20082018Nowości:
   |    Rejestracja

Debata antysystemowych kandydatów na Prezydenta RP


Serdecznie zapraszamy na debatę antysystemowych kandydatów na Prezydenta RP w niedzielę 22 marca 2015, o godz. 12:oo w auli – ul. Chmielna 9 w Warszawie oraz dyskusję na temat zjednoczenia tych środowisk, które dążą do obalenia systemu zainstalowanego w Polsce w 1989 roku i utworzenia jednej, wspólnej listy wyborczej w jesiennych wyborach do Sejmu RP.


debata 22 marca o g.12

Zaproszenie na

debatę antysystemowych kandydatów na Prezydenta RP

niedziela, 22 marca 2015, godz. 12:oo

Warszawa, ul. Chmielna 9

Serdecznie zapraszamy na debatę antysystemowych kandydatów na Prezydenta RP w niedzielę 22 marca 2015, o godz. 12:oo w auli – ul. Chmielna 9 w Warszawie oraz dyskusję na temat zjednoczenia tych środowisk, które dążą do obalenia systemu zainstalowanego w Polsce w 1989 roku i utworzenia jednej, wspólnej listy wyborczej w jesiennych wyborach do Sejmu RP.

Zaproszeni zostali (w kolejności alfabetycznej): Grzegorz Braun, Włodzimierz Korab-Karpowicz, Janusz Korwin-Mikke, Marian Kowalski, Paweł Kukiz, Kornel Morawiecki, Adam Słomka, Paweł Tanajno, Jacek Wilk. Większość z nich już potwierdziła swój udział w debacie.

Jako że liczba miejsc na sali jest ograniczona, prosimy o jak najszybsze – mailowe – potwierdzenie swego udziału w tym spotkaniu – na adres: stowarzyszenie.oburzeni3@gmail.com lub tel. 601 255 849

Organizatorami debaty są:

PODZIEMNA TV

Stowarzyszenie OBURZENI

JEDNOŚĆ NARODU

Napisane przez:

Kontakt: dr.ciesielczyk@gmail.com

dr politologii Uniwersytetu w Monachium, wykładowca sowietologii w University of Illinois w Chicago, pracownik naukowy w Forschungsinstitut fur sowjetische Gegenwart w Bonn, Dyrektor Centrum Polonii w Brniu (Małopolska), obecnie Redaktor naczelny pisma "Prawdę mówiąc" oraz portalu www.prawdemowiac.pl, więcej patrz: www.marekciesielczyk.com

 

Podziel się z innymi

Polecane artykuły

komentarzy 12 dla artykułu "Debata antysystemowych kandydatów na Prezydenta RP"

 1. gniew napisał(a):

  Grzegorz Braun, Włodzimierz Korab-Karpowicz, Janusz Korwin-Mikke, Marian Kowalski, Paweł Kukiz, Kornel Morawiecki, Adam Słomka, Paweł Tanajno, Jacek Wilk. Jakoś mam ambiwalentny stosunek do tych kandydatów na urząd PREZYDENTA. Ale najbardziej mnie niepokoi ten twór polityczny ” wszystko wszędzie we wszystkim „- czyli dr politologii Uniwersytetu w Monachium, wykładowca sowietologii w University of Illinois w Chicago, pracownik naukowy w Forschungsinstitut fur sowjetische Gegenwart w Bonn, Dyrektor Centrum Polonii w Brniu (Małopolska), obecnie Redaktor naczelny pisma „Prawdę mówiąc” oraz portalu http://www.prawdemowiac.pl, więcej patrz: http://www.marekciesielczyk.com . Może z uwagi na to że nie znam gościa….

 2. gniew napisał(a):

  Twój komentarz oczekuje na moderację. A to ciekawe..???. poczekamy…. Po owocach ich poznacie…..

 3. pablo3 pablo3 napisał(a):

  hmmm… zgodzic ich, aby potem znowu sie sklocili? nie wiem czy to ma sens. jeszcze wiele pracy przed nimi. najwyzej organizacyjnie i merytorycznie stoi Korwin, ktorego „szalenstwo” jest zarowno atutem, jak i wada. czasami trudno stwierdzic, o co wlasciwie im chodzi, jesli wiedza, ze indywidualnie ich szanse sa nikle, a nawet laczac swe wysilki ciezko bedzie im wyplynac na szersze wody. moze licza realnie na krach polskiej gospodarki i w ogole 3RP? ale wtedy i tak lepiej sie zjednoczyc. w kazdym razie przykro patrzec, jak w obecnej rzeczywistosci panstwowo-medialnej, zmarginalizowano chociazby Pana Adama Slomke. ale naprawde, Korwin, Wipler, Slomka, Morawiecki, Braun, Janowski i byc moze jeszcze kilka innych mniej lub bardziej zapomnianych postaci, moze stworzyc cos szczegolnego. ale to Polska. tutaj wszyscy sie kloca. predzej od zgody, wolimy wsadzic czlowiekowi noz w plecy.

 4. zjanusz napisał(a):

  A może ktoś usilnie dba o to, żeby zgody nie było?
  „Divide et impera!”
  Janusz Żurek

 5. AS napisał(a):

  Jakoś nie mam zaufania do artykułów typu ’10 w jednym’. Ale z drugiej strony, to od czegoś trzeba zacząć. Ale z trzeciej strony, było już to ćwiczone zaraz po 89 i kanapowych partyjek było a było.

 6. iga napisał(a):

  mam zaufanie do Kukiza , co nie znaczy ,że reszta jest zła . Innych nie słuchałam , nie interesowałam się ,ale jeśli chodzi o Kukiza jestem na wielkie TAK.

 7. jol napisał(a):

  uuu cenzura jak widzę, no szkoda myślałem, że dobrze trafiłem

 8. jool napisał(a):

  tylko jeden wspólny kandydat, tylko jeden ruch społeczny – ani prawicowy, ani lewicowy etc

  inaczej to PADNIE z braku wiarygodności, a wku….. lud – tylko patrzeć – i tak wyjdzie na ulice

  Lachy obudźcie się, zbyt długo byliśmy łatwowierni jak dzieci,
  niech poznają gniew gnojonego narodu

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

 

249806