24042018Nowości:
   |    Rejestracja

Impreza charytatywna w Łodzi


Lato, to obok karnawału, czas permanentnej zabawy. Każdy lubi się bawić, rozerwać, bo powaga zabija powoli. Wśród różnych imprez trafiają się też takie, dzięki udziałowi w których nie tylko możemy się rozerwać, ale również pomóc innym. Czyli – imprezy charytatywne.


zajawkaFB

Jedna z takich imprez odbędzie się w sobotni wieczór 27 lipca 2013 r. w Łodzi w lokalu FLESZ FASHION CLUB przy ulicy Piotrkowskiej 90. Organizatorem jest Fundacja „Wchodzę w To” (http://www.wchodzewto.org/) wspierająca osoby Chore i niepełnosprawne, zarówno dorosłych jak i dzieci. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na rzecz podopiecznych Fundacji.

Dzięki wsparciu lokalnych przedsiębiorców w Klubie została zorganizowana specjalna strefa „Lans – Foto – VIP”, gdzie uwiecznieni zostaną goście imprezy. Ponadto hojni darczyńcy zostaną obdarowani upominkami.

Działalność Fundacji poparli między innymi: Urząd Miasta Tychy, Roman Czejarek i Bogdan Sawicki („Lato z Radiem”, Pogram 1. PR), Maryla Rodowicz oraz Bracia Cugowscy.

Miejsce: FLESZ FASHION CLUB, Łódź, ulica Piotrkowska 90

Data: sobota, 27 lipca 2013 r.

Czas: od 22:00

Muzyka: klubowa, wystąpi grupa DJ – ów

Wstęp: 10 zł

Organizatorzy: Fundacja „Wchodzę w To”, FLESZ FASHION CLUB

Napisane przez:


 

Podziel się z innymi

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

121348