HYDE PARK
Like

Czy Jugendamt i MSZ germanizują polskie dzieci?

21/12/2013
2451 Wyświetlenia
67 Komentarze
2 minut czytania
Czy Jugendamt i MSZ germanizują polskie dzieci?

Rzeczpospolita donosi: „Niemcy zabrali dziecko z porodówki” – dalej czytamy o jakichś po łebkach napomkniętych zdarzeniach, które rzekomo miałyby spowodować konieczność zabrania dwudniowego dziecka ze szpitala przez wyspecjalizowane w zabieraniu dzieci niemieckie służby państwa opiekuńczego. Potem do akcji reportażu wkracza kto? – Również Niemcy, tym razem polskojęzyczni jednak tym razem jako obrońcy Polaków i polskiego dziecka, czyli dobrzy Niemcy, którzy jednakowoż nie za darmo, lecz za pieniądze Polaków bronią mających bardzo złą opinie Polaków – opinię złą do tego stopnia, że trzeba im zabierać dzieci na wychowanie do Niemców mających za to dobrą niemiecką opinię z powodu zakazywania używania Polakom, mającym złą opinie, używania języka polskiego i widywania ich własnych polskich dzieci.

0


Nic za nic. Na szczęście dla dobrych polskojęzycznych Niemców polskojęzyczna i do tego wydawana w Polsce opiniotwórcza gazeta, tłumacząca tym samym polskojęzycznym czytelnikom brak dyskryminacji narodowościowej ustami niemieckich autorytetów, umożliwia im w zastępstwie i w roli przedstawicieli etnicznych Polaków bronienie opinii ich ojczystego Jugendamtu – zakazującego Polakom mówienie po polsku w myśl zgodnego z niemiecka tradycją politycznego przyzwolenia na zakazy języka polskiego przez minister sprawiedliwości panią Dr. Brigitte Zypries – przed zarzutem prowadzenia polityki motywowanej nacjonalistycznie „w zeszłym roku urząd odbierał dzieci rodzicom 41 tys. razy i co roku ta liczba rośnie o 6 tys. przypadków – mówi Marcus Matuschczyk. Zaznacza jednak, że dane dotyczą rodziców wszystkich narodowości. – To nie jest kwestia narodowościowa.” Innymi słowy to podobno tylko geszeft i sposób na życie również dla obrońców Polaków. Oprócz polskojęzycznych niemieckich przedstawicieli – ze stowarzyszenia, oraz adwokata – powinien chyba jeszcze ktoś potwierdzić brak dyskryminacji narodowościowej, wiec wspomina się o „polskim biegłym” (Następny etniczny Niemiec, Aussiedler z polskim paszportem?), jako zapewne niezbyt tanim i jedynym wymienionym lekarstwem na tę okoliczność – zamiast wspomnieć o możliwości repatriacji dziecka do Polski przy użyciu służb konsularnych, jak to miało miejsce, choć sporadycznie, po zakończeniu II Wojny Światowej z przymusowo germanizowanym w Niemczech polskimi dziećmi zabranymi w czasie II Wojny Światowej co powinno mieć miejsce z urzędu w dniu dzisiejszym. Ale się o tym nie wspomina, ponieważ współpracujące z Niemcami w procederze wynaradawiania polskich dzieci MSZ daje w ramach przyjacielskiej współpracy zarobić niemieckim pomocnikom, zamiast się trudzić, pomagać etnicznym Polakom i odebrać niemieckim pomocnikom źródło zarobku i satysfakcji zawodowej. http://www.rp.pl/artykul/17,1074026-Niemcy-zabrali-dziecko-z-porodowki.html

Inne zapisy autora:

0

Miroslaw Kraszewski
Miroslaw Kraszewski

Przenikliwy.Pisze o malo znanej patologii. Od stanu wojennego jestem glownie w Niemczech gdzie reaktywuje sie od roku 2000 politycznie sterowana kulture i Eksport NEOkultury - Wiodacej Kultury Niemiec - DEUTSCHE LEITKULTUR, zakazy jezyka polskiego

94 publikacje
70 komentarze
 

 1. Niemiec Marcus Matuschczyk zmyśla mówiąc “– To nie jest kwestia narodowościowa” i to chyba tylko w celu zakłamywania udokumentowanej antypolskiej niemieckiej polityki dozwalającej na zakazywanie języka polskiego Polakom w Niemczech, czym właśnie szczyci się minister sprawiedliwości Dr.Brigitte Zypries i pełnomocnik rządu Niemiec Prof. Gesine Schwan w ramach kontynuacji niemieckiej niemieckiej politycznej tradycji i kultury od czasów Bismarcka – “Kulturkampf” w imieniu “niemieckiego dobra dziecka”. Niemieccy obrońcy niemieckiej cnoty, kultury i tradycji przy okazji komercyjnie motywowanej obronie polskich dzieci i to na lamach Rzeczypospolitej – czy to kpina?

  0
 2. Dla mnie jest oczywiste to, że niemieccy adwokaci i niemieckie stowarzyszenia chcą przy pomocy polskiej prasy przekierować uwagę opinii publicznej na rzekome sprawy rodziny a nie na sedno problemu, którym jest po prostu polityczny dyktat zniemczania polskich dzieci w Niemczech. Przecież te dzieci Polaków powinny być oddane do Polski do wychowania na Polaków. Dlaczego się tak nie dzieje polskojęzyczna Prasa nie donosi. Dlaczego Polski rząd, MSZ i konsulaty kolaborują w wynaradawianiu bezbronnych małych Polaków? Dlaczego partnerem do rozmów dla dziennikarzy są Niemcy adwokaci i ze stowarzyszeń a nie adwokaci etniczni Polacy i Stowarzyszenie Polskie reprezentujące Polaków w Niemczech? O Polakach bez Polaków – ten styl polskojęzycznych decydentów jest znany nie od dzisiaj.

  0
 3. Jak stracą cierpliwość to pewnie znowu przyjadą na czołgach. Tych bandytów nic nie zmieni.

  0
  • Polski korpus pancerny niemieckich czołgów stacjonowany na Slasku jest dowodzony z niemieckiego stanowiska dowodzenia w Düsseldorfie – według relacji wiarygodnej osoby w trakcie kręcenia tylko jeden raz w nocy wyemitowanego filmu dokumentalnego TVP – “Historia nie kończy się nigdy”.

   0
 4. Avatar Tuskożer

  Prawidłowo. Tak się powinno postępować z dezerterami. Jeśli decydujesz się na ucieczkę z Ojczyzny, bo nie chce ci się walczyć, to ponoś tego konsekwencje: przyjmij język, zwyczaje i nakazy tego, u którego szukałeś łatwiejszego życia. Popieram w tym przypadku Niemców.

  0
  • Dezerterzy to nieuczciwe określenie stosowane często przez komuchów z MSZ w stosunku do Polaków, którzy zostali zmuszeni przez nich fizycznie bądź ekonomicznie do emigracji. Powielanie tej nieuczciwości tez musi mieć jakieś przyczyny. Zresztą emigracja jest niezbywalnym prawem gwarantowanym w UE traktatowo podobnie jak tożsamość narodowa zagwarantowana jest dzieciom (Art.8 KPD). Zgoda na wynaradawianie lub nawoływanie do tego – to jest właśnie antypolska, antyhumanitarna działalność podlegająca napiętnowaniu.

   0
   • Avatar Tuskożer

    Inaczej nie da się określić emigracji zarobkowej. I tu, choć komunistom nie raz palce przytrzasnąłem, rację przyznać muszę. Czym innym jest emigracja wymuszona – swego rodzaju banicja, czym innym jest emigracja z kraju skolonizowanego – podbitego. Dezercją jest ucieczka przed odpowiedzialnością, kiedy wszystkie sprawne ręce i głowy powinny się włączyć w odbudowę zrujnowanego przez okupanta-kolonizatora kraju.
    Pan myli pojęcia, a ja dobrze znam tych “emigrantów”, których kiedyś nazywałem “volksvagendojtsze”.
    PS. Myślę sobie, że ci ’emigranci’, którzy zamienili, np., katedry na zmywaki równie ochoczo polecieli by do Rosji, gdyby ta zagwarantowała nieco wyższe zarobki, niż Polska. I nie ważne byłoby dla nich, czy dziadkowie zamarzli pod kołem podbiegunowym, czy na placu apelowym w Auschwitz. Dezercja pozostanie dezercją!

    0
 5. Pozdrawiam.

  1.Adwokat z Hanoweru,który ma biuro również w Polsce,ma jak Pan podał polskie nazwisko i znakomicie broni również polskie,żydowskie,rosyjskie,niemieckie rodziny atakowane przez handlarzy dziećmi z SS Jugendamt w Niemczech.Handlarze dzieśmi kooperują z koncernami socjalnymi,które za każde dziecko otrzymują od 4000 do 8000 Euro miesięcznie.
  Media nie podają ale adwokat cytowany przez Pana wygrywa sprawy w najwyższych Sądach w Niemczech.Ten adwokat broni również rodziny w Polsce gdy pracownicy socjalni bez wyroków sądowych porywają dzieci.

  2.Moja akcja likwidacji Jugendamtu w Niemczech się rozpoczęla.
  Oczekuje zamiast pracowników socjalnych,lekarzy pediatrów ,których
  w Niemczech brakuje.

  3.Pan pisze:Stowarzyszenie Polskie w Niemczech.O jakim stowarzyszeniu Pan pisze?

  4.Dlaczego w Polsce trwa anty rodzinna polityka?

  5.Dlaczego polskie władze bojkotują system Służby Zdrowia dla dzieci i młodzieży w Polsce?

  0
  • Adwokat który zakłamuje oczywiste fakty jugendamtowskiej germanizacji przymusowej poprzez “zalegalizowanie” nielegalnych zakazów języka polskiego Polakom, którymi się szczycą jako zdobyczą cywilizacyjna jego koledzy po fachu, miedzy innymi pani Dr. Brigitte Zypries w roli minister sprawiedliwości Niemiec,jest po prostu kłamca, nic poza tym i niezależnie kogo broni, ponieważ on broni swoich pieniędzy i zakłamuje podstawy idei i działania systemu jugendamtu, który mu daje ludzki materiał i źródło zarobku.

   0
   • ulikDrogi Zbyszku,Twoje plany doprowadzenia do cic485c5bcy, pdcozas gdy c5bcona nie chce, nie jest gotowa, itp. sc485 po prostu totalnym brakiem szacunku dla niej jako kobiety i jako czc582owieka. Zastanawiam sic499, jak byc59b sic499 czuc582, gdyby ktoc59b zaplanowac582 wbrew Twojej woli, ze w Twoim organizmie bc499dzie sic499 rozwijac582o Twoje dziecko. Oczywic59bcie cic485c5bca to tylko jedno, powoc582anie na c59bwiat dziecka wymaga wychowania go i ogrmonej odpowiedzialnoc59bci, ale chyba nie muszc499 tc582umaczyc487. Kombinowanie , jakby tu zapc582odnic487 c5bconc499 jest po prostu gwac582tem i moc5bce skutkowac487 depresjc485 poporodowc485 i w konsekwencji nawet rozwodem. Ciekawa jestem, czy w ogc3b3le myc59blac582ec59b nad tym, dlaczego Twoja c5bcona nie chce teraz drugiego dziecka a moc5bce po urodzeniu cc3b3rki niespecjalnie mogc582a liczyc487 na Twoje wsparcie? Moja opinia jest podyktowana c5bcadnymi pobudkami feministycznymi: uwac5bcam, c5bce rc3b3wnie obrzydliwe i egoistyczne jest prowokowanie wpadki przez dziewczyny czy kobiety chcc485ce w ten sposc3b3b zatrzymac487 faceta, czy pragnc485ce dziecka, nie zwac5bcajc485c na jego zdanie. Pozdrawiam

    0
  • Many adult ADHD patients sufadfer from foradgetadfuladness and sicnethey adminadisadter the medadicaadtions themadselves, they oftenforadget that they have already ingested their dosefor the day thereby ingestading another set which can cause overaddosading.This is often a subadtle change and it can occur very slowly.Non-traditional stuaddents fit into an array of categories.

   0
  • Is that really all there is to it because that’d be flartebgasbing.

   0
 6. Cóż to za adwokat, który próbował zastraszyć reprezentując prawomocnie skazanego złodzieja i osiągnąć zakaz publikacji o jego karalności i przestępczej działalności w ramach kreowania kompletnie fałszywej osobowości “Uczciwego, Polaka, Człowieka Honoru”?

  0
  • ulikDrogi Zbyszku,Twoje plany doprowadzenia do cic485c5bcy, padozcs gdy c5bcona nie chce, nie jest gotowa, itp. sc485 po prostu totalnym brakiem szacunku dla niej jako kobiety i jako czc582owieka. Zastanawiam sic499, jak byc59b sic499 czuc582, gdyby ktoc59b zaplanowac582 wbrew Twojej woli, ze w Twoim organizmie bc499dzie sic499 rozwijac582o Twoje dziecko. Oczywic59bcie cic485c5bca to tylko jedno, powoc582anie na c59bwiat dziecka wymaga wychowania go i ogrmonej odpowiedzialnoc59bci, ale chyba nie muszc499 tc582umaczyc487. Kombinowanie , jakby tu zapc582odnic487 c5bconc499 jest po prostu gwac582tem i moc5bce skutkowac487 depresjc485 poporodowc485 i w konsekwencji nawet rozwodem. Ciekawa jestem, czy w ogc3b3le myc59blac582ec59b nad tym, dlaczego Twoja c5bcona nie chce teraz drugiego dziecka a moc5bce po urodzeniu cc3b3rki niespecjalnie mogc582a liczyc487 na Twoje wsparcie? Moja opinia jest podyktowana c5bcadnymi pobudkami feministycznymi: uwac5bcam, c5bce rc3b3wnie obrzydliwe i egoistyczne jest prowokowanie wpadki przez dziewczyny czy kobiety chcc485ce w ten sposc3b3b zatrzymac487 faceta, czy pragnc485ce dziecka, nie zwac5bcajc485c na jego zdanie. Pozdrawiam

   0
 7. Temat arcyciekawy. Co się dzieje z polskimi PESELami i polskimi danymi (imię, nazwisko, imiona rodziców) zgermanizowanych polskich dzieci?

  0
  • Po pozbawieniu praw rodzicielskich nieniemieckich rodziców i przyznaniu praw rodzicielskich Jugendamtowi (nawet czasowo, gdy nie ma jeszcze decyzji o rodzinie zastępczej lub adopcji) lub rodzinie zastępczej, następuje wniosek o przyznanie dzieciom obcokrajowców obywatelstwa niemieckiego. Czasem następuje to na wniosek dzieci chodzących do niemieckiego przedszkola, ponieważ już dzieci w przedszkolu mają prawo komunikować z Jugendamtem z pominięciem swoich rodziców. Pozniej sprawa jest prosta, Niemcy uznaja tylko jedno obywatelstwo – Niemieckie. Jest to potwierdzone w korespondencji z Ministerstwem Sprawiedliwości.

   0
   • To że Niemcy uznają jedno obywatelstwo to ich sprawa, istotne kiedy i na jakiej podstawie zostaje wymazany polski PESEL

    0
    • Niezupełnie! W eurokomunie nie może być tak, że my im dajemy węgiel, a oni od nas biorą ziemniaki. Niemiaszki realizują sobie swoją politykę proturecką i wykorzystując argument ekonomiczny zmuszają polskich arbeirterów do zrzeczenia się obywatelstwa polskiego, w zamian za co dostaną niemieckie z ich bonusami polityki prorodzinnej (która – odważmy się to sobie powiedzieć – u nich jest, a u nas nie ma). No i co arbeiter zrobi, skoro te cztery kluczowe słowa po niemiecku już opanował???

     0
    • Calling the idea of a paradigm shift a “hoax” is dbaetbale. Isn’t sustainability more a catch word to embed that change is continuous and that it not necessarily comes from technological solutions alone but also from human behaviour? It’s an evolutionary process which needs investment and research resulting in progress, improvement and ultimately prosperity.On a more philosophical tone we should stop consuming the planet and aim to increase the overall happiness and fulfilment of the human race by encouraging simplicity and by doing so, reduce war, cruelty and suffering worldwide. Balancing economic prosperity with sustainability, meaning the adaptation of continuous improvement, remains the underlining model for monitoring consumption. Look at Mother Nature! There is a limit to what one can consume! So let’s work on the balancing act for everybody everywhere. An acceptable degree of wellness should lead to quality of life and reduce the risk of degradation, whether it’s material or moral (bankers greed).

     0
    • Keep these artielcs coming as they’ve opened many new doors for me.

     0
    • I could read a book about this without finding such real-world approaches!

     0
   • W naszą stronę działa to tak:
    PCPR w X umieszcza w rodzinie zastępczej dziecko „zagraniczne”.
    Sęk w tym, że nie wiadomo z jakiej zagranicy, bo dziecko nie ma żadnych dokumentów. Nie ma aktu urodzenia a tym samym PESEL-u, książeczki zdrowia itp.
    A jak to się odbywa w sytuacji dzieci zgermanizowanych na siłę? Tracą polski PESEL? Bo jeśli tak tzn. że polskie władze faktycznie współpracują przy tym procederze. Jeśli nie, to można to traktować jako zamach, porwanie polskiego dziecka. Co wtedy robi MSZ?

    0
    • było dziecko po urodzeniu w Niemczech nie jest umiejscowione w miejscu zameldowania w PL/konsulacie/ambasadzie, to nie ma podstawy do przyznania PESEL. W Niemczech o rzetelnosci wpisu do rejestru mieszkancow decyduje osoba ze szpitala z izby porodowej. Jeżeli nie ma PL Pesel to niemieckie służby mogą traktować takie dziecko jak im się podoba. Tyle że przed kilku laty można było umiejscowić dziecko nawet po kilku latach od chwili urodzenia i uzyskać PL Pesel.

     0
     • Sprawa jest również ważna z powodu naliczania dodatków, pieniędzy unijnych od głowy mieszkańca zamieszkującego Państwo UE. Toczą się właśnie rozmowy o oszustwie rządu Polskiego, który zawyżył ilość mieszkańców Polski, gdy wydało się ze ileś tam milionów Polaków wyemigrowało.

      0
     • A co z dziećmi o polskim PESELu? Jugendamt je zostawia w spokoju? Słyszałem co innego

      0
    • Matka czy Ojciec są Polakami,z polskim PESEL a dziecko automatycznie otrzymuje do dzisiaj podwójne obywatelstwo….czyli w określonych sytuacjach może się Matka dziecka zwrócić do konsulatu o PESEL dla dziecka jak i o pomoc.

     PESEL otrzyma ale na pomoc nie może liczyć.

     Dziecko polskie porwane czy zgermanizowane jeśli posiada polski PESEL czy również polski paszport nie traci polskiego PESEL ale MSZ przyjmuje do wiadomości ale nie broni ani Matki ani dziecka.

     Polskie dziecko w Polsce nie jest chronione przez prawo a policja polska po wyroku,,nawet wstępnym gdy dziecko ma adres w RFN i tymczasowe w Polsce,zabiera dziecko wraz z…pracownikiem socjalnym z Niemiec.

     Nagrywałem taką sytucję koło Poznania.

     Tylko natychmiastowa,przytomna,prawna reakcja policjanta uratowała dziecko:wie pani,my musimy mieć ten wyrok nie tylko po polsku,tak jak Pani podała ale musimy mieć decyzję polskiego Sądu.

     “Tu jest również wyrok polskiego sądu”-odpowiedziała pracowniczka z Niemiec.

     “Czy Matka otrzymała wyrok polskiego sądu”-zapytał policjant.

     Nie gdyż dzisiaj otrzymaliśmy pomoc prawną od polskiego sądu-odpowiedziała pracowniczka i kontynuowała-mam zabrać to dziecko(polsko-niemieckie)do Niemiec.

     Pyta policjant:czy Pani jako Matka się zgadza na oddanie dziecka?

     Nie-odpowiedziała Matka-dziecka.Ta Pani kłamie,kantuje i chce sprzedać to dziecko za 70.000 Euro rodzinie zastępczej,pomimo moje bardzo dobrej sytuacji materialno-społecznej.Podejrzenie o handel dziećmi….

     ______________
     Dziecko zostało z matką.W Niemczech,Sąd Najwyższy w trybie przyspieszonym odrzucił reakcje tej Pani z Jugendamt a ta Pani ma prawne kłopoty…..

     0
    • Znam osobiście sprawę, gdzie urzędniczka powiedziała małżeństwu arbeiterów, że ich dziecko (urodzone na obczyźnie) nie ma prawa do meldunku w ich mieszkaniu w Polsce i dowodu osobistego, bo nie urodziło się w Polsce. Ja bym powiedział, że to jest sprawa wagi państwowej.

     0
    • I thhugot finding this would be so arduous but it’s a breeze!

     0
    • that individuals or failimes who meet and do not follow his guidelines on the Charter should not call themselves or their group,FFA. He imperatively required anyone starting a prayer cell to read the FFA Charter from cover to cover. These prayer cells are to meet regularly preferrably in homes with the Image of OUr Lady of Fatima or of the Immaculate Heart at least once a month to grow in faith and love of God.The magazine serves as the meeting point of these prayer cells wherein any questions are answered by Fr. Fox in the magazine. There are no complicated formats of organizations since Fr. Fox is supposed to lead everyone through the magazine and the books that he had written. The main concern of this apostolate is the sanctification of individuals and failimes through the weekly or monthly prayer cell meetings following Fr. Fox’s guidelines. No formal membership roster is established since the prayer cells exists for the main objective of the apostolate, which is the sanctification of failimes and individuals. Fr. Fox never asked for donations other than asking followers to buy his books (for spiritual readings for prayer cell meetings) and go with him on his pilgrimages (when he was still able to travel, where he can lead them better to the understanding of the messages of Our Lady of Fatima)

     0
  • Glad I’ve finally found sonmehitg I agree with!

   0
 8. Zaburzenia postrzegania czy kłamstwo? “Adwokat z Hanoweru,który ma biuro również w Polsce,ma jak Pan podał polskie nazwisko” Polskie nazwisko?

  0
 9. Avatar AS (niedobry)

  Zmieniło się. Kiedyś Niemcy Polakom zabierali dzieci do zniemczenia a teraz sami Polacy przywożą dzieci do zniemczenia. Zorganizujcie Polacy jeszcze ze dwie Solidarności a będzie pełny git.

  0
  • ////organizujcie Polacy jeszcze ze dwie Solidarności ///hahah 3 nie wystarczą..

   Losy ludzi z Polski są jak w każdym innym kraju skrajne.Nikt dzieci nie przywozi ale ratuje przed bandytami z POPIS ,którzy akceptują że chore dzieci w Polsce,są skazywane na śmierć…

   Tutaj nie ma wielkiej polityki tylko losy ludzi ,którzy jak w czasie wojny ratują życie potomków……

   Zauważył Pan że nie ma protestów przeciw wyrokom śmierci.?

   Kto nie protestuje ten akceptuje.

   Kiedy Pan napisze słowo:protetstuję….

   0
  • Tak długo jak etnicznie i kulturowo obcy polskojęzyczni anty-Polacy będą przejmowali polskie sprawy w ich ręce po obydwu stronach granicy małpując Polaków z powodu posiadania polskiego paszportu, nie będzie dobrze.

   0
  • A piece of eruoitidn unlike any other!

   0
   • I am most looking fraword to my boys having fun in a children friendly environment that encourages collaborative creativity. I have twin 21 month year old boys and it can be hard to find events where they can go wild, and it’s encouraged. I am looking fraword to the fact they can enjoy this while being the wild little guys they are.

    0
 10. Avatar Kubek

  Hmm …mocno upraszczając – skoro dziecko urodziło się w niemczech to teoretycznie ma obywatelstwo niemieckie plus “dodatkowe” polskie.
  Gdyby kobieta urodziła w Polsce to dziecko i potem wyjechała z nim do Niemiec … to wtedy byłby “gwałt” na polskim obywatelu.
  Jeśli nie to oprócz benefitów ( z tytułu urodzenia dziecka w Niemczech) trzeba się liczyć też z minusami i odmiennością prawa, zachowań społecznych etc w innym narodzie .
  A to że instytucja z założenia zachowuje sie jak gestapo to inna sprawa
  Sam znam przypadek z przed paru lat (z USA) gdzie dziecko zadzwoniło na policje że wujek wytargał za uszy nicponia bo latem w korzuchu chciał iść do szkoły . Policja przyjechała i na szczęscie tylko na pogadance się skończyło !

  0
  • Niestety dotyczy to również dzieci przywiezionych z Polski do Niemiec

   0
  • Avatar Polka

   Z obywatelstwem Niemieckim to normalnie nie jest taka prosta sprawa. Nie wiem jak jest teraz, ale kilka lat temu, jeden rodzic musial mieszkac w Niemczech przez 8 lat i miec tam adres zeby zaczac procedure o niem obywatelstwo. to jest porywanie dzieci w imie prawa, i to jest gwalt na polskim obywatelu! ciekawe co na to UE?
   trudno sobie wyobrazic tragedie rodzicow ktorym odebrano dziecko w dodatku bezpodstawnie. trzeba nie byc czlowiekem zeby do takich tragedii sie pprzyczyniac. jednemu urzedowi dano tyle wladzy;

   0
   • Many adult ADHD patients sufadfer from foradgetadfuladness and siencthey adminadisadter the medadicaadtions themadselves, they oftenforadget that they have already ingested their dosefor the day thereby ingestading another set which can cause overaddosading.This is often a subadtle change and it can occur very slowly.Non-traditional stuaddents fit into an array of categories.

    0
  • It’s much easier to untadsrend when you put it that way!

   0
 11. Wszystkie dzieci które się znajdują nawet przejazdem przez Niemcy są traktowane jako ich własność. Pod pretekstem konieczności opieki. Jedna z matek z naszego stowarzyszenia która miała wypadek w nocy na autostradzie w Niemczech, niedaleko polskiej granicy, w czasie podroży na Święta Bożego Narodzenia samochodem z przyczepa z GB do Wrocławia, zostawiła dziecko w policyjnej izbie dziecka i pojechała do Polski stopem, po pomoc drogowa żeby tańszym kosztem ściągnąć zapakowane pojazdy do Polski. Po powrocie następnego dnia dziecka już więcej nie znalazła. Dużo później, gdy uprawomocnił się wyrok o którym przez ponad rok nie została powiadomiona, okazało się ze niemiecki sad odebrał jej prawa rodzicielskie i prawo widywania córki pod pretekstem zaniechania opieki nad dzieckiem. Córka i rozwiedziona w GB matka miały podwójne obywatelstwo PL-GB.

  0
  • No i tak właśnie postępuje Polka. Tańszym kosztem, na własną rękę, bo przecież kto by jej chciał dziecko podprowadzić …. . I dlatego jeszcze długo będziemy czarnuchowem. Dopóki dzieci nie będą najważniejsze.

   0
   • To Policja przybyła na miejsce wypadku (grudzień zima noc, samochód z przyczepą w rowie, brak niemieckiej gotówki-DM) zaproponowała pomoc – przenocowanie dziecka. Próba zwalania winy na matkę dziecka przez polskojęzycznych bydlaków powinna być napiętnowana.

    0
    • To po chuj jechała w grudniową noc bez gotówki-DM? Sam się napiętnuj.

     0
    • I don’t know about you but I’m getting sick of all the coyacpt art I see at different fairs and galleries.Most prominent is the repetitive object pieces, the Tara Donovan knockoffs. How much creativity does it take to string bars of soap, or stick little umbrellas on a background or for that matter take a hundred or a thousand of anything and put it together on a background. Larry Dell

     0
     • There’s a secret about your post. ICTTIYBHTKY

      0
     • we are looking foarrwd to all the fun activities but also seeing all the kids with big smiles on their face while they get to play and get to be creative.

      0
   • D4Ru73KUncharted 4 ziefff Wątpię, że to przeżyję bo już 3 kończyłem w bf3lach. Ostatnio naszła mnie rkjfeesla na temat mojego grania, z ktf3rym mam problem i zauważyłem, że wciągnął mnie Hitman. Niepozorny tytuł w ktf3rym jest duuuużo rzeczy i kombinowania. Tak, tak drogie panie. Hitman dla leszczy nie jest na wysokich poziomach. Gra w ogf3le nie prowadzi za rączkę, gra nie podpowiada co zrobić, gra rzuca człowieka na lokacje i pokazuje tylko punkt gdzie mamy dojść, a to co zrobimy i co ważne jak to zrobimy by tam dość to nasza dowolność. Kombinuje się na zasadzie prf3b i błędf3w, frustrujemy się co chwilę, ale na końcu jest satysfakcja.A tu co będzie? Ckliwa, przewidywalna historyjka, liniowość i strzelanie, a na koniec zbierz 100 skarbf3w Pogram 2 godziny i się zmęczę. Sequele w ogf3le mi już nie podchodzą i w efekcie mam jakieś 10 nieskończonych tytułf3w. To nudzi, wszystko robione na 1 schemat. Jak uwielbiam gatunek wszelkiej maści strzelanek tak z ciężkim bf3lem serca uważam, że ten gatunek przez obecną generację jest już wyeksploatowany do granic możliwości Łączenie TPS/FPS z RPG, strzelanki sandboxowe czy gry w ktf3rych trzeba się nakombinować (Hitman, Splinter) jeszcze dają jakoś radę w gatunku. Reszta to już badziewie kopiuj wklej.

    0
   • I am most looking fwraord to my boys having fun in a children friendly environment that encourages collaborative creativity. I have twin 21 month year old boys and it can be hard to find events where they can go wild, and it’s encouraged. I am looking fwraord to the fact they can enjoy this while being the wild little guys they are.

    0
    • The best way to curtail black makert cigarette is to have inspectors check all vendors who sell cigarettes. Criminally Cite those that do not have proper invoices and seize their contraband. Invest in people, not new stamps/indicia, will make the difference.

     0
   • In awe of that anerws! Really cool!

    0
 12. Avatar Hans(D)

  Dlaczego Jugendamt nie odwazy sie zatrzymac dziecka rodziny muzulmanskiej, nawet tej z najnizszymi zarobkami? Czy ten motloch z kraju nad Wisla zadal sobie chociaz raz to pytanie? Stale nazekacie jak was wszyscy zle traktuja, wykorzystuja, wydymaja itd. Puknijcie sie w te wasze tepe polskie lby, najlepiej krzemiennym mlotkiem, zabierzcie sie do roboty w Polsce, wybierzcie sobie w koncu jakis tam polski rzad, ktory bedzie was chronil na calym swiecie, a nie ujadajcie jak kundle skopane przez pierwszego lepszego zboczonego szwaba. Jak czytam o tych miernotach z POplski to sam mam ochote zabrac wam te wasze polskie bachory, a was pozamykac w niemieckich obozach pracy, abyscie pracowali na chwale Führer’ a i III Rzeszy!
  P.S.
  Juz wiem co bedziecie po przeczytaniu moich kilku slow robic. Wyzywac mnie nie podejmujac trudu aby swoja sytuacje zmienic. To wam w POlsce wychodzi najlepiej.

  0
 13. Odpowiedz.Wybierają najmłodszego z klanu(arabowie,turcy),on zabija pracownika socjalnego lub sędzina ma wypadek lub popełnia samobójstwo(fakty znane z prasy)a Jugendamt ma strach.

  Dodam że dzieci rosyjskie,żydowskie,niemieckie,polskie,z Ex-RWPG,z Afryki są porywane przez pracowników Jugendamt.

  Kanibale z Jugendamt są w dalszym ciągu w akcji.

  Co do wyborów.Z serwerami wyborczymi w Rosji?Dlaczego to jest do dzisiaj tolerowane,przecież Polska ma znakomitych informatyków.

  0
 14. Trudno się odnieść do bzdur. Dlatego Info: W samym tylko Duisburgu Jugendamt zabrał ponad 200 dzieci Turkom na wychowanie na Niemców w niemieckich rodzinach zastępczych – jest to wiadomość od rzecznika obcokrajowców – Ausländerbeauftragte Stadt Duisburg. Interweniował Erdogan i jego zastępca. Bajeczki o strachu Niemców przed islamistami są po prostu bezsensownym wymysłem.

  0
 15. Well done to think of soithemng like that

  0
 16. I believe that is one of the most significant information for me.
  And i am happy reading your article. But should remark
  on some general things, The web site taste is perfect, the articles is really excellent
  : D. Excellent process, cheers

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816