KULTURA
Like

Czarny komik „rasista” M’bali M’bali coraz groźniejszy

10/01/2014
929 Wyświetlenia
2 Komentarze
12 minut czytania
Czarny komik „rasista” M’bali M’bali coraz groźniejszy

Sprawa francuskiego komika M’bali M’bali Dieudonne znanego z antysemickich i rasistowskich wystąpień i cieszącego się popularnością wśród młodych francuskich muzułmanów, przykuła uwagę wszystkich mediów. W czwartek Rada Stanu Francji zakazała jego występów.

0


”….”M’bala zasłynął też z propagowania prowokacyjnego gestu zwanego odwróconą swastyką i negowania Holokaustu. „…”wśród jego sympatyków są np. gwiazdy sportu, jak piłkarz Nicolas Anelka i obrońca z piłkarskiej reprezentacji Francji Mamadou Sakho. Obydwaj dali się sfotografować, gdy wykonywali odwróconą swastykę, którą wymyślił i spopularyzował Dieudonne. „…”Pozdrowienie to, zwane po francusku „quenelle”, ma zdaniem licznych krytyków Dieudonne konotację antysemicką i neonazistowską oraz nawiązuje do powitania „Heil Hitler”. „….”książkę „Galaktyka Dieudonne”, by wytłumaczyć kim są fani komika.”Negacjoniści (Holokaustu), zwolennicy teorii konspiracyjnych, lewicujący neonaziści, skrajna prawica, muzułmańscy fundamentaliści” – wyjaśniają autorzy książki…..””Le Monde” zwraca uwagę, że M’bala stał się ulubieńcem i kimś na kształt guru młodych Francuzów arabskiego pochodzenia.”Dzieje się tak z wielu powodów, (…) ale popularność komika wśród muzułmanów wynika głównie z jego +antysyjonizmu+” – wyjaśnia „Le Monde”……””Figaro” przytacza wypowiedź M’bali na temat jego stosunku do Żydów:”Nie jestem antysemitą. Nie musiałem wybierać między nazistami a Żydami. Nie wiem, kto kogo sprowokował, kto kogo okradł … ale mam na ten temat swoje przemyślenia”…..””Le Figaro” również postanowił zbadać, kim są fani M’bali, którego filmiki na portalu YouTube mają czasem 2 mln wejść internautów. Ze śledztwa „Le Figaro” wynika, że za komikiem przepadają też nastolatki, które uważają, że jego występy są po prostu „antysystemowe i antyestablishmentowe”. „..(źródło )

„Prezydent Francji zamierza podać do sądu bulwarowe pismo ilustrowane, publikujące informacje o jego romansie z młodą aktorką. Media podkreślają, że we Francji od dawna krążyły plotki na ten temat. „….”Pismo przynosi na siedmiu stronach informacje o tym, że od dłuższego czasu Hollande jest związany z młodą aktorką Julie Gayet. Zainteresowany tego nie dementuje, wyraża natomiast oburzenie z powodu naruszania przez prasę jego prawa do otoczenia tajemnicą jego spraw prywatnych. „….””Closer” twierdzi, że prezydent każdą noc spędza ze swoją nową miłoscią o dwa kroki od Pałacu Elizejskiego „….(źródło ) .

„Lawina życzeń dla Michnika „….”Już bez znaku zapytania i niepewności. „Super Express”, a wraz z nim szereg polityków składa Adamowi Michnikowi życzenia z okazji narodzenia potomka.67-letni redaktor naczelny „Gazety Wyborczej” został przyłapany przez fotoreporterów tabloidu na spacerze z młodszą kobietą i dziecięcym wózkiem. „…”Niektórzy nie kryli zdziwienia, inni zazdrości. Przytoczmy kilka z małych gratulacyjnych depesz. „….”Widywałem Adama nie tak dawno w towarzystwie młodych kobiet, ale jest to dla mnie ogromna niespodzianka. Życzę młodemu człowiekowi wiele szczęścia i mniej zapracowanego oraz ideologizującego ojca
– dodawał Jan Rulewski.A Magdalena Środa dodawała, że już zdążyła Michnikowi pogratulować osobiście. Liczy także, że wraz z Ryszardem Kaliszem będą orędownikami tzw. urlopów tacierzyńskich”…(więcej )

„Żydzi masowo uciekają ze Szwecji z powodu antysemityzmu”…..”Antysemityzm w społeczeństwie Szwedów osiągnął nowe szczyty. W porównaniu z rokiem 2010 antysemityzm wzrósł o 300 %. Ubój rytualny został zakazany, obrzezanie zostało zakazane. Żydzi boją nosić się mycki publicznie z powodu strachu przed napaścią. Około 2 tygodnie temu w 75 rocznicę nocy kryształowej żydzi również doświadczyli “antysemickich ataków”. Radykalna prawica w ten dzień urządzała protesty solidarności ze Złotym Świtem w Grecji a radykalna lewica szła w proteście solidaryzującym się z Palestyńczykami, machając do żydów flagami Hamasu.
Jednak nie wszyscy żydzi chcą wyjechać, część chce zostać w Szwecji w związku z tym zwrócili się do rządu Izraela o interwencję w państwie skandynawskim. „….(źródło)

Piotr Skwieciński „ Klientelizm, jakim cechuje się zdaniem prof. Zybertowicza system III Rzeczypospolitej, wymaga głębokiego sprzeciwu i zmiany. „…”Czy zatem zmiana systemu, który dysponuje nie tylko pieniędzmi i przewagą medialną, lecz także w różnym stopniu oplótł zależnościami co najmniej większość społeczeństwa, jest realna? Według Zybertowicza – tak. A to dlatego, że generałowie zawsze przygotowują się do daw- nych wojen, nie przewidują natomiast tego, że nowe konflikty mogą być zupełnie inne od wygranych w przeszłości. System III RP przeraził się niegdyś konsekwencjami afery Rywina i nauczył, jak różnymi drogami zwalczać tego typu zagrożenia. Ale nowy kryzys może przyjść ze strony zupełnie innej „…”Zybertowicz, jak się rzekło, wielokrotnie krytykuje Polaków. Za małą wrażliwość na sprawy publiczne. Za „postkolonialną mentalność” (profesor na szczęście zastrzega, że nie oznacza to, by kiedykolwiek Polska była kolonią – bardziej precyzyjne byłoby więc chyba określenie „mentalność peryferyjna”). Za poddawanie się manipulacji, przy czym zauważa, iż „skuteczność procesów manipulacyjnych zależy od tkanki społeczno-kulturowej” „….(źródło )

„Francuskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych ogłosiło, że sylwester 2013 roku był wyjątkowo spokojny. Zanotowano „znaczące” zmniejszenie liczby spalonych samochodów. Rok 2014 przywitano „tylko” 1067 podpaleniami – informuje TVN 24. „….(więcej )

Bałaban „Marwan Muhammad, rzecznik Zrzeszenia przeciwko Islamofobii we Francji…”…””Kto ma prawo twierdzić, że Francja za trzydzieści czy czterdzieści lat nie będzie krajem muzułmańskim? Kto ma takie prawo? Nikt w tym kraju nie ma prawa nam tego odmawiać. Nikt nie ma prawa odbierać nam tej nadziei. Nadziei na globalne społeczeństwo wierne islamowi. Nikt w tym kraju nie ma prawa definiować nam, czym jest tożsamość francuska „…..”George Soros ….”przeznaczył swoje środki na kampanię promującą islam. Jej pomysłodawcą jest Zrzeszenie przeciwko Islamofobii we Francji (CCIF), którenajwyraźniej stawia sobie za cel przekształcenie Francji w kraj islamski „…(więcej )

Macierewicz w wywiadzie zez Zdortem „Moim zdaniem Lech Kaczyński był najwybitniejszym prezydentem w dziejach Polski. „…..”Ale upadek niepodległego państwa polskiego byłby także potężnym ciosem w cywilizację chrześcijańską i łacińską, którą reprezentujemy. Gdyby naród polski stracił swoją podmiotowość i samodzielność państwową, rządzącym obecnie w Europie elitom dużo łatwiej byłoby narzucić model cywilizacji antychrześcijańskiej. „….”Premier Tusk i minister Sikorski nie mają moralnego prawa dysponować niepodległością Polski – dorobkiem tysiąca lat naszej historii. Jest oczywiste, że taka decyzja pogorszyłaby sytuację Polaków wśród innych narodów, trwale skazując nas na rolę siły roboczej nowych władców Europy „ „…(więcej) —-
Mój komentarz

Lewacy europejscy tracą zęby . Ich podstarzali przywódcy to pośmiewisko , spróchniali satyrzy obślinieni na widok każdej młodej kobiety . Taki stetryczały Michnik, czy Smolar , i inni chyba nie za bardzo zdają sobie sprawę z tego co się dzieje w Europie . Jakby mieli krztę rozumu , to pierwsi domagaliby się , aby Polska była wolnorynkowa ,a ustrój i konstytucja były oparte na wartościach katolickich. Bo jak Polska stanie polem bitew religijnych tak jak za chwilę stanie się nim Zachód to przestanie im być do śmiechu . Dodatkowo zwycięstwo islamu w Europie oznacza też ostateczną likwidację Izraela . Islam się cywilizuje , ale upadek gospodarczy i depopulacja tubylczej etnicznej ludności na skalę upadku cywilizacyjnego w połączeniu z migracją na skale porównywalną tylko z Wędrówką Ludów niczego dobrego nie wróży .

Popatrzymy na sytuację Polski z innej strony . Reżimowe media cenzurują obraz świata zewnętrznego. Dopiero kiedy muzułmanie biały dzień na ulicy Londynu ,stolicy niegdydziejszego imperium ucinają głowę, lub palą cała dzielnice to pojawiają się jakieś wzmianki . Spalenie tysiąca samochodów w noc noworoczną we Francji to nic takiego , palenie sklepów , palenie samochodów policyjnych , przejmowanie kontroli nad całymi dzielnicami miast , a nawet miastami nie są dla reżimowych mediów informacją , czy zjawiskiem godnym odnotowania .

Polska to oaza spokoju w Europie . Potrzebujemy jedynie pognać lewactwo, w tym genderowskich seksualnych przestępców molestujących polskie dzieci i zlikwidujmy chory , prymitywny socjalizm niemiecki jako podstawę ustroju i „ da się żyć „

Dla Polski już niedługo nie będą problemem zachodnie homolobby , czy gender , bo muzułmanie ich tam w najlepszym razie pozamykają w, w najgorszym wybiją . Prawdopodobnie nawet nie będziemy musieli wychodzić z Unii Europejskiej, bo sama z siebie zdechnie. Razem z rozpoczęciem zamieszek i wojen religijnych w Niemczech upadnie w Polsce socjalizm niemiecki .

Czy jesteśmy gotowi przyjąć miliony uchodźców religijnych i politycznych z Europy Zachodniej ?

video Muzułmanie w Polsce i Europie – przerażające fakty (Islam in Europe)
video To nie jest problem islamu, to jest problem kryzysu chrześcijaństwa! – Stanisław Michalkiewicz

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitte


0

Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758