicy__obrad__okraglego__st.htm

    poza tym to właśnie Kaczyńscy pozbawili Polski suwerenności podpisując traktat Lizboński, i nie kto inny jak Jarosław bratał się z banderowcami z Ukrainy, co całkowicie dyskwalifikuje go jako człowieka

    0
    • Avatar fhtdf

     kaczynski ma prywatny interes aby POgonic

     zydokomusza urzednicza bolszewie
     i nalezy mu to umozliwi

     dajac w wyborach wolna reke i aparat przymusu panstwowego

     0
     • Avatar Ada

      Jestem za Jarkiem Kaczyńskim. Dla mnie to duzej klasy Człowiek i polityk.

      0
    • Avatar Ada

     o, nawet chyba na tych stronach czytałam,że Korwinek to agent ruski, więc głosuj sobie sam na niego ….

     0
     • Avatar gas

      a może Korwin to agent Chiński ??? … albo wyssane z palca głupoty ???
      .
      .
      .
      Faktem jest to że Kaczyńscy mimo pełnej władzy NIC NIE ZROBILI !!! bo zrobić przecież nie mogli, wiążą im ręce ustalenia z Kiszczakiem !!!
      .
      .
      PIS To taka sama banda socjalistów jak peowcy, zamiast gadać bzdury jaki to z niego porządny człowiek lepiej oprzyjmy się na konkretach … co takiego on zrobił, poza oczywiście pozbawieniem suwerenności Polski poprzez podpisanie traktatu Lizbońskiego. A program gospodarczy PIS niczym dosłownie niczym nie różni się od SLD proponuję go sobie porównać, taki sam populistyczny bełkot !!!
      .
      .
      .
      Jeśli chcecie aby pogonić czerwonym kota, głosować trzeba właśnie na Korwina, bo on im odetnie to co ich zaboli najbardziej KASĘ. czerwona hołota jest jak hydra odrąbiesz jeden łeb wyrosną 2 następne. Trzeba ich wycinać u źródła …czy odciąć od pieniążków, a tego chce właśnie Korwin !!!

      0
     • Avatar fhjjmk

      gas chyba nie wierzysz w to co piszesz

      korwin saczy brednie w mlode glowy
      ze jak beda mieli dziki zachod amerykanski
      to beda wolni i szczesliwi

      moze i szczesliwi ale wolni tylko od cywilizacji

      nie da sie dzis zyc na poziomie braku wspolpracy
      w dlugich lancuchach kooperacji wzajemnej

      tasmy forda nie da sie zastapic drobnymi warsztatami

      nawet w takiej dziedzinie jak informatyka i programowanie
      gdzie teoretycznie i niby praktycznie jest to mozliwe

      0
     • Avatar gas

      do @fhjjmk

      bzdury Pan gadasz, taśmę do produkcji forda to można postawić w 6 miesięcy ( vide nowe fabryki VOLVO od kiedy zostały kupione przez chińczyków ), a Polska informatyka na przekroju reszty radzi sobie całkiem nieźle. Zresztą taka konkluzja dotyczy praktycznie wszystkiego co jest w Polsce prywatne, zwróć uwagę na dwie sfery szkolnictwo i służba zdrowia, tam gdzie jest to prywatne ( stomatologia, okulistyka, ginekologia, szkoły nauki języków ) średni poziom usług w mojej ocenie mamy taki jak czołówka Europy. Co do jakiś tam łańcuchów kooperacyjnych … to proszę uwierzyć dobre prawo, niskie podatki, silna armia ściągną do Polski całą produkcyjną śmietankę z całego świata
      .
      .
      Korwinologia to nie tylko niskie podatki, to także radykalne uproszczenie przepisów i zlikwidowanie 90% biurokracji,a np. dla porównania za Kaczyńskiego biurokracja rosła w tempie o wiele większym niż za komuny !!! Zmiana ludzi to za mało … trzeba zmienić zasady, a tego Kaczyński nawet nie obiecuje !!!

      0
    • Zagłosować na Mikke to tyle samo co oddac głos na małpę z odbezpieczonym granatem,skutki takie same

     0
 2. ‘dlaczego Polak nie jest suwerenem państwa?’ bo Polaka proszę szanownego pana jest wg Bartoszewskiego tylko bydłem. Pamieta pan jak Bartoszewski takimi słowami zachecał do głosowania na Komorowskiego: bydło glosować i bydło poglosowało. To jest tylko bydło, które wymaga POganiania>>Pan Bartoszewski tylko wlasciwie nazwał pewien własciwy odłam narodu….zachowujacy sie jak bydło.a moze szanowna pani ma jakies inne lepsze okreslenie…bydła???

  0
  • Avatar Ada

   Podałam fakt, bo tak własnie Bartoszewski zachęcał: ‘BYDŁO GŁOSOWAĆ”, a ty jak zwukle nic nie wiesz….

   0
   • tak dla ignorantów nie majacych 2 zł na gazete>>>>>- A dlaczego nazwał pan PiS bydłem?

    – Nie nazwałem. Powiedziałem tylko odwołując się do klasyka: “Że już mi zbrzydło uważać bydło za niebydło”. Pierwodruk K.H. Rostworowski 1916 r.- Kraków, “Kajus Cezar Kaligula”. Jeśli wtedy istniał już PiS, to słusznie się obrazili.

    0
 3. Avatar Sceptissimus

  Należałoby dodać, iż ów “odłam” to całkiem spora większość…

  0
 4. Avatar ela

  Tylko Kaczyński !!!

  autor artykułu dobrze główkuje…..

  0
 5. Avatar Krzysztof

  Ładnie to tak pod wymyślna strategią nawoływać na głosowanie na kolejnych palantów ?
  a nie lepiej olać PO PIS PSL TW i zagłosować na oszołoma ( wiecie jakiego) . Niech pokaże co ma do wykonania

  0
 6. A nie żałuje pan swoich obraźliwych słów pod adresem Jarosława Kaczyńskiego i PiS?

  – Nie widzę w nich nic obraźliwego. Chyba każdy zgodzi się, że hodowanie zwierząt futerkowych daje mniejsze kwalifikacje do umiejętności rozumienia i rozwiązywania problemów ludzi i społeczeństw, niż wychowanie do dorosłości pięciu dzieci w duchu harcerskim. Nie jest? Jest! Nie mówiłem, że nie można głosować na kogoś, kto ma kota. Mówiłem, że będę głosował na Komorowskiego.>>>a tu dla hodowcow zwierzat futerkowych i dla kurdupli.kzady sobie wybierze co dla niego.Glosuj tylko na kurdupli a tym bardziej jak maja..kota!!!

  0
 7. – A słowa o dyplomatołkach?

  – A dlaczego nikt z SLD się nie obraził? Tylko z PiS uważali, że o nich mówię, choć niemało było osób z rodowodem lewicowym w dyplomacji III RP…>>>>zastanawiajace dla inteligentnych ze na bydło wpadli sami picowcy.Jakis kompleks…kurdupla????

  0
 8. – Czy w wolnej Polsce kiedykolwiek pan się czegoś obawiał?

  – Ja się zawsze sprzeciwiałem państwu autorytatywnemu. Bez względu na to, czy lewicowe, czy prawicowe. Nikomu nie życzę dyktatora. My już mieliśmy w Polsce kandydata na dyktatora, był nim Andrzej Lepper. Rządy pana Leszka Millera też mnie nie rzucały na kolana, bo Miller demontował reformy Buzka. Ja nie chcę nikogo osadzać, bo sam wkrótce stanę na sądzie ostatecznym. Człowiek im starszy, tym jest mniej skłonny do ocen. Dzisiaj jestem dumny z mojego kraju i chciałbym, żeby Polacy byli dumni i na tę dumę pracowali swoją pracą, nauką, osiągnięciami, dokonaniami, czynami. Ja swoje zrobiłem.>>>>>na koniec zeby pani ada nie srała na kogos o kim nie ma pojecia.

  0
  • Avatar Ada

   ty mulsie nauczasz nas jak sie sra na Polaków…. Dumny z kraju POddańczego jest muls hahahahahaha. Smutno byłoby bez takich głupków jak ty……

   0
 9. Avatar ja

  muls, hahahaha wiadomo, wyborca Komorowskiego. Widzisz jaki z ciebie chory ludzik? Czego ty szalejesz, wez cos na uspokojenie. Dlaczego wyborcy Komorowskiego są tak widocznie chorzy? Przykładem jest muls, i ten nick to żenada hahahaha

  0
 10. nie że bydło…buhaabuhha.O tym mówił Bartoszewski.I defacto…o to mi chodziło.Tak wiec buhahaha.Bardzo jezdescie przewidywalni….jak to bydło.Cała przyjemnosc po mojej stronie.Co nalezało udowodnic.

  0
 11. generalnie bez niespodzianek ale w koncu to jest ..eksperyment..z malpami.

  0
 12. no i gasimy swiatło bo zamykamy klatke.W wolnej chwili czytajcie i pytajcie.madrzejsi nie bedziecie ale smieszniejsi na pewno.

  0
 13. Avatar Ja

  muuuuu-ls a te twoje zidiocenie to od urodzenia, a? Biedaku muuuuuuuuuu-ls

  0
 14. bydło to raczej muuuuuuu.LS nie przejdzie normalnemu bykowi.Chiba ze ..nienormalny.

  0
 15. spróbuj moze cipcipcip…bedzie ci łatwiej jak to cipuchnie.z naciskiem na ppppp.

  0
  • Avatar fhjjmk

   radze sprawdzic czy demielinizacja nie POczynila
   spustoszenia w synapsach

   moze tez byc wrodzony syfilis
   po laach wlasnie takie rezultaty

   brak rozumy i autoagresywne dzialania na oslep

   0
 16. a czytac ty umiesz tekst polski??jesli umiesz to poradzisz z wywiadem Bartoszewskiego.Jak nie poradzisz to znaczy ze syfilystyczne spustoszenie postepujace widze.

  0
 17. a czytac ty umiesz tekst polski??jesli umiesz to poradzisz z wywiadem Bartoszewskiego.Jak nie poradzisz to znaczy ze syfilystyczne spustoszenie postepujace widze.I wtedy tylko ..kurdupel w twoim zasiegu.Inteligencja czyli lemingi nie dla ciebie.

  0
  • Avatar tbce

   wypisujesz dyrdymaly ktore sie kupy nie trzymaja

   bydloszewski to typowa kanalia
   typowo promowana w kranju podbitym i zniewolonym
   doskonale opisana. juz. w dziadach mickiewicza

   przywolywanie tego osobnika to jak mazanie gw..

   0
 18. Avatar Ada

  Mule- sie ty to naprawdę jesteś karłem umysłowym. Czy nie widzisz siebie w lustrze padalcu? Przecież jesteś ohydny i zboczony. Komuś zarzucasz,że opluwa ludzi, bo padalcu sam to robisz. Ty masz móżdżek karłowaty, a twarzy w ogóle nie masz, to jest tylko morda na widok której kazdemu robi się niedobrze, Twoja pisanina mówi że jesteś mocno upośledzoną kukłą ludzką. I po co ty zyjesz?

  0
 19. zyje adzia zeby czytac ..ciebie.To prawie jak ..onanizm.Masz racje toTakie zboczenie ..

  0
 20. Avatar Waldemar

  Widzę, że komentarze zamieniły się w pyskówki gówniarzy z piaskownicy obrzucających się nawzajem błotem. Moi kochani zabierzcie wiaderko i szpadelek i idźcie już spać. Artykuł ciekawy, zgadzam się z autorem, powiem to jest tak, jakby mi ktoś z klawiatury to wyjął. Z chęcią dowiedziałbym się jednak, co autor miał na myśli “promując” PIS? Czy zastrzeżenia w stosunku do “osiągnięć” PIS związane z okrągłym meblem i epizod związany z rządami PIS’u nie dyskwalifikują tej organizacji i ich wodza? Co miałby, czy też mógłby, zmienić PIS wygrywając w wyborach do europarlamentu? Nie widzę jakiegokolwiek wpływu personaliów w europarlamencie na sprawy polskie, i tak nie mamy tam nic do gadania. Z równym powodzeniem można by głosować na menażerię pana Palikota, skutek byłby zapewne taki sam.

  0
  • roman roman

   Dziękuję panie Waldemarze..
   Wyjaśniam , że ze 100 % oddanych głosów 9 komitetów coś zabierze… ale gdyby PIS (a ma szansę) otrzymał większość…to 6 komitetów biorąc mniej jak 5% (próg) wezmą ok.25 %…ku rozpaczy ich szefostwa i wścieklizny księgowych …(kasa poszła się dymać-oczekiwania “Adamków” i kasa prywatna – JEDYNKI I DWÓJKI – dają 100 i 50 tys.zł – pod stołem na kampanię ( inf. pewna od 25 lat) ..Na PO i SLD zostałoby ok 40 % do podziału…PEŁNA PORAŻKA i horror dla kierownictwa !!! Działacze zaczną się denerwować i żądać rozliczeń kierownictwa …Strach przed pójściem do “zwyczajnej”pracy po podobnej kampanii za kilkanaście miesięcy… WIĘC !!! Nie będzie innego wyjścia tylko wziąć się do roboty i uchwalać “pro – : ludzkie , społeczne , oczekiwane USTAWY !!!
   Uważam , że gdyby szansę podobna do PISU miał Palikot to wzywałbym do oddania na niego głosu…ale takiej szansy nie ma…Więc pozostaje PIS…bo PO coś weźmie i SLD też…Więc strach i trwogę u Nich i Pozostałych może wywołać tylko P I S !!!

   0
   • Avatar gas

    Czy Wy Panowie naprawdę nie widzicie że NIE MA ZNACZENIA na kogo zagłosujecie … PO,PIS,SLD,PSL to jedna niczym się nie różniąca cholera …. ich programy w sferze gospodarki, pieniądza, podatków, armii, czy prawa NAPRAWDĘ się niczym nie różnią taki sam socjaldemoratyczny bełkot … jest możliwość zmiany a tą gwarantuje tylko KORWIN …. czy to tak ciężko zrozumieć ???

    0
 21. Avatar Ozzy76

  pischlewska świnio (przepraszam wszystkie świnki), przecież twój wódz kalkstein sam jest żydo-bolszewikiem

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816