Globalnie i Lokalnie
1

ABW podsłuchuje protestujących i kontroluje Starostwo Powiatowe w Zamościu

11/04/2014
1471 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
ABW podsłuchuje protestujących i kontroluje Starostwo Powiatowe w Zamościu

Od wczoraj w STAROSTWIE POWIATOWYM w ZAMOŚCIU trwa KONTROLA AGENCJI BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO. Ma ona bezpośredni związek z PROTESTEM MIESZKAŃCÓW ŻURAWLOWA przeciwko KORPORACJI CHEVRON.

0


ABW atakuje obrońców Polski

.

Czy AGENCJA BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO służy ZABEZPIECZANIU INTERESÓW BIZNESU MIĘDZYNARODOWEGO ?!!

*****

.

Od wczoraj w STAROSTWIE POWIATOWYM w ZAMOŚCIU trwa KONTROLA AGENCJI BEZPIECZEŃSTWA WEWNĘTRZNEGO. Ma ona bezpośredni związek z PROTESTEM MIESZKAŃCÓW ŻURAWLOWA przeciwko KORPORACJI CHEVRON.

.

Prawdopodobnie MA ona też ZWIĄZEK  z NEGATYWNĄ DECYZJĄ wydaną 28 lutego 2014 przez Starostę Powiatowego: ODMÓWIŁ on CHEVRONOWI POZWOLEŃ na POBÓR WODY PODZIEMNEJ oraz na ODPROWADZANIE ŚCIEKÓW do GRUNTU przy odwiercie we wsi Ministrówka.

.

Z niepotwierdzonych źródeł otrzymaliśmy również informację, że od pewnego czasu część protestujących jest monitorowana przez ABW – także poprzez podsłuch telefoniczny.

.

Niestety, wydarzenia te potwierdzają informacje, które zostały ujawnione prawie dwa lata temu: Dziennik Gazeta Prawna napisał wówczas, że koncerny posiadające koncesje na poszukiwanie gazu łupkowego monitorują środowiska ich przeciwników, a następnie tworzą raporty, z których chętnie korzystają państwowe służby specjalne m.in. ABW i MSZ.

.

W tym kontekście, w zasadzie nie dziwi, że na wczorajszym warszawskim spotkaniu z protestującymi pojawili się współpracownicy firmy Chevron, którzy wcześniej byli zatrudniani m.in. na misjach wojskowych w Afganistanie.

.

Wszystkie te wydarzenia traktujemy jako kolejną próbę zastraszenia i złamania naszej walki z korporacją Chevron.

.

__________

o negatywnej decyzji Starosty pisaliśmy tu

informacja DGP o raportach z monitoringu: tu

 za: http://occupychevron.tumblr.com/

 .

.

http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/04/11/abw-podsluchuje-protestujacych-i-kontroluje-starostwo-powiatowe-w-zamosciu/

.

.

0

Konwent Narodowy

116 publikacje
11 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758