Artykuły redakcyjne
Like

“ZOMO! ZOMO!”, “bandyci! bandyci” krzyczeli “kramkiści” ostrzegając Polaków kim są

09/12/2017
1390 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
“ZOMO! ZOMO!”, “bandyci! bandyci” krzyczeli “kramkiści” ostrzegając Polaków kim są

A ich sponsor  Kramek krążył wokół jak sęp nad swoją padliną. “ZOMO! ZOMO!”, “bandyci! bandyci” krzyczeli ZOMOwcy i bandyci informując społeczeństwo kim są. Tak było.

0


Jeden z nich atakując reporterkę telewizyjną chełpił się jak to on , wałczył w latach 70 -tych i 80- tych w obronie władzy.

https://

Towarzysze z esbekistanu wpadli (jak wynika z plakietki chama) w WiR. Wolność i Równość (WiR) – polska lewicowa partia polityczna (w latach 2005–2010 działająca jako Unia Lewicy III RP, a w latach 2010–2015 jako Unia Lewicy). Inicjatorką tego badziewia był przewodniczącą została Izabela Jaruga-Nowacka. Wszelka ta szumowina w chwilach porywu liczyła 900 członków. Swoje brudne paluchy maczał w tym bagnie niejaki Kalisz, którego na wagę było więcej niż jego zwolenników. Hordy te nawiązały współpracę z Ruchem Palikota i dlatego obecnie przyjmują nazwę Ubywatele RP ( Ruchu Palikota).

Ideologicznie bojówki te wspierane są przez takie sieroty po Leninie jak:  Genia Grabowska, Jasio Hartman czy Madzia Czwartek (no może Środa). Pod deklaracją WiR podpisali się także m.in. L Wojciech Filemonowicz, Ryszard Kalisz czy Robert Kwiatkowski.

W ruchu tym uczestniczył też Kazimierz Kik, który wtedy popierał siły niszczące kraj, ale z upadku wstał, otrzepał się jak Święcki, teraz jest piewcą dobrej zmiany.

No cóż. Musimy jeszcze przez chwilę być cierpliwi. Jeszcze kilka tygodni i kanalia organizująca zamieszki, i jego siepacze, będzie miała KRAM a nie kramek. Dzisiaj jeszcze nie aresztowany, bo rozgrzane sądy póki co stygną ale jeszcze mogłoby z putinowskiego agenta zrobić jak z Sawickiej – ofiarę.
Ale bój to ich jest ostatni.

PS. Grupka Obywateli RP spotkała się z posłem PO, Marcinem Święcickim i relacjonowała mu wydarzenia pod Pałacem Prezydenckim. “Czy wszyscy są żywi, to się jeszcze okaże” – mówi kobieta, która nagrywała telefonem protest. Towarzysz Święcicki jest jak widać  wiarygodnym i wiernym ateistą. Kiedyś “ubekistan ( jak mówił ten z brodą) walczył o jego bezpieczeństwo. Teraz tow. Święcicki spłaca dług wdzięczności i broni tych którzy go bronili kiedyś. “Trzy auta ustrzeliliśmy ale zwłok jeszcze nie ma”, zameldował  posłowi Święcickiemu  uśmiechnięty UBywatel co można zobaczyć na twitterze-  https://twitter.com/i/web/status/939396483262099457.

Ciekaw jestem czy w lewackich mediach po tych faszystowskich, ba neohitlerowskich i stalinowskich wyczynach rozlegnie szumek choć w połowie taki jaki trwa po paradzie patriotyzmu 11 Listopada.

Aha. Zapomniałem zapytać. Czy odcinanie ryja od sb – ckiej emerytury jest prowadzone podczas zabiegu lobotomii?

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816