Bez kategorii
Like

Atrapa Ochrony Państwa

28/01/2013
661 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Struktury mające dbać o bezpieczeństwo państwa są osłabiane i rozmontowywane. Wystarczy popatrzeć na ABW, CBA i BOR. Nie wspominając już o wojsku. Niedługo nie będziemy już śmiać się z armii Mali, zdanej na pomoc byłego kolonizatora.

0


Silne państwo to potencjalne zagrożenie dla grup towarzyskich, które nie chcą aby ktoś wpychał nos w ich geszefty. Ś.p. generał Papała wysunął się za bardzo z szeregu i dla przykładu został zastrzelony. Ś.p. Lech Kaczyński uwierał za bardzo i został strącony. Ale większość stoi równo w szeregu.

 

To co się dzieje w tzw. “służbach” widzi każdy. Słowo “służby” wywodzi się ze słowa “służyć”, pytanie komu i czemu ?

 

Biuro Ochrony Rządu (BOR) nie potrafiło ochronić najważniejszej osoby w Państwie. W każdym normalnym kraju tak kiepska służba zostałaby zdezynfekowana i zderatyzowana od piwnicy aż po strych. W Polsce nic się nie stało, szef BOR nawet order dostał, co można uważać za czystą prowokację wobec społeczeństwa. Sprawy idą dalej. Kancelaria Prezydenta na Wiejskiej jest strzeżona od kilku tygodni już przez prywatnych ochroniarzy, którzy zastąpili BOR:

 

gpcodziennie.pl/16765-budynki-rzadowe-bez-ochrony.html#.UQZr9B288w4 

 

Ochroniarze mają podobno certyfikaty bezpieczeństwa wydane przez WSI. Czy Komorowski montuje sobie prywatną Gwardię Pretoriańską, kopiując w ten sposób Saddama Husseina ?

 

O ABW pisaliśmy często, przez ostatnie lata ta struktura była kierowana przez pracownika oligarchicznej post-PRL-owskiej grupy wpływu i została wykastrowana, tak aby nie zagrażała towarzystwu:

 

monsieurb.nowyekran.pl/post/84695,ucichl-bonda-ryk

 

CBA jest także rozmontowywane od środka. Prawdopodobnie CBA zostanie najpierw do szczętu ośmieszone i wykończone przez jakaś zmontowaną aferę, a następnie zostanie wchłonione przez innego słabeusza:

 

bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35235,13306230,Centralne_biuro_niewypalow__Podlaskie_sledztwa_CBA.html#LokKrajTxt 

 

O Agencji Wywiadu też już pisaliśmy. Nie potrafi nawet upilnować swoich własnych pieniędzy w sejfie:

 

monsieurb.nowyekran.pl/post/85932,burak-zamiast-bonda

 

Ten cały cyrk nadzoruje minister Cichocki, politolog z zawodu, czyli sceniczna atrapa. I o to właśnie chodzi tym, którzy mają prawdziwą (choć bezprawną) władzę nad naszym biednym państwem.

 

W izraelskim filmie dokumentalnym o byłych szefach izraelskich służb “The Gatekeepers” (wideo poniżej,w komentarzach), biura pokazywane w filmie, filmy wideo, sale archiw i sale kontrolne zostały zbudowane specjalnie dla celów filmu jako makiety i atrapy. Ale byli szefowie służb, pokazywani w filmie, są autentyczni.

 

Polska idzie o wiele dalej w artystycznej kreatywności pseudo-dokumentalnej.

 

 

 

Słabe Państwo = Silne Towarzystwo

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Stanislas Balcerac

Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wplywie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polske -- czytaj cala prawde calodobowo -- na www.wsi24.pl oraz Facebook / Goodbye ITI -- i mysl samodzielnie, bez TVN24 !!

676 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758