HYDE PARK
Like

Eksterminacja prawicy w EU, na razie w Grecji

29/09/2013
857 Wyświetlenia
5 Komentarze
3 minut czytania
Eksterminacja prawicy w EU, na razie w Grecji

NWO wprowadza swe rządy bez skrupułów. Przy aprobacie milczenia najpierw okradziono Cypryjczyków, zawłaszczono w Polsce OFE, teraz eksterminują opozycję – prawicę w Grecji. Rzucano obelgami , etykietowano faszyzmem , teraz aresztują. Posłów też.

0


 

Rząd Grecki dokonał w sobotę aresztowania pięciu parlamentarzystów partii Golden Dawn w tym jej lidera, oraz piętnastu innych osób. szykują się dalsze czystki. Aresztawać osób chronionych immunitetem parlamentarnym nie odważył się dokonać żaden rząd w Grecji od roku 1974 czyli gdy rządziła hunta wojskowa.

Pretekstu do rozprawy z prawicą dostarczyło zabójstwo rapera Pavlosa Fyssasa, 34. Nienwiść do partii sycono zeznaniem podejrzanego jakoby był zwolennikiem  partii Złoty Świt.

       

Na zdjęciach: Tak wygladają rządy kominiarzy. U nas też rzadzi były (ponoć) kominiarz.

Immunitet greckich posłów do Parlamentu jest automatycznie znoszony jedynie w przypadku przestępstw kryminalnych. W mniejszych przewinieniach odbywa się w Parlamencie głosowanie. Żadnemu z członków Parlamentu nie postawiono zarzutu udziału w zabójstwie ale partii i jej liderowi zarzucono zorganizowanie organizacji o “charakterze przestepczym” . Tylko dlatego ze ktoś powiedział że z nią sympatyzuje.

Co więc powinno się dziać w Polsce po tym jak dawny sympatyk partii rządzacej , pan Cyba, zamordował w Łodzi polityków partii opozycyjnej ? A wyczyny dziurawego Stefana ? Noi  pamietamy jak nawoływano do polowania na Jarka albo “dożynania watah”.  Sprawy oczywistej już nawet nie przywołuję.

Policja grecka jeszcze nie ujawniła szczegółów zarzutów karnych, ale podobno zawierają one morderstwo, usiłowanie zabójstwa i szantażu. Przedstawiciele partii  zaprzeczaj a jakielkolkowiek roli w zabójstwie , a policja nie ujawnia czy i jakie  jakie dowody posiadają na powiązanie aresztowanych członków partii z przestępstwami.

Podjeto także czystki w policji. Wyłapuje się tych którzy oskarżeni są o sympatie z prawicą.

Złoty Świt odpowiada na aresztowania. Przed siedzibą policji w Atenach protestuje około 200 osób. Zwolennicy ugrupowania mówią o nieuprawnionych prześladowaniach. “Jeśli kraj pogrąży się w niestabilności, to ci, którzy dziś demonizują Złoty Świt, będą za to odpowiedzialni” mówią działacze parti: donosi BBC.

Można postawić dolary przeciw orzechom, że po 11 listopada podobne bezprawie zobaczymy na Wisłą.

PS. Ponoć pro prawicowa W polityce.pl nazywa partię Złota Jutrzenka neonazistowską. Ciekawe na jakiej podstawie. Czy jak tęczowa papuga powtarza urojenia europejskiego lewactwa? Czy są taką prawicą jak prostytutka dziewicą?

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816