20072018Nowości:
   |    Rejestracja

Żydzi rządzą i to „bez dyskusji”


Właśnie dotarła do mnie informacja z Sejmu, że trzecie czytanie nowelizacji Ustawy o IPN odbędzie się po drugim i to do godziny 15-tej dziesiejszego dnia. Zwołano w tym celu nadzwyczajne posiedzene Sejmu na którym dla jaj chyba ma być procedowana również ustawa śmieciowa. „Dobra zmiana” natychmiast przegłosowała skandaliczną poprawkę o braku dyskusji na temat nowelizacji […]


Właśnie dotarła do mnie informacja z Sejmu, że trzecie czytanie nowelizacji Ustawy o IPN odbędzie się po drugim i to do godziny 15-tej dziesiejszego dnia.
Zwołano w tym celu nadzwyczajne posiedzene Sejmu na którym dla jaj chyba ma być procedowana również ustawa śmieciowa.
„Dobra zmiana” natychmiast przegłosowała skandaliczną poprawkę o braku dyskusji na temat nowelizacji tej ustawy.
Po co dyskusja w polskim Sejmie się pytam? Dyskutowano w końcu jej treść z parlamentarzystami izraelskimi.
W ten sposób oto nakazano nielicznym Polakom zasiadającym w Sejmie zamknięcia swojej „polskiej gęby”.
Poseł R.Winnicki właśnie ogłosił godzinną blokadę mównicy sejmowej i to jest jedyny niestety pojedyńczy akt odwagi.
Poinformował ten „poseł nazista”, że to jest skandal aby wycofywać z ustawy treść o karalności za pomawianie narodu polskiego o zbrodnie określane jako „kłamstwo oświęcimskie”
Jak on śmiał w ogóle dyskutować! ten ohydny narodowiec skoro wcześniej nasza „dobra zmiana” temat dyskusji zamknęła w „demokratycznym” oczywiście głosowaniu!!
Co to znaczy dla nas wszystkich? Ni mniej ni więcej tylko tyle, że w dalszym ciągu za spalenie kukły żydowskiej każdy Polak może trafić i będzie trafiał do więzienia bo tak ustanowili żydzi natomiast za ohydne ich kłamstwa i poniżanie Najjaśniejszej Rzeczpospolitej … prawo karne przestaje działać.
Co mnie najbardziej zastanawia i wkurza to fakt że próbuje się Polakom ten akt haniebnej kapitulacji podać jako zwycięstwo….
To koniec marzeń o jakiejkolwiek próbie suwerennej polityki Polski… to jest niestety kolejny przykład kłamstwa pisowskiego.
Premier Morawiecki nazwał ten skandal „drobną poprawką” i to przy brawach co niektórych posłów. Jak on śmie mówić o bronieniu pamięci o naszych przodkach i polskim państwie podziemnym?
Moim subiektywnym zdaniem ten pan nie ma prawa odwoływać się do ostatniego jak się okazuje prawdziwego państwa polskiego, które w tych strasznych czasach potrafiło wykonywać wyroki za zdradę Polski i nieważne było czy skazanym był Polak czy żyd.

Ustawa została uchwalona i już pozamiatane… jak szybciutko… w ciągu trzech godzin… jak to nazwać?

Napisane przez:


 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

komentarze 4 dla artykułu "Żydzi rządzą i to „bez dyskusji”"

 1. skandal oswiecimski trwa napisał(a):

  tajne osoby negocjowaly w izraelu tajny projekt zmiany ustawy

  powtorka z sejmu rozbiorowego

 2. zx napisał(a):

  no to nie pozostaje nic innego Narodowcom tylko głosować na PO

 3. Jan napisał(a):

  poniewaž ta ustawa była bublem prawnym, słusznie została skorygowana. Szkoda, że tak późno, bo pojęcie „polskie obozy śmierci” zostały przez nią niezasłużenie spopularyzowane.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

318268