NEWS
1

Dlaczego Rafał Trzaskowski nie uznaje Świąt Bożego Narodzenia

05/12/2020
1024 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Nawet wieloletnim koalicjantom Platformy Obywatelskiej nie w smak, gdy widzą kartki świąteczne, jakie mogą otrzymać od prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

0


Nawet wieloletnim koalicjantom Platformy Obywatelskiej nie w smak, gdy widzą kartki świąteczne, jakie mogą otrzymać od prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Włodarz stolicy, a jednocześnie wiceprzewodniczący PO, postawił na “nowoczesność”. – Co autor miał na myśli? O jakie święta chodzi? Gdzie tu Boże Narodzenie? – pytają media w tym Niezależna.pl

Warszawski ratusz zamówił już kartki świąteczne w związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. Kartki nie zawierają jednak bożonarodzeniowych symboli, co wywołało oburzenie wielu osób. Według prof. Aleksandra Nalaskowskiego, odarcie ich z symboliki chrześcijańskiej jest w polskich warunkach kulturowych szaleństwem. Co ciekawe, podobne zdanie mają politycy wieloletniego koalicjanta Platformy Obywatelskiej – czytamy w mediach.

Kartka świąteczna kojarzy się oglądającym coś takiego raczej jak sowiecki pałac i islam. Jest na tej kartce ( załączona fotografia) islamski półksiężyc ale nie minaret. To jest bolszewicki pałac kultury. Bolszewicy zaplanowali przy pomocy Islamu zniszczyć chrześcijaństwo. Nie przewidzieli jednak, że gdy Islam zniszczy chrześcijaństwo będę też ścinać głowy komunistom, bo ich nie obowiązuje nadstawianie drugiego policzka i przyrost naturalny nie jest w żaden sposób sterowany.

Soros i Grupa Bilderberg kazali, Trzaskowski pokornie się dostosował. Warszawiakom to nie przeszkadza? Co za różnica lemingom – żłóbek czy sierp? Być może ta kartka jest w klimacie mającej powstać w Berlinie „House of One” . Kto wie co się w głowach urzędników ratusza wylęga. Po co nam w Polsce lotnisko jak jest w Berlinie ? Takie już mamy czasy, że jedni coś tam kombinują jak wytworzyć jakąś abstrakcyjną rzeczywistość i stawiają ludziom wymagania przystosowania się do ich myślowych imaginacji, bo jak nie to jesteśmy najoględniej rzecz nazywając nieprawomyślni, nie pożyteczni.

Globalna jednomyślność, czyli totalna utopia. Ile jeszcze będzie podchodów różnych fantastów schlebiających swawoli by ograniczać ludziom wolność, ograniczających swobody wyznawania wiary i pielęgnowania a nie wypierania tradycji, a przede wszystkim uzurpujących sobie prawo do kontrolowania co mogę praktykować w ramach mojej religii itd. A sam   ściekowy Prezydent miasta Trzaskowski, kłamca, zwolennik LGBT, krętacz na usługach innych – cóż niech się wstydzą teraz ci co go wybrali. Niech sobie powiesi zamiast choinki na oknie tęczową szmatę i zapali światełko własnej głupoty !

Pałac im. Stalina to wypisz wymaluj symbol sowieckiej Warszawy! Prawdziwym symbolem stolicy Polski jest Zamek Królewski z Kolumną Zygmunta, Syrenka ew. Pałac na Wodzie ale nie, w Ratuszu z Trzaskowskim mają ciągle PKiN w poważaniu!  POmioty SBeckie czują cały czas przywiązanie do Stalina.

Inne zapisy autora:

0

Tezeusz
Tezeusz

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem.

124 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758