HYDE PARK
Like

Ciekawe pomysły na biznes – co zapewni wysoki i aktywny rozwój oraz stabilny zysk?

10/08/2022
216 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
Ciekawe pomysły na biznes – co zapewni wysoki i aktywny rozwój oraz stabilny zysk?

Współczesny rynek otwiera przed nami ogrom możliwości. Start-upy, franczyza czy może coś jeszcze innego? Na czym skupić się w 2022 roku? Ciekawe pomysły na biznes – co warto wiedzieć o rynku w 2022 roku? Jeśli chodzi o ciekawe pomysły na biznes – warto dbać o to, by stworzyć przedsięwzięcie, które będzie odporne na niespodziewane wydarzenia. Dobitnie pokazały to ostatnie dwa lata pandemii oraz kryzys związany m.in. z wciąż rosnącą inflacją/wzrostem cen. Będąc niewielkim przedsiębiorcą, możemy znacznie/sobie w tych realiach znacznie lepiej poradzić mając umiejętność dostosowania się do sytuacji panującej na świecie/ do zmieniających się zewnętrznych okoliczności. Elastyczność to przewaga, którą bezwzględnie należy wykorzystać. Zanim zadamy sobie pytanie: „jak otworzyć sklep spożywczy”, w pierwszej kolejności skupmy się na tym, co możemy […]

0


Współczesny rynek otwiera przed nami ogrom możliwości. Start-upy, franczyza czy może coś jeszcze innego? Na czym skupić się w 2022 roku?

Ciekawe pomysły na biznes – co warto wiedzieć o rynku w 2022 roku?

Jeśli chodzi o ciekawe pomysły na biznes – warto dbać o to, by stworzyć przedsięwzięcie, które będzie odporne na niespodziewane wydarzenia. Dobitnie pokazały to ostatnie dwa lata pandemii oraz kryzys związany m.in. z wciąż rosnącą inflacją/wzrostem cen. Będąc niewielkim przedsiębiorcą, możemy znacznie/sobie w tych realiach znacznie lepiej poradzić mając umiejętność dostosowania się do sytuacji panującej na świecie/ do zmieniających się zewnętrznych okoliczności. Elastyczność to przewaga, którą bezwzględnie należy wykorzystać.

Zanim zadamy sobie pytanie: „jak otworzyć sklep spożywczy”, w pierwszej kolejności skupmy się na tym, co możemy w nim sprzedawać – dobrze jest zastanowić się, co będzie odpowiedzią na potrzeby dzisiejszego klienta. Prowadzenie biznesu odpowiedzialnego społecznie, dającego szansę na rozwój i oferującego pewną stabilność może zaprowadzić nas naprawdę daleko.

W kwestii stabilności świetnym pomysłem może być umowa franczyzowa

Wiele osób zastanawia się nad możliwościami, jakie daje franczyza. Oferty są dosyć zachęcające. Zastanawiając się, jak otworzyć sklep spożywczy i czy warto inwestować w takie przedsięwzięcie, zwróćmy uwagę na znakomitą/ciekawą ofertę Żabki. Współpracujący z nią przedsiębiorcy mogą liczyć na sprawdzony model biznesowy, wyposażony i zatowarowany sklep, szkolenia, nowoczesne narzędzia ułatwiające prowadzenie placówek czy wsparcie reklamowe.

Ponadto, w okresie styczeń-marzec 2022 r. przeszło 76 proc. franczyzobiorców osiągnęło miesięczny przychód w wysokości 20 tys. zł lub więcej. Prowadzenie własnego sklepu w ramach większej sieci to szansa na skorzystanie z elastyczności, jaką daje niewielkie przedsięwzięcie, a jednocześnie ze wsparcia i wypracowanych rozwiązań dużego podmiotu w postaci sieci franczyzowej. Dzięki temu franczyza jest jednym z lepszych pomysłów na biznes.

Dodatkowo handel detaliczny to bardzo stabilna dziedzina biznesu. Ostatnie dwa lata pandemii pokazały, że chociaż jest wrażliwy np. na pandemiczne restrykcje (np. limity dotyczące liczby klientów czy środki bezpieczeństwa), nie było to odczuwalne w takim stopniu jak w przypadku chociażby restauracji czy salonów piękności. Wiąże się to ze spełnianiem najważniejszych, codziennych potrzeb – każdy przeżyje bez wystawnego obiadu, jednak zakup podstawowych dóbr to konieczność.

Ciekawe pomysły na biznes w 2022 roku. Franczyza – oferty dla ambitnych

Osoby gotowe na wyzwania mogą zdecydować się na model biznesu/biznesowy, który przynosi wiele satysfakcji, pozwala na rozwinięcie umiejętności w dziedzinie sprzedaży i daje szansę na rozwinięcie skrzydeł w kolejnych inicjatywach. Wielu początkujących przedsiębiorców / osób rozważających swój własny biznes/myślących o własnym biznesie w ogóle nie bierze pod uwagę działalności w ramach franczyzy – to błąd! Tego typu oferty sprzyjają zwłaszcza nowym graczom na rynku.

W pierwszych fazach rozwoju firmy wsparcie większej sieci będzie / jest bowiem ogromną pomocą. Warto iść małymi krokami do przodu i budować swoje umiejętności, dbając zarówno o własną markę, jak i renomę franczyzodawcy/ Idąc do przodu małymi krokami i budując swoje umiejętności, dba się o własny rozwój/ rozwój własnego lokalnego biznesu, jak i renomę franczyzodawcy.

Franczyza – oferty na 2022 z ogromnym potencjałem

Ciekawe pomysły na biznes nie mogą być zbyt szalone – w niekonwencjonalnych branżach ryzyko niepowodzenia jest bardzo wysoka. Słyszymy nieraz o inicjatywach, które wyszły na korzyść wielkich wizjonerów/ o sukcesach wielkich wizjonerów/ pomyślnych inicjatywach biznesowych wizjonerów, jednak najczęściej opierają się one o istniejące zaplecze lub zewnętrzne wsparcie. W trakcie kryzysu istnieje duże zagrożenie, że wykorzystując ryzykowny pomysł, nie tylko nie zarobimy, ale także pogrążymy nasz własny budżet.

Utrzymanie balansu pomiędzy stabilnością a zyskiem jest dość trudne. Warto zatem rozważać oferty, które oferują niską barierę wejścia/niski wkład własny i obniżają ryzyko niepowodzenia na rynku. Ambicja, otwartość i umiejętność zarządzania to klucze do sukcesu – jednocześnie nie możemy zapominać o rozsądku i sprawnej ocenie ryzyka.

0

kampanieonline

244 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758