NEWS
Like

Fukushima – I co dalej? Cz.1

29/11/2013
1384 Wyświetlenia
6 Komentarze
10 minut czytania
Fukushima – I co dalej? Cz.1

Kiedy budzimy się w swoich łóżkach, pewnie nikt z nas nie myśli „ co tam słychać w Japonii? ”

0


explod33

Jest źle! Jest bardzo źle! Mało kto z nas zastanawia się co z Fukushimą?  Sam śledzę ten temat, ponieważ mało z nas wie że jest to obecnie jeden z najważniejszych tematów na które powinniśmy rozmawiać, obok GMO, szczepień czy zapędów masonów w przejmowaniu  kontroli światowej nad kapitałem ludzkim! Czy to był atak „fałszywej flagi” na Fukushimę, który spowodował największą katastrofę ekologiczną w dziejach ludzkości? A może jest to przykrywka czegoś znacznie większego? Tak czy inaczej nie wiem czy kiedyś nadejdzie dzień w którym przyszłe pokolenia wybaczą nam ten bezprecedensowy zamach na ich przyszłość?  W TV brak jakichkolwiek doniesień, które z wielkim niepokojem docierają do nas, a bezprecedensowo przemilczane są w massmediach.

https://

Osobiście nie byłem i nie widziałem na oczy co tam się dzieje, jednakże kto z Was chciałby tam jechać? Tym bardziej po odkryciu takich zgoła innych informacji (doniesień),  nie chciałbym w najbliższym czasie być w pobliżu tamtego miejsca. Niebawem może się okazać że nigdzie na Ziemi nie ma bezpiecznego zakątka. Japończycy  zbyt mocno zawierzyli swoim przywódcom, którzy w bezprecedensowy sposób nakarmili ich kłamstwem, pokazując jednocześnie że nie są godni własnego Narodu.

Seria wypadków jądrowych w elektrowni jądrowej Fukushima I w Japonii, do których doszło w 2011 roku w wyniku tsunami spowodowanego przez „trzęsienie ziemi” u wybrzeży Honsiu, jak dzisiaj wiemy mogła nastąpić na skutek tzw. „ataku fałszywej flagi” lub w celu ukrycia innych niepokojących faktów dotyczących handlu bronią masowego rażenia, do tego tematu wrócimy w dalszej części. Tym którzy dzisiaj nadal wierzą w pokój i sprawiedliwość w założeniach Rządów całego Świata mówię OBUDŹCIE SIĘ!

Dawniej, kiedy byłem bardzo naiwny jak to bywa z dziećmi, wierzyłem że rząd USA to prawdziwi przywódcy zajmujący się niczym innym jak wprowadzaniem „demokracji Światowej” w życie. Dzisiaj wiem że jest z goła inaczej. Jest to rząd marionetek, z resztą jak wszystkie rządy Zachodnich Państw na smyczy chciwych i psychicznie chorych banksterów. Ludzi którzy za swój cel obrali zmniejszenie populacji ludności na Świecie do 500 mln! Koś pomyśli sobie „ co on za pierdoły opowiada?”,  zainteresowanych odsyłam do strony: http://otworzumysl.com/index.php/215-cele-elity-zapisane-w-stanie-georgia

Jednak każdy kto chce widzi że te tzw. teorie spiskowe nie są wcale takie teoretyczne(spisek to nie teoria)… Bo jak nazwać istoty, które w imię wolności i równości spalili żywcem dwa wielkie miasta pełne ludzi?( Hiroszimę i Nagasaki ). Już wówczas powinna nam się zapalić kontrolka, mówiąc nam mam na myśli gatunek ludzki.

Wracając do naszego tematu,

Fukushimę zbudowano tak, iż jej generatory prądu potrzebne do podtrzymywania chłodzenia reaktorów z wysoce niebezpiecznymi prętami radioaktywnymi zostały umieszczone w piwnicy, co jak wiemy było najgłupszym rozwiązaniem jakie można było tam zastosować. W skutek „trzęsienia ziemi” zostały one zalane, co z kolei skutkowało wyłączeniem chłodzenia w reaktorach jądrowych i w ostateczności doprowadziło do katastrofy(oficjalna wersja).

Ktoś mógłby powiedzieć, że nie jest możliwym by były to celowe działania kogokolwiek. Obecnie Kraje takie jak USA , Israhell, Niemcy, UK, Chiny czy Rosja posiadają technologię, która jest przemilczana na szerokim forum dyskusyjnym. Są to bronie wszelkiego typu, mogące równać z ziemią całe Państwa!. Prace nad badaniami i rozwojem broni wcale nie ustały wraz z zakończeniem II Wojny Światowej, wręcz przeciwnie to  wojna była katalizatorem badań nad nową technologią. Mowa tutaj jest o broni magnetycznej wywołującej trzęsienia ziemi, bombach tsunami, czy też  broni mogącej uśmiercać po cichu – nanotechnologii  i wszelkiego rodzaju wirusach.

Bomby “tsunami”

tsun_sm

Testy zostały przeprowadzone na wodach wokół Nowej Kaledonii i Auckland w czasie II wojny światowej i wykazały, że broń działa oraz że seria 10 dużych wybuchów morskich może stworzyć wysokie na 33-stopy tsunami zdolne zalać małe miasto.

Ściśle tajna operacja o kryptonimie “Project Seal”, testowała urządzenie jako ewentualnego rywala dla bomby jądrowej. Około 3.700 bomb eksplodowało w czasie prób, najpierw w Nowej Kaledonii, a później na półwyspie Whangaparaoa, niedaleko Auckland.

Plany wyszły na jaw podczas badań nowozelandzkiego autora i filmowca, Ray Waru, który badał wojskowe akta ukryte w krajowych archiwach.

“Przypuszczalnie gdyby bomba atomowa nie działała tak dobrze jak to miało miejsce, to bylibyśmy zrzucali bomby tsunami na ludzi”, powiedział pan Waru.

“To było absolutnie zdumiewające. Najpierw, że ktoś wpadł na pomysł opracowania broni masowego rażenia w oparciu o tsunami … a następnie to, że Nowa Zelandia, wydaje się, iż pomyślnie rozwinęła ją do stopnia, w którym może być wykorzystana.” Projekt rozpoczął się w czerwcu 1944 roku, po tym jak oficer amerykańskiej marynarki, E.A. Gibson, zauważył, że wysadzanie w powietrze koralowców, by usunąć je wokół wysp Pacyfiku czasami tworzyło dużą falę, dając możliwości dla stworzenia bomby “tsunami”. (http://www.prisonplanet.com/tsunami-bomb-tested-off-new-zealand-coast.html)

W artykule na który natknąłem się buszując po sieci można przeczytać , iż skutki wybuchu są zbyt wielkie by mogły za nie odpowiadać eksplozje w elektrowni w Fukushimie (2 eksplozje)

(…) Zbrojenia nuklearne Japonii, które są częścią tajnego planu USA i Izraela, są jedną z największych współczesnych konspiracji w nowoczesnej historii. Przebieg wydarzeń wskazuje na to, że rabunek materiału jądrowego był autoryzowany przez potrójny układ Bush-Cheney, premiera Shinzo Abe i rząd Elhuda Olmerta (…)

Amerykański dziennikarz japońskiego pochodzenia, Yoichi Shimatsu, jest stałym japońskim korespondentem Jeffa Rense. Bardzo rzetelnie relacjonuje rozwój wypadków w Japonii, opierając się na własnych doniesieniach prasowych i własnych kontaktach oraz obserwacjach – od katastrofy w Fukushimie większość czasu spędza w Japonii. Przedstawiam skrót tłumaczenia jego artykułu z lutego b.r.

Tajne transfery broni jądrowej spowodowały wybuch w Fukushimie

Na pods. Secret US-Israeli Nuke Transfers Led To Fukushima Blasts, Yoichi Shimatsu

Wystarczy szesnaście ton by nastąpiła katastrofa nuklearna. Eksplozje reaktora nr. 1 w elektrowni atomowej w Fukushimie, były zbyt wielkie by twierdzić, że są wynikiem wybuchu wodoru, jak to twierdziła TEPCO, Tokyo Electric Power Company. Według źródeł w wywiadzie amerykańskim, faktyczną przyczyną wybuchu był rozpad jądrowy rdzeni bomb atomowych, ukradzionych z jedynej w USA amerykańskiej fabryki produkcji broni jądrowych. Wyparowanie wody z basenów chłodzących zużyte pręty paliwowe, doprowadziło do wybuchu przetrzymywanego tam wzbogaconego uranu i plutonu, które miały służyć do budowy bomb. Zbrojenia nuklearne Japonii, które są częścią tajnego planu USA i Izraela, są jedną z największych współczesnych konspiracji w nowoczesnej historii. Przebieg wydarzeń wskazuje na to, że rabunek materiału jądrowego był autoryzowany przez potrójny układ Bush-Cheney, premiera Shinzo Abe i rząd Elhuda Olmerta.( Cd:  http://www.monitor-polski.pl/tajne-transfery-broni-jadrowej-spowodowaly-wybuch-w-fukushimie/)

W kolejnej części :

Fukushima – Skutki promieniowania już nad Europą.

Źródło

http://www.prisonplanet.pl/

http://www.monitor-polski.pl

http://otworzumysl.com

Inne zapisy autora:

0

balti
balti

" Pamiętaj, pamiętaj, bo data to święta, Gdy spisek wykryto prochowy. 10 kwietnia wydała się zdrada W pamięci tę datę zachowaj "

4 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816