NEWS
Like

Żołnierze Wyklęci zwyciężali z komunistami i zwyciężają obecnie

01/03/2021
429 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Dzisiaj patriotyczna Polska świętuje Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Wspominamy tych narodowych bohaterów co walczyli i ginęli za godność i honor za Wolną Polskę. Ginęli byśmy mogli żyć w Wolnej Polsce i doczekali się. Zwyciężyli.Nie udało się czerwonym oprawcom zniszczyć o nich pamięci.

0


Dzisiaj patriotyczna Polska świętuje Narodowy  Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Wspominamy tych narodowych bohaterów co walczyli i ginęli za godność i honor za Wolną Polskę. Ginęli byśmy mogli żyć w Wolnej Polsce i doczekali się. Zwyciężyli.Nie udało się czerwonym oprawcom zniszczyć o nich pamięci.

Z rozrzewnieniem oglądałem niedawno jak 90 latek Żołnierz Wyklęty szczepiąc się na Covid 19 mówił że ” Jest to jego patriotyczny obowiązek Polaka”, namawiał innych do tego działania. Dlaczego tak powiedział ten Żołnierz Wyklęty przed kamerami telewizji – zastanawiałem się. Może odpowiedż na to pytanie jest prosta, może chodzi tutaj o dobro Polski. Pandemia Covid 19 to śmiertelna choroba niszczy nie tylko gospodarkę ale i nas Polaków fizycznie, w konsekwencji doprowadzić może do podporządkowania Polski innym mocarstwom. Tak to widzą ci Żołnierze Niezłomni, oni walczyli z okupantem Niemieckim i sowieckim by tak się nie stało.

Ci co namawiają Polaków by tego nie czynili, nie szczepili się przeciw Covid19 to powiem z pełną odpowiedzialnością –  są wrogami Polski. To właśnie ci z pokolenia UB, PZPR, NKWD katów Żołnierzy Wyklętych To ci dla których dobro Polski jest obce. Jakie mają moralne prawo by decydować co jest dla Polski dobre ? To ich dziadowie byli katami i mordercami Polaków.

Mój śp. dziadek rotmistrz IIRP kawaler orderu Virtuti Militari, bohater spod Bzury, Krojant, Obrony Warszawy, Powstania Warszawskiego, Dowódca oddziałów AK, NSZ, tak mawiał często o wrogach Polski ” Wrogiem o wiele bardziej niebezpiecznym niż ten umundurowany, jest ten farbowany na Polaka ,służący naszym wrogom”

I te słowa dedykuję tym co źle życzą Polsce, wszelkiej maści agenturze komunistycznej. Pamiętajcie jednak, że przychodzi w życiu czas zapłaty za zdradę ojczyzny.

Ku pamięci bohaterów narodowych, Żołnierzy Wyklętych. Dzisiaj zapaliłem na ich grobach świece pamięci

Cześć i Chwała Bohaterom !

.

Inne zapisy autora:

0

dziennikarzobywatelski
dziennikarzobywatelski http://simplesite.com

Dziennikarstwo jest moją pasją.

77 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816