HYDE PARK
Like

GŁOSUJ NA…P I S… nawet jeśli się po tym wyrzygasz!!!

02/05/2014
2153 Wyświetlenia
37 Komentarze
10 minut czytania
GŁOSUJ NA…P I S… nawet jeśli się po tym wyrzygasz!!!

POLITYKA – jest grupowym seksem , w którym uczestnicy mają jeden, jedyny problem : NIE ZOSTAĆ POMINIĘTYM !

0


 

                                   W ostatnią fazę robienia NAS w konia , ciula , bałwana wszedł etap nazywający się : finisz kampanii wyborczej do Europarlamentu.  Aż żal słuchać i i łez brakuje , by podołać ciężkiemu obowiązkowi dawania wiary w zapewnienia ubiegających się o ciężką kasę (150-200 tys.zł/miesięcznie) kandydatom na dożywotnią emeryturę ( po jednej kadencji 50 % , a po dwóch 100% uposażenia europosła), że ONI tam idą – dla NAS i naszego zbawienia. Chyba nikt o zdrowych zmysłach widząc i słuchając kandydatów do Brukseli nie wierzy w JEDNO słowo wypowiadane przez któregokolwiek z nich. Każdy z nich „obskoczył” kilku doradców od wizerunku , kilku oblatanych marketingowo dziennikarzy i teraz musi w sposób jak najbardziej przekonywujący DAĆ POPALIĆ !!! , by zaistnieć i zrobić wrażenie…(vide Piskorski , Kowal , Czarnecki i inni.)

Tylko MY , tzw. elektorat mamy  problem : pójść czy nie pójść , jak nie pójdę to dam IM się wybrać przez samych siebie i rodzinę , jak pójdę to komu dać nielichy szmal do końca życia ?.. Czy mogę zrobić na tym jakiś biznes ?. Czy mogę zamienić swój głos na choćby maleńki grosz ?

No i tu pojawia się MÓJ skromny głos doradczy : ..możesz …. możesz zamienić swój głos na wcale nie lichy grosz !..Posłuchaj mnie , bo jak już z moich publikacji się dowiedziałeś i z innych źródeł , nie jestem członkiem żadnej partii , w wyborach prezydenckich chyba głosowałbym na siebie skoro startowałem , do parlamentu chyba też głosowałbym na siebie skoro startowałem  ,więc jeśli istnieje słowo : obiektywny to mogę się choćby ubiegać o nazwanie mnie nim. A rozwiązanie jest proste : Trzeba 25 maja zagłosować na kandydatów P I S !!!! , choćby wywołało to u Ciebie odruch wymiotny !.. nie rzygaj , poczekaj zaraz Ci to wyjaśnię..

Popatrz i zrozum !:.. Z całą pewnością nie możesz czuć się usatysfakcjonowany rządami przez ostatnie 25 lat… Ja też !..Tylko na boga ONI sami w parlamencie i rządach się tam nie znaleźli !..Ty im w tym pomogłeś poprzez głosowanie na NICH lub nie pójście do wyborów. Jak już poszedłeś to głosowałeś na NICH przeciwko temu „CH…”  !.. I tak jak nie TEN to TAMTEN robił z Ciebie niewolnika biedy , zakładnika upokorzenia i dyktatury urzędasów. To przez nich i każdego z osobna 3 miliony młodych , zdolnych Polaków zmuszonych zostało do zarobkowej emigracji a co za tym idzie do porzucenia najbliższych członków rodziny fundując im kontakt przez Skype. To przez NICH ponad 10 milionów Polaków jest w egzekucji komorniczej i innych swołoczy windykacyjnych. To przez NICH ponad 6500 osób/ROCZNIE  popełniło samobójstwo nie widząc możliwości codziennego funkcjonowania na poziomie choćby minimum. W Unii Europejskiej walczy się na hasła 8,5 euro za godzinę  pracy a u nas dla znakomitej większości to dniówka. Uwierz mi właścicielu głosu , który 25 maja będzie ważny dla NIEGO , ale może być bardzo istotny dla Ciebie.

Oddając głos na PIS robisz pozostałych w WIELKIE  jajo !..

Runie jak lodowcowa góra cała okupiona ciężkim szmalem strategia dorwania się do władzy (KORYTA) w Polskich wyborach parlamentarnych za rok. Te 50 (51) euro-mandatów do podziału jest ważne dla wywołania wrażenia , że moja partia jest najmojsza !!!..To nam zaufał obywatel RP , MY jesteśmy ważni a nawet najważniejsi !. I spoko … dalej będziemy rządzić , brać kasę i za nic nie odpowiadać , bo winny jest fakt , że rządzą ONI a jak nam dacie władzę to dopiero WAM się polepszy…! A ponieważ jak dotychczas zawsze będą ONI więc nigdy NAM się nie polepszy !

Idąc tropem mojej koncepcji DAJMY IM SZANSĘ włażenia nam w dupę przez najbliższy rok !.. Niech po wielkiej klapie w euro-wyborach biorą się do roboty i uchwalają ustawy , które NAS choćby zbliżą do cywilizacji będącej w Europie. Niech uchwalą ustawę o upadłości konsumenckiej osób fizycznych by 10 milionów Polaków oddłużyło się i zaczęło normalne życie ” z nowego wiersza „.. ( W Niemczech co godzinę upada 200 osób – i system gospodarczy państwa nie upada – jak widać ) , gówno mnie obchodzi Polski system bankowy , po pierwsze nie Polski a po drugie jak mu źle to niech się stąd wynosi , na jego miejsce przyjdą inni chcący zarabiać na pożyczaniu pieniędzy…Wymiar sprawiedliwości do kapitalnego remontu (to wszyscy wiedzą ale nikt go nie tyka) . 7 % obywateli RP ma zaufanie do trzeciej władzy konstytucyjnej. To skandal , że o tym czy w sądach i prokuraturach panuje sprawiedliwość 93 % obywateli mówi że NIE!!!.. Sędziowie  i prokuratorzy odpowiadają przed „Bogiem i Historią”.. Twierdzenie , że Polacy dzielą się na tych co siedzieli , siedzą lub będą siedzieć jest absolutnie aktualne. Strach , paraliż wywołany przez prokuratora – sędziego nie pozwala prowadzić działalności gospodarczej. Byle urzędas pozbawi ciebie dorobku całego życia i za to NIE ODPOWIADA i nikt mu nie może niczego zrobić ( każdy może mu skoczyć !)..Co to za państwo gdzie można zatrudniać tysiące pracowników na umowy zlecenia na tydzień lub dwa przez LATA , a rząd i parlamentarzyści maja to w doopie ?..Jak to jest , że rząd RP decyduje o najniższym wynagrodzeniu na poziomie 400 euro przy kosztach utrzymania porównywalnych z całą Europą. Z takiej okazji korzysta każdy fjut , który nazywany jest w Polsce „Inwestorem zagranicznym” i traktuje NAS gorzej jak Azjatów..Czy na służbę zdrowia można w ogóle mówić „zdrowia” ?.. Kogo na nią stać skoro 75 % recept nie jest wykupywanych ? ..To po cholerę całe życie płacę ZUS , by gdy go potrzebuję nie mieć na lekarstwa czy czekać do specjalisty w kilkuletnich kolejkach ?..Dlaczego traktujemy Polaka za kierownicą (także rowerzystę) gdy wypije piwo czy dwie lampki wina jak pijane ścierwo wsadzając go najchętniej na sto lat do więzienia, gdy w tej samej Unii Europejskiej prawo dopuszcza posiadanie : w Anglii 0,8 , Niemczech,Francji,Belgii,Hiszpanii i innych 0,5 promila alkoholu we krwi ?( tak na marginesie – pijani kierowcy są sprawcami 8 % wypadków drogowych – 92 % to kierowcy trzeźwi ) .. Co Polak to gówno które ma czuć bata na plecach  , bo WŁADZA  ma kierowców albo ma immunitet ? .. Dlaczego Polak z definicji  nie jest suwerenem PAŃSTWA a  poddanym władzy urzędasów ?.

Co nie wystarczy argumentów by choć przez chwilę zastanowić się czy ten Sklepowicz nie ma racji ???..Wiem każdy z Was dodałby jeszcze wiele powodów i argumentów do mojego wywodu , ale forma blogu to nie powieść !.. Do krajowych wyborów jeszcze pozostało trochę czasu… Teraz zastanów się czy mam czy nie RACJĘ !!!

Jeśli mam to zrób mi radochę i zagłosuj na PIS tak jak i JA , choć tego dnia (25.V) będę głosował na czczo !..Źle znoszę rzyganie !.. A od 26 maja siądź z piweczkiem przed telewizorem i popatrz !.. co się będzie działo !!!

TUS CUDA

0

222 Legionista http://www.sklepowicz.com.pl

Prawnik, uczulony na ignorancję sądów i systemu bankowego....

218 publikacje
34 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758