Bez kategorii
Like

Czy to oznacza że Niemcy żałują że w GG zamiast H. Franka nie zainstalowali polskojęzycznego „rządu”?

13/12/2012
330 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Gdyż o wiele łatwiej, przy pomocy nieodpowiedzialnych ludzi kultury w Polsce (i specjalistów od bitwy pod Cedynią) byłoby udowodnić że Niemieckich zbrodni dokonaliśmy my.

0


Wczorajszy Financial Times w art. „Berlusconi warned not to target Germany” informuje że w odpowiedzi na fakt że 83% Włochów uznaje że wpływy Niemiec w UE są „zbyt silne” Berlusconi stwierdził że premier Monti prowadził Niemieckocentryczną politykę: „The Monti government has followed the German-centric policies which Europe has tried to impose on other states, and it has created a crisis situation that is much worse than when we were in government”. Co spotkało się z “podirytowaną” odpowiedzią ministra spraw zagranicznych Niemiec Guido Westerwelle: „But one thing we will not accept – that Germany should be made the target of a populist election campaign. Neither Germany nor Europe are the cause of the current difficulties in Italy”, jak i kanclerz Angely Merkel stwierdzającej że popiera działania Montiego(!): “The Italian people will make their choice. I support what the government of Mario Monti has done in introducing reforms.”

Polacy nie Włosi i nie umieją kalkulować co im się opłaca, więc Niemcy nie muszą sami interweniować, to „swoi” germanofile rozprawiają się z tymi którym się marzy być traktowanymi tak samo jak Niemcy.
Dlaczego jednak część prawicowych(?) celebrytów puszcza „bąka” mówiąc że domaganie się prawa dla Polaków w Niemczech to „nieporozumienie”.

Ponadto w efekcie tak nieodpowiedzialnych działań filmowych w Polsce nawet opiniotwórczy Financial Times całą połowę 2 strony komentuje film, a i na pierwszej pod zdjęciem zamieszczona jest informacja: „A menorah is raised at the Branderburg Gate in Berlin ahead of the Jewish festiwal of Hanukkah. The event came as a film about the Jedwabne massacre in Poland sparks fierce debate Page 2

Praw Niemiec mieć nie możemy, a za ich zbrodnie jesteśmy oskarżani.
A ja polecam mój wykład w AKADEMII LIDERÓW OPINII Centrum Edukacyjnego im. bł Jana Pawła II dzisiaj 13 grudnia o godz 17:30

fronda.gliwice.pl/kalendarz.php5

www.ngopole.pl/2012/12/12/ngo-gliwice-cezry-mech-o-katastrofie-demograficznej/

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Cezary Mech

http://www.stefczyk.info/blogi/przez-pryzmat-ekonomii

371 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816