SPOŁECZEŃSTWO
Like

Eutanazja – Kryptonim T4

07/10/2013
515 Wyświetlenia
1 Komentarze
2 minut czytania
Eutanazja – Kryptonim T4

W Berlinie, w lipcu 1939 r. – kancelaria wodza NSDAP opracowała pod hasłem “eutanazji” wielką akcję o kryptonimie “T-4”.

0


Projekt przewidywał pozbawianie życia ludzi nieproduktywnych – psychicznie chorych, kaleki (ludzi określonych w projekcie jako puste skorupy ludzkie). Akcja wyraźnie podkreślała wielkie oszczędności z tego tytułu dla władzy i to też było głównym celem całej akcji. Uważam, że obecne działania, oraz korzyści wynikłe z tych działań, niosą ze sobą ten sam cel jak w roku 1939.

S. Hawking, wzorem B. Shawa, ostatnio wypowiedział się na temat eutanazji – dwa wielkie autorytety i podobny cel – EUTANAZJA – humanitarny gaz i humanitarna szpryca. A moim skromnym zdaniem, za S. Hawkingiem – stoi cały sztab liberalnych, tolerancyjnych naukowców i nie tylko. Szanowni Państwo – proszę byście zeszli z kosmosu na ziemię i zapoznali się nieco z historią – konkretnie z Akcją T-4 – nazwaną tak od ulicy – Tiergartenstrasse 4 – gdzie mieścił się gmach kancelarii partyjnej Hitlera.
S. Hawkingowi pragnę przypomnieć – że jego stosunek do eutanazji – wyraźnie podkreśla, że zdobyta wiedza o kosmosie, nie chroni przed ziemską głupotą. Czy nie wydaje się Państwu to dziwne, że z jednej strony wiele państw zniosło karę śmierci, którą wykonywano głównie na bandziorach – a z drugiej strony te same łaskawe kraje pragną, lub już realizują, program tzw Eutanazji?
Moim zdaniem program (który ma obejmować i nastolatków), ma przynieść tylko wysokie oszczędności i nic nie ma wspólnego z dobrym sercem. Serca, nerki, wątroba (o ile poddawany eutanazji pacjent nie miał uszkodzone), pewnie zaraz po zabiegu trafiają do lodówki jako części zamienne, na przeszczepy – a reszta do pieca.
Edward Snopek
Film, słuchowisko – fragment książki Mieczysława Kieta p.t. “Kryptonim T-4”

Inne zapisy autora:

0

Edward Snopek
Edward Snopek

Tyle czlowiek ma wolnosci, na ile kieszeń mu pozwoli, czas i zdrowie.

224 publikacje
1 komentarze
 

Jeden komentarz

 1. Avatar kanton

  To bardzo ciekawe co teraz dzieje się w naszej telewizji. Pokazywane są osoby chore na nieuleczalne choroby, oraz podkeślane są koszty leczenia tych osób. A koszty są bardzo
  duże . To jest działanie na człowieka podprogowo. Bo tak, Tu jest jedna osoba gdzie koszt leczenia wynosi kilkaset tysięcy, a przecież za te pieniądze można wyleczyć wiele innych osób chorych rokujących wyleczenie.
  To urzędnik w ZUSie będzie decydował o wszystkim. Kto przeżyje a kto nie…
  Rozpocznie się potworna manipulacja społeczństwem. Wszystko zostanie zapięte na przysłowiowy guzik.
  W niektórych krajach np Holandii takie sprawy już się dzieją :-(.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816