Bez kategorii
Like

4000 kg trotylu zamiast 300.000.000.000,- zł?

20/11/2012
276 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Mieszkaniec Krakowa planował zamach na prezydenta, rząd oraz Sejm. Stworzył w tym celu grupę zbrojną, werbował współpracowników i rozdzielał im zadania. 9 listopada został zatrzymany.

0


 

 

 

1.

Ten zamach miał wstrząsnąć Polską. Mieszkaniec Krakowa planował zamach na prezydenta, rząd oraz Sejm. Był tak zdeterminowany, że najprawdopodobniej był nawet gotów zginąć. Zatrzymano go 9 listopada. Ładunek, który zamierzał zdetonować miał mieć 4 tony. Tłem planowanego zamachu były motywy o charakterze nacjonalistycznym, ksenofobicznym i antysemickim. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Według najnowszych informacji, do których dotarli dziennikarze tvn24.pl. wynika, że mężczyzna był bardzo zdeterminowany. Nie wykluczał samobójstwa podczas próby ataku na Sejm. Chciał także, przy pomocy cysterny lub ciężarówki, staranować bramki przed Sejmem.

Portal dowiedział się również nieoficjalnie, że ABW prowadziła wokół domniemanego zamachowca grę operacyjną. Część z zwerbowanych przez niego pomocników miała także być współpracownikiem Agencji.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/abw-i-prokuratura-ujawniaja-kulisy-planowanego-zam,1,5309385,wiadomosc.html

2.

Nie wykluczamy weta ws. budżetu europejskiego na lata 2014-2020. Jest taki scenariusz. Gdyby środki przyznane Polsce miały być mniejsze, niż obiecane przez PO 300 mld zł, doczekamy się twardej reakcji premiera– zapowiada gość "Przesłuchania" w RMF FM, wiceprzewodniczący PE Jacek Protasiewicz.

Polityk dodał, że Polska dostanie obiecane 300 mld z Unii dzięki ekipie Tuska. – Gdyby nie ta ekipa, bylibyśmy w tarapatach – podkreślił.

Wiceprzewodniczący PE zaznacza, że "niczego jeszcze nie przegraliśmy, gramy".

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/dostaniemy-300-mld-zl-twarda-reakcja-tuska,1,5282796,wiadomosc.html

3.

Jak zmanipulować opinię publiczną, czyli społeczeństwo? O, bardzo proste zadanie…., to jak zapalić papierosa… Słońcem.

ODWRÓĆ UWAGĘ

Kluczowym elementem kontroli społeczeństwa jest strategia polegająca na odwróceniu uwagi publicznej od istotnych spraw i zmian dokonywanych przez polityczne i ekonomiczne elity, poprzez technikę ciągłego rozpraszania uwagi i nagromadzenia nieistotnych informacji. 

http://nwonews.pl/artykul,3915,10-sposobow-na-manipulacje-spoleczenstwem

4.

Nie chcę krakać, ale wygląda na to, że trotyl mamy zamiast euro.

Przy okazji zaś władza ma pretekst do przeszukań i zatrzymań narodowców.

Powód do wprowadzenia stanu wyjątkowego?

A może tylko kolejny akt walki Tuska z Narodem?

20 11.2012

 

Inne zapisy autora:

0

Humpty Dumpty

1842 publikacje
75 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758