Artykuły redakcyjne
Like

Czy Nocne Wilki zeżrą Czerwonego Kapturka

25/04/2015
718 Wyświetlenia
2 Komentarze
1 minut czytania
Czy Nocne Wilki zeżrą Czerwonego Kapturka

Dobry Bóg ulitował się nad duszą śp. Madzi. Nad duszą dziewczynki, z której to tzw. polskie media zrobiły pierwszą celebrytkę z zaświatów.
Przed wyborami nie trzeba już szukać tematów zastępczych, odwracających uwagę od istotnych spraw. Śp. Madzię zastąpią teraz peany nad wiekopomnymi dokonaniami zmarłego Władysława. Nie piszę “śp”, bo nie wiem czy w tym przypadku można lub wypada.

0


Na podorędziu mamy też złowieszczy rajd przez Polskę “Nocnych Wilków”, pośród których w kasku ukrywać się może nawet sam Putin! O bajkowego Kapturka jestem spokojny, bo to przecież Czerwony Kapturek.
Gdy czerwona wataha wilków przemknie przez nasz kraj (lub nie) i nie pożre nawet jednej babci, to zostanie przecież szef FBI i jego “polscy naziści”. Nawiasem mówiąc nie wiem o co się czepiamy Yankesa – przecież on cytował tylko naszych 2 prezydentów.
A ja bym chciał się dowiedzieć o szczegółach absurdalnego pomysłu rządu PO-PSL nt. możliwości odbierania majątku emerytom, którzy otrzymują mniej niż 1400 złotych świadczenia.
Szerzej tu:
http://wgospodarce.pl/informacje/18535-seniorze-uwazaj-rzad-odbierze-ci-majatek-jesli-masz-niskie-swiadczenie-emerytalne
lub o tym dlaczego urzędujący prezydent podpisał ustawę o GMO. ilu przyjmiemy emigrantów i za co będziemy ich utrzymywać, co w tym kontekście z Polakami np. z Kazachstanu, dlaczego emerytury w Polsce są opodatkowane, Itd, itp. Ale i tak się nie dowiem – szybciej pożrą mnie wilki i to niekoniecznie nocne.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Marmotte

19 publikacje
1 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816