NEWS
1

Brytyjscy naziści nazwali dziecko na cześć Hitlera i trafili do więzienia.

18/12/2018
1964 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
Brytyjscy naziści nazwali dziecko na cześć Hitlera i trafili do więzienia.

Ciągle nie możemy dogonić Europy i to na każdym polu. Nawet gdy się staramy i inwestujemy w torcik zdobiony czekoladowym wafflen. Ale i w takiej sytuacji głośno o tym w świecie. Niemcy, Francuzi, Włosi czy Anglicy biją nas w faszyzmie i neonazizmie na głowę ale o tym sza. 22-letni Adam Thomas i 38-letnia Claudia Patatas są członkami National Action. Podczas rozprawy, przysięgłym pokazano zdjęcia Thomasa trzymającego jego synka – któremu nadano drugie imię Adolf –  ubranego w białe szaty Ku Klux Klanu. Ale gdzież im do wyczynów nazistów z Wodzisławia. Pewnie dlatego skazano ich nie tyle za szerzenie i upowszechnianie niemieckiej ideologii a za terroryzm. 22-letni Adam Thomas został skazany na sześć lat i sześć miesięcy więzienia, a 38-letnia Claudia […]

0


Ciągle nie możemy dogonić Europy i to na każdym polu. Nawet gdy się staramy i inwestujemy w torcik zdobiony czekoladowym wafflen. Ale i w takiej sytuacji głośno o tym w świecie. Niemcy, Francuzi, Włosi czy Anglicy biją nas w faszyzmie i neonazizmie na głowę ale o tym sza.

image

22-letni Adam Thomas i 38-letnia Claudia Patatas są członkami National Action. Podczas rozprawy, przysięgłym pokazano zdjęcia Thomasa trzymającego jego synka – któremu nadano drugie imię Adolf –  ubranego w białe szaty Ku Klux Klanu. Ale gdzież im do wyczynów nazistów z Wodzisławia.

Pewnie dlatego skazano ich nie tyle za szerzenie i upowszechnianie niemieckiej ideologii a za terroryzm. 22-letni Adam Thomas został skazany na sześć lat i sześć miesięcy więzienia, a 38-letnia Claudia Patatas została skazana na pięć lat więzienia. Uznano ich za winnych członkostwa w National Action, skrajnie prawicowej organizacji neonazistowskiej w Wielkiej Brytanii, która została zakazana w 2016 roku.

“Jej celem (National Action0  jest obalenie demokracji w tym kraju przez poważną przemoc i morderstwa oraz narzucenie państwa w stylu nazistowskim, które wykorzeniłoby całe warstwy społeczeństwa przez przemoc i masowe morderstwa” – powiedział sędzia.

Jak znam życie wkrótce takie zarzuty można będzie postawić partii PiS a pierwszy krok w tym kierunku wykonał TSUE. Teraz tylko jeszcze jakaś uchwała Parlamentu Europejskiego i Pierwszego Komisarza z Brukseli.

Thomas i Patatas znaleźli się wśród sześciu osób skazanych. Również 27-letni Daniel Bogunovic został uznany za winnego i jest skazany na sześć lat i cztery miesiące więzienia. Trzy inne osoby wcześniej przyznały się do przynależności do organizacji.

A propos Wodzisławia. Jak mawiali starożytni Rzymianie ” something is cooking, baby….”

image

Oto foremka używana przez parę z West Midlands do wycinania wyrobów cukierniczych. No to może i partia “Cookies 15” może czuć się podejrzana.

Thomas – rasista negujący Holokaust powiedział, że przeniósł się do Izraela, gdy miał 18 lat, chcąc nawrócić się na judaizm co pozwoliłoby mu dołączyć do izraelskiego wojska. Powiedział, że mieszkał w kibucu i studiował na uczelni w Izraelu ale nagle “po prostu stracił zainteresowanie” i wrócił do domu w sierpniu 2016 roku.

image

Zastanawia mnie jednak ten tytuł z brytyjskiej, a więc europejskiej prasy:

British soldiers arrested on suspicion of right-wing terrorism.

Nie zastanawia was ten

   “Prawicowy terroryzm”?

Już nie nie mówi się że terroryzm to dziecko lewicy a nagle przykleja się taką etykietkę prawicy.

I co wystarcza aby taką plakietkę otrzymać? Ano wystarczy na “dzień dobry nazwać kogoś “rasistą i homofobem” a dalsze epitety to już lecą z górki. Do tego upominać się o wolność i niezawisłość swego kraju.

image

To zdjęcie ze zlotu skrajnie zorientowanej prawicy w Warszawie.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758