HYDE PARK
Like

Co może być gorzej niż…..

03/01/2014
461 Wyświetlenia
1 Komentarze
1 minut czytania
Co może być gorzej niż…..

Przedstawiam interesującą scenkę, w której jeden z rozmówców stwierdza…….  No dobrze, nie zdradzę- zobaczcie sami …

0


 

Czytelników, jeśli będą mieli na  to ochotę , zachęcam do dyskusji na temat : “Czy może być coś gorszego niż powód do wstydu niedopowiedziany w scence..” ? Proszę tylko nie sprowadzić dyskusji na temat wielkości jednego z aktorów , członka komitetu wyborczego Prezydenta Bula. Być może to właśnie taka pozycja pozwoliła mu bez obawy wypowiedzieć “bluźnierstwo” ( z którym chyba każdy się zgodzi).

Zobaczcie sami:

 

 

Niektórzy uważają że to gorzej , to może być TVN.

Ja myślę że konkurencja może być większa choć nie jestem pewien czy wskazany przez Gajosa zwycięzca oddałby tak łatwo palmę pierwszeństwa.

Przypomnę tylko znane powiedzenie: ” nigdy nie jest tak źle, aby gorzej być nie mogło”…

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

935 publikacje
192 komentarze
 

Jeden komentarz

  1. Hey Billy,I just heard you on that program! LOLI know how pssied you are but we have to be smart here.We need to decide what we are trying to accomplish with the scarce resources available to us.When you are on the Strip do you want people to react negatively? Or do you want to suck them in to hearing your message?I suggest we such them in to hearing our message. To do that you use bait .The bait will be a widely pre-accepted message. Like Freedom . Something along those lines that is not open to disagreement.Who’s going to come our against Freedom .So you’ve got an instant positive right there.Then, you inject the rest of your message.

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816