WARTOŚCI
Like

Codex Alimentarius i GMO dwóch zabójców ludzkości, zatwierdzonych przez Światową Organizację Chorób.

23/11/2012
604 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Przy okazji kolejnego protestu przeciwko Monsanto i GMO, warto również przypomnieć jak powstawał i czemu miał słuzyć sławetny Codex Alimentarius, wprowadzony przez Światową Organizację Chorób (WHO).

0


 

 
 
 
 
Dnia 25.11.2012 roku pod Pałacem Prezydenckim w Warszawie odbędzie się kolejny protest przeciwko cichcem zatwierdzonej ustawie, przyzwalającej na panoszenie się na polskiej, świętej ziemi,nasion modyfikowanych genetycznie, a co za tym idzie zabójczej żywności GMO.
 
Ta szatańska firma Monsanto, która rozpoczęła swoje panoszenie najpierw w Stanach Zjednoczonych, zbiera już swoje żniwo. Powstają jakieś nowe jednostki chorobowe, a te, które są nam znane i uznane jako choroby cywilizacyjne, jak: rak, cukrzyca, choroby serca, nadciśnienie, stwardnienie rozsiane, choroby oczu, autyzm i inne, rozprzestrzeniają się w postępie geometrycznym. Coraz częściej chorują dzieci, co czyni ich życie piekłem na ziemi już od dzieciństwa.
 
Jednym słowem firma Monsanto wraz z koncernem farmaceutycznym IG Farben, do którego należą trzej niemieccy potentaci: Bayer + Hoechst + BASF, spadkobiercy największych zbrodniarzy II wojny światowej, robią wszystko, aby mieć klientów od kołyski aż po grób. A że to niemoralne i kwalifikuje się jako najcięższe przestępstwo, to im to nie robi. Mamona spływa strumieniami i to się liczy w tzw unijnych standardach.
 
 
 
 
Cieszy mnie, że coraz więcej ludzi zaczyna rozumieć powagę zagrożeń płynących od tych „dobrodziejów ludzkości”. Do akcji przeciwko GMO włączyła się wreszcie nasza najbardziej znana celebrytka Doda, która orzekła, że:
 
Nie mam zamiaru mieć raka wszystkiego od chemicznej sałaty rosnącej w jedną dobę, a jak ktoś chce mieć dzieci, to niech też się zastanowi, czy jak mu się urodzi z czterema głowami będzie mu wesoło „
 
 
Co dziwniejsze, artykuł w sprawie GMO ukazał się, nie gdzie indziej, a na portalu plotkarskim pt.  Pudelek. Podaję link:
 
http://www.pudelek.pl/artykul/44847/doda_walczy_z_gmo_nie_chce_miec_raka_wszystkiego/
 
Apeluję tym samym do pozostałych artystów, aby czynnie właczyli sie do walki o normalność, prawdę, moralność i zdrowie i nie dali się zdominować kłamliwym mediom i "autorytetom".
 
Przy okazji walki o zdrową żywność, warto przypomnieć wykład z 2007 roku, ale jakże aktualny, Pana Iana Crane, dotyczący Codexu Alimentarius, ale również GMO. Proszę powielać linki do tego wykładu na wszystkich możliwych portalach, aby społeczeństwo polskie wyszło wreszcie z letargu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Przypominam 25.11.2012 roku PROTEST PRZECIWKO GMO – Warszawa, pod Pałacem Prezydenckim.

 

0

katerina404

"„Nalezenie do mniejszosci, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szalencem. Istnieje prawda i istnieje falsz, lecz dopóki ktos upiera sie przy prawdzie, nawet wbrew calemu swiatu, pozostaje normalny. Normalnosc nie jest kwestia statystyki."

107 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758