22042018Nowości:
   |    Rejestracja

KOD WSI


Od wielu miesięcy, na tych łamach, przestrzegam przed bagatelizowaniem kontrrewolucji organizowanej przez tzw. Komitet Obrony Demokracji i agenturę spod znaku WSI i ich pobratymców z SB. Proszę, co ja mówię, błagam, żeby nie lekceważyć trzech, czterech (a może więcej) milionów właścicieli polskich dowodów osobistych, których dzień w dzień zagrzewa do boju telewizja TVN w takich programach „informacyjnych” jak „Fakty”, „Fakty po Faktach” czy „Kropka nad i”. I nie rozumiem dlaczego Państwo Polskie, reprezentowane przez ministrów Błaszczaka i Ziobrę, toleruje jawną, bezprawną rewoltę obozu zdrady w mediach, na ulicy, w samorządach (np. w Gdańsku, Poznaniu i Warszawie), w „Trybunale Rzeplińskiego”, w sądach czy w budynku sejmu RP. A rewolta panoszy się już nawet na tzw. prawicowych portalach jak „Salon24”. Przeczytajcie sobie, na przykład, pierwszy z brzegu, taki oto tekst:


 

http://cleofas-wm.salon24.pl/741905,kaczynski-boi-sie-coraz-bardziej-polakow-dlatego-szczuje-na-opozycje.

 

Jeśli ktoś myśli, że KOD-WSI (z PO i Nowoczesną w tle) żartuje albo bezpodstawnie pręży muskuły, to naprawdę życzę mu wszystkiego najlepszego. Jeśli ktoś myśli, jak portal braci Karnowskich „wPolityce.pl”, że KOD-WSI (z PO i Nowoczesną w tle) skompromitował się i odchodzi do lamusa Historii, to oznacza, że nie potrafi rozpoznać zagrożeń w III RP i bagatelizuje problem. Nie zapominajmy, że zmowa „okrągłego stołu” trwa, bo trwała co najmniej dwadzieścia-trzydzieści lat. To szmat czasu. I wypaliła Narodowi na czole piętno bezsilności albo pożytecznej głupoty. Beneficjenci NFI i WSI oraz korporacyjne dzieci Sorosa i Balcerowicza nie oddadzą tak łatwo pola. I jeśli PiS w tej wojnie nie weźmie zakładników, to tę wojnę przegra. Nie pomoże 500+, nie ma zmiłuj… bo polska bieda nie wyjdzie na ulice w obronie „demokracji’. Nawet Ojciec Tadeusz Rydzyk nie pomoże i przewodniczący „Solidarności” Duda. Nikt nie pomoże!!!! A 500+ przepadnie po powrocie Petru-Schetyny-Dukaczewskiego do władzy jak kamień w wodę!

Jarosław Kaczyński ma w gruncie rzeczy mało czasu, nie tylko dlatego, że nie ma, na przykład 40-50 lat. I wywiadami prasowymi dla „wSieci” i „Gazety Polskiej” nie może zaklinać rzeczywistości. Mam wrażenie, że polityka uników Prezesa zaczyna razić bezsilnością. KOD-WSI mnoży natomiast prowokacje i fronty. I idzie na totalne zwarcie. A to zwarcie może oznaczać upadek sejmowej większości. Bo Naród nie kontroluje ani samorządów, ani administracji państwowej, ani wymiaru sprawiedliwości o ZNP nie wspominając. A póki co, ewentualny POwrót do III RP (po ledwie 12 miesiącach IV RP) gwarantuje III RP lojalność wojska i policji. Taki mamy klimat.

Jarosławowi Kaczyńskiemu grozi nie tylko Mateusz Kijowski, którego, jako słupa WSI, można jeszcze bagatelizować. Grożą mu jednak (słowem i czynem) tacy frontmeni KOD-WSI jak Bronisław Komorowski i Donald Tusk.  Jeśli nie postawimy im zarzutów, jeśli nie podejmiemy rozliczeń, choćby w tak miałkiej perspektywie, jak w przypadku Ala Capone, to wracamy do „ciepłej wody w kranie”, czyli ch… d… i kamieni kupa! A Bartłomiej Sienkiewicz wraca na z góry upatrzone pozycje z trzecim pokoleniem ubecji!!!

Napisane przez:

Kontakt: pow1@o2.pl

Dziennikarz i wydawca. Twórca portali "Bobowa Od-Nowa" i "Gorlice i Okolice" w powiecie gorlickim (www.gorliceiokolice.eu). Zastępca redaktora naczelnego portalu "3obieg". Redaktor naczelny portalu "Zdrowie za Zdrowie". W latach 2004-2013 wydawca i redaktor naczelny czasopism "Kalendarz Pszczelarza" i "Przegląd Pszczelarski". Autor książek "Ule i pasieki w Polsce" i "Krynica Zdrój - miasto, ludzie, okolice". Właściciel Wydawnictwa WILCZYSKA (www.wilczyska.eu). Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

komentarzy 7 dla artykułu "KOD WSI"

 1. Marek napisał(a):

  Czy Jarosław Kaczyński odtajni zastrzeżony zbiór IPN, ujawni aneks WSI i czy ruszy proces w aferze marszałkowej b.p. B. Komorowskiego?
  To są karty którymi w sytuacji krytycznej Jarosław Kaczyński może zagrać!
  Czy to zrobi?
  Pożyjemy, zobaczymy.

 2. Andrzej napisał(a):

  Panie Rysiewicz, to inaczej myslacy Polacy to wedlug pana ” Wlasciciele polskich dowodow osobistych” . Ciekawe rozszerzenie teorii prezesa o Polakach gorszego sortu.
  A moze troche wiecej tolerancji a mniej dzielenia narodu?
  Pozdrowienia.

 3. Maciej Rysiewicz Maciej Rysiewicz napisał(a):

  Szanowny Andrzeju, proszę przeczytać powyżej wpis Marka. Tam tkwi sedno mojego felietonu! A w sprawie Polaków gorszego sortu… przykro mi… niestety tacy są. I nie ma to nic wspólnego z tzw. tolerancją!

  • Andrzej napisał(a):

   Kochany panie Rysiewicz,
   w mojej Ojczyznie zyja rozni ludzie: dobrzy, zli, ofiarni i kryminalisci.
   Zaangazowani i tacy, ktorych nic nie interesuje.
   Ja osobiscie ich nie osadzam i uwazam ich wszystkich za Polakow.
   Tak jest i wsrod innych narodow.
   Jesli uwaza pan, ze istnieje grupa Polakow „gorszego sortu”, to jako dziennikarz przyczynia sie pan do dzielenia narodu.
   To jest ostatnia rzecz, ktorej Polska w tym trudnym czasie potrzebuje.
   Pozdrowienia

   P.S. Nie jestem prawnikiem, ale chyba wlascicielem dowodow osobistych jest Rzeczpospolita!

 4. HD HD napisał(a):

  Ja powyższy tekst interpretuję inaczej, niż Maciek. Przede wszystkim pomijając tytuł to jest raczej wolanie o czyn, a nie tylko składanie deklaracji. Bo po tamtej stronie jest przeciwnik uparty, walczący o „swoje”, czyli to, co nam zagarnął i oddać nie chce.
  To jest sedno: Jeśli nie postawimy im zarzutów, jeśli nie podejmiemy rozliczeń, choćby w tak miałkiej perspektywie, jak w przypadku Ala Capone, to wracamy do „ciepłej wody w kranie”, czyli ch… d… i kamieni kupa! A Bartłomiej Sienkiewicz wraca na z góry upatrzone pozycje z trzecim pokoleniem ubecji!!!

  też tak uważam.

 5. pablo3 pablo3 napisał(a):

  spokojnie. państwo zaczyna dzialac, ale stopniowo, małymi krokami. w ten sposób wycisza się szaleństwo tłumu, popychanego przez zauważonych w powyższym tekście, mocodawców. chcemy tego, czy nie, ludzie jednak musza wyjść na ulice w obronie nowych porzadkow. i wyjda. ja wiem, ze wielu nie przekonuje Solidarnosc i Duda, ale każdy obronca na pokładzie, będzie się liczyl. to nie pierwsi obroncy i zapewne tez nie ostatni, w długiej walce, która się szykuje. mam nadzieje tylko, ze WSI-KOD, nie wynajmie snajperow do strzelania do ludzi, jak na ukraińskim Majdanie. taka to była sterowana rewolucja. swoja droga, będę w Polsce niedługo, wiec powinna być okazja, abym również pojechal do Warszawy w obronie tego rządu. taki jest nasz obywatelski obowiązek.

 6. wojek napisał(a):

  A przyjedźcie, przyjedźcie: godnie powitamy.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

297242