Bez kategorii
Like

Ashley Cole z nowym kontraktem

23/01/2013
441 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Czyżby polityka transferowa Romana Abramowicza zmieniła się? Wczoraj wieczorem lewy obrońca Chelsea – Ashley Cole pdopisał nową umowę z Chelsea.

0


Anglik pozostanie na Stamford Bridge co najmniej do czerwca 2014 roku. Mówi się ,że w ramach nowego kontaktu Ashley Cole będzie zarabiał 200 tysięcy funtów tygodniowo.
7 lat temu Ashley Cole przeszedł z Arsenalu Londyn za 5,5 milionów funtów do lokalnego rywala – Chelsea, w ramach tej transakcji William Gallas powędrował na Emirates Stadium. Cole udzielił wywiadu na oficjalnej stronie stołecznego klubu, zaraz po złożeniu podpisu na umowie.
Bardzo się cieszę z faktu, że będę mógł tutaj dalej grać. Mam wiele wspaniałych wspomnień związanych z tym klubem, jestem bardzo szcześliwy przychodząc codziennie na treningi

Sztab szkoleniowy jest wspaniały, uwielbiam z nimi trenować. Mam nadal wielkie ambicje związane z tym klubem, wygrałem tutaj jednak już bardzo dużo.

Nigdy się nie zatrzymujemy, dlatego też chcemy zdobywać kolejne puchary. To wielki klub, dlatego też zawsze będziemy walczyć o najwyższe lokaty.

Będąc tutaj aż 7 lat nigdy nie straciłem głodu wygrywania, chcę pozostać w Chelsea ponieważ pragnę walczyć o najwyższe cele. To pragnienie nigdy mnie nie opuści.
Kończy 32-latek

Bluesman
 

0

Futbol24

Naj

69 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758