NEWS
Like

Angela Merkel o dymisji Gowina

29/04/2013
568 Wyświetlenia
1 Komentarze
55 seconde czytania
Angela Merkel o dymisji Gowina

Sprawa zarodków to żaden problem. Problemem dla Angeli Merkel będzie zniszczenie krwawicy niemieckiej pozostawionej po Euro2012 w Gdańsku, tj. boiska treningowego, na którym reprezentacja Niemiec prowadziła treningi. Boisko to zostało wybudowane za pieniądze niemieckie ( około 1 milion zł ( słownie jeden milion ) ) i przekazane zostało po mistrzostwach miastu. W dniu dzisiejszym miasto pragnie zniszczyć to boisko, a tym samym pozbyć się prezentu, który Niemcy pozostawili po sobie.   Cóż za gospodarność i przyczynek, dla którego w przyszłości Niemcy mają starać się o zwiększenie dopłat unijnych dla Polaczków, aby te zamieniały się w perzynę.     Inne zapisy autora: Bolek, Trybunał Konstytucyjny i inne relikty komunyPatologia konstytucyjnaStonoga o morderstwie LepperaProkuratorzy murem za SeremetemMłodzież chce zmian – Nowoczesna.NWO

0


Sprawa zarodków to żaden problem. Problemem dla Angeli Merkel będzie zniszczenie krwawicy niemieckiej pozostawionej po Euro2012 w Gdańsku, tj. boiska treningowego, na którym reprezentacja Niemiec prowadziła treningi. Boisko to zostało wybudowane za pieniądze niemieckie ( około 1 milion zł ( słownie jeden milion ) ) i przekazane zostało po mistrzostwach miastu. W dniu dzisiejszym miasto pragnie zniszczyć to boisko, a tym samym pozbyć się prezentu, który Niemcy pozostawili po sobie.

 

Cóż za gospodarność i przyczynek, dla którego w przyszłości Niemcy mają starać się o zwiększenie dopłat unijnych dla Polaczków, aby te zamieniały się w perzynę.

 

 

Inne zapisy autora:

0

Polaczok
Polaczok

Tu jest Polska

105 publikacje
95 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816