Bez kategorii
Like

ZAMACH ! Czyli… Z Attentatorem Masz Atrakcje CH…. !

20/11/2012
469 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
no-cover

SENSACJA – wreszcie tak pożądana „Szansa na sukces” rządu Donalda Tuska.
A wszystkiemu winien… Pawlak ?

0


 

Od 5 listopada krakowska prokuratura apelacyjna nadzoruje śledztwo w sprawieplanowanego zamachu terrorystycznego na konstytucyjne organy RPprezydęta, płemieła, ministry i ministrów, marszałkę oraz posłów Sejmu RP.W międzyczasie W.Pawlak odszedł z rządu (czyżby coś wiedział?), a 9 listopada ABW ujęła niebezpiedcznego osobnika  planującegozamach. Jest on mieszkańcem Krakowa, w lokalu, w którym mieszka znaleziono troty… upssss – materiały zawierające cząstki wysokoenergetyczne oraz ponad 110 szt. amuni…. upsss – przedmioty zawierające cząstki wysokoenergetyczne. W związku z tym ABW i inne jednostki, w tym policja i policja drogowa przeprowadziły zakrojone na szeroką skalę poszukiwania wspólników terrorysty, kontrolując mieszkania organizatorów Marszu Niepodległości oraz środki lokomocji, którymi udawali się do Warszawy na marsz uczestnicy z różnych zakątków Polski w wyniku czego jest podejrzenie, że niedoszły terrorysta dysponował 4 t cząstek wysokoenergetycznych.

 

Agencja „Jedna Pani Drugiej Pani”  (JPDP)  donosi, że uważa iż odejście  W.Pawlaka i zamach są ze sobą powiązane –  Pawlak w zemście za wysadzenie go z koryta postanowił wysadzić wyżej wymienionych i osobiście zająć ich miejsca. III RP z ksywki „Sami Swoi” miała zmienić nazwę na „Sam Swój”.

Agencja JPDP donosi również, że widzi ciekawe zbieżności między zamachem smoleńskim i powyższym niedoszłym zamachem – gdy rząd Donalda Tuska bardzo potrzebował sukcesu, prestiż jego na jakiś czas uratował łódzki zamachowiec Cyba. Jakiś czas później znów było mocne zapotrzebowanie na sukces więc ratował sytuację  bohaterski kpt. Wrona. Obecnie rząd Tuska znów cierpi na brak sukcesu i broni go aktualnie również Wrona, ale tym razem nie pilot choć zawód ma też na „p” bo prokurator krakowskiej prokuratury apelacyjnej.

Z tego niewątpliwie wykluje się jakiś WRON ! Tym bardziej, że 13 grudnia się zbliża, a nowela ustawy o zgromadzeniach jest zbyt łagodna dla wysokoenergetycznych Polaków…

Agencja JPDP nie odrzuca również hipotezy, że cała intryga z rzekomym zamachem na pierwsze osoby w państwie została uknuta  w kancelarii premiera bo bierze (JPDP)  pod uwagę fakt, że politycy będąc osobami zawistliwymi, cierpią na przerost ambicji i im wyższa jest ich pozycja w hierarchii, tym zawiść i parcie na ego większe. Najlepszym  przykładem tego zjawiska jest np. premier Donald Tusk. Za mało mu Cyby, za mało kpt.Wrony, potrzebna jest jakaś mega czyli HURTOWA  ściema, dlatego np. ślady cząstek wysokoenergetycznych zostały odkryte nie tylko na Tu-154M nr boczny 101 ale i na  jego bliźniaku Tu-154M nr boczny 102. Prawdopodobnie  trwają utajnione przez płk Szeląga badania najnowszego nabytku – Dreamlinera, na którym również takie ślady zostaną stwierdzone  i Maciej Lasek, przewodniczący  PKBWL przedstawi wniosek nie do obalenia (poparty przez prof.Artymowicza), a mianowicie – że do budowy samolotów na całym świecie używa się trotylu i nitrogli…. pardon ! – materiałów zawierających cząstki wysokoenergetyczne.

W związku z powyższą wybucho…. pardon – wysokoenergetyczną  sytuacją prezydęt RP, płemieł RP, ministry i ministrzy, marszałka oraz Sejm nadają sobie status Osób Najbardziej Zagrożonych (ONZ)  i przygotowują dekret o ZZZ (Zupełnym Zakazie Zgromadzeń), który zostanie ogłoszony w najbliższych dniach. Jednocześnie wprowadzi się kontrole i podsłuch każdego domostwa w RP by Polakom żyło się lepiej, godniej i… bezpieczniej.

 

 

!!! UWAGA – KONKURS !!!

 

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na wyczerpujące się pomysły ściem, wrzut itd., KPRM ogłasza konkurs na  takowe. Konkurs jest anonimowy dlatego propozycje należy wysyłać w kopercie zawierającej pomysł oraz drugą kopertę, zapieczętowaną z nazwiskiem lub pseudonimem autora, która zostanie otwarta po ogłoszeniu wyników. Koperty należy wysyłać na adres rzecznika P. Grasia lub szefa KPRM – T.Arabskiego.

Konkurs przewiduje nagrody :

I nagroda – wywiad w ABW i wczasy w SPA (Super Pudło Aresztanckie), bonus – seryjny samobójca

II nagroda – wywiad w CBŚ i wczasy j/w

III nagroda – liz stokrotki w programie „kropka nad i”

 


PS. Jest jedno wyjście z sytuacji dla rodzimych ONZ – eksternistyczna  emerytura.

 

0

contessa

widziane okiem skrzypka na dachu... Jeszcze Polska nie zginela / Isten, áldd meg a magyart

227 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758