SPOŁECZEŃSTWO
Like

Dokąd prowadzi nas Ryszard Opara?

14/06/2012
642 Wyświetlenia
0 Komentarze
22 minut czytania
no-cover

Dlaczego ludzie tacy jak Ryszard Opara predystynują do roli wodza narodu i dokąd nas prowadzą?. Po przeczytaniu dzisiejszego orędzia tego Pana nie mam złudzeń.

0


 

Dzisiejszą prasówkę rozpoczęłam od artykułu Pana Wrzodaka oraz orędzia Pana Ryszarda Opary do narodu i przyznam, że mną zakręciło ze złości. Jakkolwiek pod artykułem Pana Wrzodaka podpisuję się obiema rękami i nogami, tak tekst Pana Opary jest dla mnie delikatnie mówiąc niestrawny.
 
Oto cytat z orędzia Pana Opary
 
„Jacy są Polacy? Myślę, że Polacy, zasadniczo się zmienili w ciągu ostatnich kilku wieków. Stało się tak wskutek rozmaitych zawirowań historycznych ostatnich dwustu lat, jak również, świadomych i celowych „nieprzyjacielskich”działań, państw ościennych. Polska jest terenem ciągłych zmagań interesów Niemiec i Rosji. Wielka Polska z pewnością nie jest w interesie obu tych żywiołów i mocarstw. Silna Polska to przecież głównie ludzie, elity – ich potencjał trzeba było więc zniszczyć w pierwszym rzędzie. (Proces ten trwa do dziś i jednym z głównych zadań odnowy kraju to odbudowa potencjału ludzi).”
 
I cały początek jego pięknego przemówienia, stracił natychmiast swój urok. Wobec tego pytam, czy Pan Opara jest socjalistą, czy antysocjalistą, bo z jego gorącego orędzia, wynika że sam siebie nie potrafi, albo nie chce zdefiniować.
 
Jednocześnie krytykując podstawy ideologii socjalizmu, rozsiewa fałszywe tezy, które nasi prawdziwi okupanci (z gruntu socjaliści), od wieków nam imputują. I te myślokształty wtłaczane nam za pomocą mediów wszelkiego autoramentu, krążą wśród narodu ku uciesze Kaczyńskiego i całej reszty tzw elit polskich. Teraz jak widać, nagonka propagandowa przeniosła się do sieci, gdzie różnego autoramentu tzw „patrioci”, dalej ogłupiają część nieco bardziej myślących Polaków.
 
Pan Opara wyraźnie nie rozumie lub udaje, że nie rozumie w jakiej sytuacji jest Polska i kto jest jej prawdziwym oprawcą. Nasz pretendent do miana wodza narodu z naiwnością wydawałoby się graniczącą z głupotą, całą winą za niepowodzenie Polski we wszystkich obszarach życia obarcza Rosję i Niemcy.
 
Powtórzę to, co już nie raz pisałam. Jeżeli polityk nie rozumie globalnych planów głównych rozgrywających w szerszej perspektywie i nie wie z kim walczy, niech lepiej za politykę się nie zabiera, tym samym przysporzy narodowi polskiemu więcej korzyści. Gorzej jeszcze jeżeli sam rozumie cały ten bajzel i chce prowadzić nieświadome niczego owieczki, w tym samym kierunku, co obecny establishment.
 
Pozwolę sobie zacytować całość artykułu Pana Wrzodaka, gdyż lepiej od niego bym tego nie ujęła. Po prostu strzał w dziesiątkę. Uważam, że jestem to winna zwolennikom Pana Opary, aby w porę się obudzili i skorygowali swój światopogląd, bo inaczej dalej będziemy pełzać w oparach absurdu.
 
Zygmunt Wrzodak do pana Dr. Ryszarda Opary
 
Na stronie internetowej klubinteligencjipolskiej.pl (kip) ukazał się artykuł Dr. Opary, który ocenia ostatnie 23 lata tzw. ,,transformacji ustrojowej” w naszym kraju. Uważam, że tekst jest tylko częściowo trafny, dlatego postanowiłem kilka spraw wyprostować.

W tekście tym najwięcej oberwało się Rosji i to że w Polsce jest źle to wina Rosji itd. Podaje Pan Opara, że „Rosja okupuje do dziś połowę naszego kraju”. Niestety, ale Pan Opara nie wskazuje, którą połowę Polski Rosja okupuje!!! Może chodziło panu, o to, że Rosjanie wykupili polską ziemię, zakłady pracy, banki, elektrownie, elektrociepłownie, telekomunikację, przesył energii, stocznie itd. a może doprowadzili do rozbrojenia polskiej armii, służb specjalnych, doprowadzili do upadku polskiego przemysłu!!! Panie Opara nie zgadzam się z pana, tezą, że to Rosjanie okupują pół Polski. Taka teza polega na tym, że odwraca się uwagę czytelników od prawdziwego okupanta Polski.
 
Niech Pan zauważy, że Rosjanie kręcili się wokół rafinerii gdańskiej, cóż był za huk pro-pisowskich działaczy aby bronić przed Rosjanami rafinerii gdańskiej (uważam, że przemysł petrochemiczny musi być w polskich rękach). Wszyscy mogą kupić rafinerię według pisowców, tylko aby nie Rosjanie, najlepiej ,,amerykanie”. ,,Obrońcy” rafinerii cicho siedzieli, gdy za dopłatą od skarbu państwa nawet Ukraińcy dostali stocznię gdańską, ci co dokonali ludobójstwa na narodzie polskim na Wołyniu, nawet ludobójstwo na narodzie polskim im nie przeszkadzało w nabywaniu polskiego majątku.
 
Ma Pan podobny punkt widzenia jak pseudo – obrońcy rafinerii, ponieważ fałszywie widzi Pan wrogów nr. 1 czyli Rosjan. Nie odróżnia Pan sowieckiego imperium od narodu rosyjskiego – słowiańskiego, który to Naród pierwszy w historii świata zapłacił najwyższą cenę za wprowadzanie komunizmu w tej części świata. Bolszewicy – syjoniści wymordowali 30 mln Rosjan – białych, tylko po to aby zlikwidować Państwo Narodowe. Zwykli
Rosjanie mieli tyle wspólnego z bolszewizmem co Polacy z PRL-em, ani w Rosji ani w Polsce Słowianie nie zakładali komunizmu, zrobili to siepacze wynajęci przez biznes syjonistyczny, celem było budowa jednego wielkiego Państwa globalnego pod szyldem komunizmu, co im się w zupełności nie udało i teraz budują ci spadkobiercy komunizmu – trockistowskiego, komunizm liberalno – lewacki, polegający na totalnym kłamstwie medialnym.
 
Ci, którzy mają pieniądze (a Pan wie kto je ma) mają media, a ci co mają media mają za zadanie ogłupiania ludzi w interesie światowych utajnionych rządów syjonistycznych. Dlatego instalują w państwach swoich agentów na najwyższe stanowiska rządowe i prezydenckie, po to aby wciągać te kraje w wojnę przeciwko Rosji. Plan taki nazywa się „osaczania Rosji”. W tej grze pierwszą planową rolę odrywał L. Kaczyński oraz Kwaśniewski, Komorowski w tej grze stoi okrakiem. Plan ten finansowany jest przez sowieckich żydów z KGB, którzy zostali odsunięci od konfitur rosyjskich. Ośrodek ten znajduje się w Londynie, którym kieruje żyd z KGB – komunista Bierezowski, który uciekł przed Putinem z 15 mld $, to on opłaca min tzw. ,,prawicowe gazetki” w Polsce i w innych krajach europy wschodniej, które mają za zadanie skłócać słowian.
 
Niech Pan zauważy, jak pisowcy bronią Chodorkowskiego i innych ,,więźniów politycznych” w Rosji. Dla nich złodziej – komunista z KGB ale żyd to swój, ale Rosjanin – Chrześcijanin ale nie żyd to wróg. Niestety, ale od 23 lat ,,rządy polskie” stoją po stronie budowy światowego rządu syjonistycznego. Polacy nie wybrali jeszcze ani razu swojego prezydenta, który byłby obrońcą narodowych interesów. Każdy z nich działał dla interesów syjonistycznych, a najbardziej ich oddanym prezydentem był L. Kaczyński ( mogę rozwinąć ten argument w innym artykule).
 
Pisze Pan, że ,,Naród Polski idzie do utraty suwerenności na rzecz Niemiec i Rosji”.
Panie Opara, czy Pan wzrok stracił i nie może Pan już analizować. Naród Polski nie miał od zakończenia II wojny światowej żadnej suwerenności i nie ma jej od 23 lat. Tu nad Wisłą instalowani są cały czas agenci obcych wywiadów i to oni kierują nami. My, Polacy nie mamy własnej, podkreślam własnej polityki obronnej, zagranicznej, gospodarczej, pieniężnej, podatkowej, rolnictwa, przemysłowej, technologicznej itd. jesteśmy nikim, ponieważ ci co mają pieniądze, mają media a te media wybierają nam w wyborach ,,demokratycznych” swoich do rządzenia i swoich do opozycji.
 
Proszę zauważyć, że jedynie dwie partie LPR i Samoobrona broniły interesów narodowych w parlamencie, jednych rozsadzili od środka za pomocą szubrawca politycznego Giertycha a drugich przez obyczajówkę i kto to zrobił, ano „prawicowy” Kaczyński, który już w dniu 14-03-2005 roku w siedzibie fundacji Batorego u swoich, zadeklarował zniszczenie LPR i Samoobrony. Dlatego na krótko dopuścili go władzy, zrobił swoje i odszedł do opozycji, by blokować odrodzenie się prawdziwego ruchu narodowego. Kaczyński zawsze będzie w opozycji a rządzić będą złodzieje, raz z Palikotem raz z PSL-em, aż wykończą Polskę i Polaków do końca.
 
Dużo do powiedzenia w Polsce mają Niemcy, to prawda, ale ci Niemcy co są uzależnieni od rządów globalistycznych, gdzie Niemcy są traktowani podmiotowo. Polityka zagraniczna Polski polega na tym, że jak był Rząd i Prezydent z PiS, to oś poddańcza polityków była realizowana przez stolice, Waszyngtonu – Tel Avivu – Brukseli, a gdy do władzy doszli ci z peło, to oś trochę się zmieniła na Berlin-Waszyngton- Tel Aviv i w tych rządach, taką polityką kieruje ta sama Pani Anne Applenbaum.
 
Wierzy Pan w NATO, moim zdaniem bardzo naiwnie, ponieważ NATO to zbrojne ramię utajnionych rządów światowych, kierowanych z terytorium USA. Amerykanie nadają dziś ton polityce światowej, polityce w imię obrony interesów świtowych gangsterów finansowych, to te Państwo napada na suwerenne Państwa narodowe.
 
Nagle byli czerwoni są bardzo pro-amerykańscy, jak Kwaśniewski, Miller i inni. Chyba Pan domyśla się dlaczego??? Tacy ludzie nigdy nie zrozumieją prawdziwej Niepodległości Polski i suwerenności narodowej, oni będą zawsze służyć obcym. Ale obcym służą też ci z tzw. „obozu solidarnościowego”, dlatego Polska wygląda jak pole przygotowane do teatru wojennego, zamiast do uczty niepodległościowej.
 
Bazy wojskowe sowieckie w Polsce zamieniono na bazy wojskowe amerykańskie, tylko nazwy się zmieniają. NATO ma wspólną komisję z Rosją i to Rosja jest ważniejsza dla NATO niż wszystkie kraje razem wzięte z tzw. „obozy wschodniego”. Dzięki Bogu, że w naszym kraju nie powstała tzw. ,,tarcza”, ponieważ w te bazy Rosjanie wycelowali by z 500 głowic nuklearnych, tak jak swego czasu NATO wycelowało 650 głowic nuklearnych w nasze terytorium w czasie gdy były tu sowieckie bazy. Czy wyobraża Pan sobie, gdyby nastąpił konflikt wojenny między wschodem i zachodem i co wtedy zostałoby z naszego terytorium i z naszego narodu?
 
Niestety, ale dzięki naszym zdradzieckim politykom w ciągi 23 lat oraz naszym nowym okupantom, Polska jest w takiej sytuacji przeznaczona na likwidację. Tego trzeba mieć świadomość. Żadne NATO, żadne UE, nie będą z nami się liczyć. Polska nie ma żadnych przyjaciół wśród możnych tego świata, ponieważ jesteśmy bezbronni, wchodzą w nas jak w masło, ponieważ jesteśmy jako Naród naiwni i niestety leniwi w nauce, nie potrafimy odróżnić dobra od zła, prawie wszyscy pędzimy za okruchami z stołu. Komunizm zrobił swoje, szczególnie lata 44-56 zrobiły spustoszenie wśród Narodu Polskiego, który stracił około 250 tys. z rąk siepaczy żydo-bolszewickiej mafii, elitę narodu, silnych ludzi, następne pokolenie rodziło się o wiele słabsze.
 
Teraz potrzeba jeszcze kilkudziesięciu lat niewoli by odrodziły się nowe silne elity, wtedy jak zdążą to coś dobrego zrobią dla dobra Narodu i może odbudują Polskę. Największą tragedią Polaków jest brak elit, które by rozumieli pojęcie prawdziwej ideologii Suwerenności i Niepodległości, tej w obszarze gospodarczej i tej w obszarze politycznej. Edukacja młodzieży Polskiej polega na tym, że mamy wolność, którą zapewniło nam środowisko gazety wyborczej, KOR, oraz jak wielki był ,,wódz” Józef Piłsudski, od najmłodszych lat wpajają młodym Polakom brednie. Nie uczą myśli Romana Dmowskiego, Feliksa Koniecznego, Ks. Prof. Krąpca, czy licznych encyklik Jana Pawła II, w obszarze ekonomi to guru do nauczania jest Balcerowicz a w świecie Soros, którego ,,prawicowy” kandydat na prezydenta Polski nazywa geniuszem ekonomicznym na spotkaniu w Ostrołęce w lipcu 2010 roku.
 
Jeśli chodzi o sferę gospodarczą, to proszę zapoznać się panie Opara z moim tekstem o zadłużeniu wewnętrznym, który przesyłam panu w załączeniu, nadmienię, że jeżeli nie zrozumiemy na czym polega mechanizm okradania narodu polskiego, to nigdy go nie naprawimy. Niech Pan zwróci uwagę, że każdy Rząd zadłuża Polskę, ale żaden Rząd tym się nie przejmuje. Jeżeli nadal będzie obowiązywało ,,prawo” w Polsce, że Rząd ma zadłużać się zgodnie z tym prawem tylko w instytucjach prywatnych a nie u siebie w Narodowym Banku, to zawsze będzie uzależniony od zewnętrznej polityki gospodarczej. Musi być oddzielone finansowanie inwestycji państwowych od prywatnych. Inwestycje państwowe powinny być finansowane przez NB na 0% a prywatne banki finansują prywatne inwestycje. Politycy od 23 lat rok w rok płacą swoim mocodawcom około 80 mld zł w różnej postaci. (proszę spojrzeć na tekst drugi).
 
Słusznie Pan wymienił wszystkie te partie, które odpowiadają za wyprzedaż Polski. Efektem czego jest, że majątek sprzedany, gospodarka Polska zlikwidowana, Polska myśl techniczna zlikwidowana, zadłużenie publiczne oficjalne wynosi około 1 bln zł, a nieoficjalnie około 3,3 bln zł. Politykę taką prowadzą ci sami politycy co byli przy okrągłym stole i knuli w Magdalence, to im mafia światowa powierzyła likwidowanie Polski, ci w podzięce wiernie to robią w imię ochrony przed odpowiedzialnością.
 
Diagnoza, Polacy muszą dążyć do Powstania Narodowego, Powstania nie z kijem i oponą w ręku, tylko w powstaniu rozbudzonej świadomości, a więc wiedzy, prawdziwej diagnozie.
Jaki cel przyświeca takiemu powstaniu??? Czy Polska ma być nadal w UE, czy ma być nadal psem gończym amerykanów w sprawie Rosji??? Jaka polityka pieniężna ma być w Polsce, podatkowa, ekonomiczna, obronna??? Jaki system nauczania itd. Krótko, kto ma być właścicielem Polski??? Czy chcemy zmienić dotychczasowy system??? Czy chcemy go tylko przypudrować??? Czy chcemy w nim trwać??? Będziemy mieli tyle Polski ile rozumu Polskiego, wtedy można określić, czy My, jako Naród Polski jesteśmy suwerenem w własnym kraju.
 
Jeżeli krytykuję tzw. ,,zachód” to nie jestem za wschodem i odwrotnie. Takie myślenie jest od dawna wtłaczane w głowy Polaków. Nie jestem ani za wschodem ani za zachodem, jestem po stronie zawsze mojej umiłowanej Ojczyzny – Polski.
 
 
Zygmunt Wrzodak – z wilczym biletem
Poseł IV i V kadencji Sejmu
Były członek KK ,,S”
Były członek Zarządu Regionu Mazowsze NSZZ ,,S”
Szef ,,S” Ursusa w latach 91-2001 roku
Działacz podziemnej ,,S”
 
Źródło: http://www.monitor-polski.pl/zygmunt-wrzodak-do-pana-dr-ryszarda-opary/
 
Dodam, że ten sam artykuł ukazał się również na stronie Dziennik gajowego Maruchy, gdzie admin dał stosowny komentarz, pod którym też się podpisuję.
 
Gajowy nie obawia się powtórzeń, więc po raz kolejny powie: ci, którzy o obecną sytuację totalnego zniewolenia Polski przez Zachód obarczają Rosję i w Rosji widzą okupanta, są albo skończonymi kretynami, albo łajdakami,albo agentami. I, bez względu na to, do której grupy należą, powinno się ich wysłać na Madagaskar.
 
http://marucha.wordpress.com/2012/04/20/zygmunt-wrzodak-do-pana-dr-ryszarda-opary/
0

katerina404

"„Nalezenie do mniejszosci, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szalencem. Istnieje prawda i istnieje falsz, lecz dopóki ktos upiera sie przy prawdzie, nawet wbrew calemu swiatu, pozostaje normalny. Normalnosc nie jest kwestia statystyki."

107 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758