HYDE PARK
Like

Karta PlayStation Network i karta podarunkowa Blizzard – wszystko, co musisz wiedzieć

11/08/2022
239 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
Karta PlayStation Network i karta podarunkowa Blizzard – wszystko, co musisz wiedzieć

Karty podarunkowe są świetnym sposobem na dokonywanie bezpiecznych zakupów w sieci. To również znakomity pomysł na prezent. Co warto wiedzieć o karcie PSN i Blizzard? Karta PSN – gdzie kupić i jak ją wykorzystać? Karta PSN to rodzaj karty podarunkowej, na której znajduje się 12-cyfrowy kod, natomiast blankiety z 10-cyfrowym to tzw. kody rabatowe pełniące inne funkcje w sklepie PlayStation Store. Karty podarunkowe można nabyć w stacjonarnych sklepach będących partnerami internetowych portali (np. Żabka), jak i na oficjalnej stronie internetowej wybranego przez nas sklepu. PlayStation Store ma w swojej ofercie dema i pełne wersje różnych gier, dodatki, klasyki produkowane na wcześniejsze wersje PlayStation oraz wiele innych aplikacji, takich jak avatary i motywy. Sklep internetowy jest czynny przez cały rok, dwadzieścia […]

0


Karty podarunkowe są świetnym sposobem na dokonywanie bezpiecznych zakupów w sieci. To również znakomity pomysł na prezent. Co warto wiedzieć o karcie PSN i Blizzard?

Karta PSN – gdzie kupić i jak ją wykorzystać?

Karta PSN to rodzaj karty podarunkowej, na której znajduje się 12-cyfrowy kod, natomiast blankiety z 10-cyfrowym to tzw. kody rabatowe pełniące inne funkcje w sklepie PlayStation Store. Karty podarunkowe można nabyć w stacjonarnych sklepach będących partnerami internetowych portali (np. Żabka), jak i na oficjalnej stronie internetowej wybranego przez nas sklepu. PlayStation Store ma w swojej ofercie dema i pełne wersje różnych gier, dodatki, klasyki produkowane na wcześniejsze wersje PlayStation oraz wiele innych aplikacji, takich jak avatary i motywy. Sklep internetowy jest czynny przez cały rok, dwadzieścia cztery godziny na dobę, dlatego można z niego skorzystać w dowolnym momencie w roku.

Kiedy karta PSN jest już w naszym posiadaniu, można nią doładować nasze konto bezpośrednio z urządzenia, jakim jest PlayStation. Na PS4 wystarczy przejść do zakładki PlayStation Store, przewinąć pasek boczny w dół i kliknąć „Wykorzystaj kody”. Następnie na ekranie pojawi się miejsce do wpisania otrzymanego przez nas kodu. Następnie należy wybrać opcję „Wykorzystaj”. W tym momencie środki dostępne na karcie PSN zostaną przelane na nasze konto i będą pełnić formę płatności.

W przypadku nowszej generacji – PlayStation 5 – procedura aktywacji kodu wygląda podobnie. W ustawieniach przechodzimy do opcji „Użytkownicy i konta”. Następnie wybieramy „Konto”, „Płatność i subskrypcje” i „Wykorzystaj kody”. Tu należy przepisać kod, jaki zawiera karta PSN, i zrealizować go zgodnie z instrukcją wyświetlaną na ekranie.

Kod można również zrealizować za pomocą przeglądarki internetowej. W takim wypadku należy odwiedzić stronę store.playstation.com/pl-pl/latest i wejść w swoje konto. Następnie z menu rozwijającego wybrać opcję „Wykorzystaj kody” i postępować zgodnie ze wskazówkami.

Karta podarunkowa Blizzard w pigułce

Co daje doładowanie konta Blizzard? Przede wszystkim dostęp do zakupu gier, usług oraz przedmiotów dostępnych w grach. Aby tego dokonać, konieczne jest posiadanie bezpłatnego konta internetowego, które można założyć na stronie blizzard.com/code.

Karta podarunkowa Blizzard dostępna jest w sklepach stacjonarnych, takich jak m.in. Żabka. Można ją również nabyć bezpośrednio z oficjalnej strony internetowej. Decydując się na zakup fizycznej karty, należy wybrać odpowiednią kwotę z oferowanych w sklepie gotowych opcji bądź udać się bezpośrednio do kasy i poprosić o doładowanie. Płatność dokonana może być za pomocą gotówki oraz karty kredytowej. Niektóre sklepy oferują karty w postaci fiskalnego wydruku, podobnego wyglądem do paragonu, na którym znajduje się potrzebny do aktywacji kod oraz instrukcja obsługi. Karta podarunkowa Blizzard umożliwia doładowanie środków na konto, z którego następnie można dokonać zakupów gier oraz innych oferowanych przez sklep produktów cyfrowych.

Karta podarunkowa bezpieczną formą zakupów

Karty podarunkowe nie tylko są świetnym pomysłem na prezent. Są niezastąpione, jeśli chodzi o bezpieczne płatności w internecie. Dzięki nim można zabezpieczyć swoje dane, a podczas wykonywania transakcji nie trzeba podawać informacji o karcie kredytowej oraz bankowości. Środki bezpiecznie znajdują się na naszym koncie, gotowe do wykorzystania w łatwy i przejrzysty sposób. Co więcej, w zależności od potrzeb dostępne są różne nominały, które dopasować można proporcjonalnie do indywidualnych możliwości finansowych.

0

kampanieonline

244 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758