Bez kategorii
Like

Znowu cenzura

02/02/2011
376 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Monitorować fora – kontrola internetu według PiS POCIĄGAĆ DO ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SŁOWA W SIECI   Wypowiedzi internautów będą badane przez posłów.   W piątek odbędzie się pierwsze posiedzenie zespołu PiS, który ma monitorować internet. Posłowie chcą pociągać do odpowiedzialności internautów za swoje słowa w sieci. Wśród jego założycieli jest poseł Maks Kraczkowski, który będzie porannym gościem TVN24.    Jak tłumaczą politycy PiS, nowe gremium ma m.in. analizować wypowiedzi na forach internetowych oraz portalach politycznych, a także uporządkować stan prawny z nimi związany. O najbardziej rażących wypowiedziach posłowie mają informować organy ścigania. Wszystko po to, by chronić obywateli przed słownym atakiem w internecie. Chcą chronić przed przemocą po ataku w biurze PiS W siedmioosobowym gremium sześć posłów należy do PiS, Maks […]

0


Monitorować fora – kontrola internetu według PiS

POCIĄGAĆ DO ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA SŁOWA W SIECI

 
Wypowiedzi internautów będą badane przez posłów.
 
W piątek odbędzie się pierwsze posiedzenie zespołu PiS, który ma monitorować internet. Posłowie chcą pociągać do odpowiedzialności internautów za swoje słowa w sieci. Wśród jego założycieli jest poseł Maks Kraczkowski, który będzie porannym gościem TVN24.

  

Jak tłumaczą politycy PiS, nowe gremium ma m.in. analizować wypowiedzi na forach internetowych oraz portalach politycznych, a także uporządkować stan prawny z nimi związany. O najbardziej rażących wypowiedziach posłowie mają informować organy ścigania. Wszystko po to, by chronić obywateli przed słownym atakiem w internecie.

Chcą chronić przed przemocą po ataku w biurze PiS

W siedmioosobowym gremium sześć posłów należy do PiS, Maks Kraczkowski, Andrzeja Jaworski oczy Zbigniew Girzyński. Jeden poseł należy do PO – to Jacek Żalek.

Pomysł powstania zespołu ds. Promocji Wolności Przekazu i Poszanowania Zasad Dialogu Społecznego w Komunikacji, bo tak nazywa się gremium powołane przez PiS, został utworzony po ataku na biuro poselskie PiS w Łodzi, gdzie zastrzelony został Marek Rosiak, asystent europosła PiS Janusza Wojciechowskiego, a ranny został Paweł Kowalski, asystent posła Jarosława Jagiełły.

Pierwsze posiedzenie parlamentarnego zespołu odbędzie się w najbliższy piątek.

Maks Kraczkowski będzie gościem Poranka TVN24.

 

za: http://www.tvn24.pl/0,1691386,0,1,monitorowac-fora-_-kontrola-internetu-wedlug-pis,wiadomosc.html

0

DelfInn

Domena: eukarionty, Królestwo: zwierzeta, Typ: strunowce, Podtyp: kregowce, Gromada: ssaki, Rzad: walenie, Podrzad: zebowce, Rodzina: delfinowate, Rodzaj: Delphinus, Gatunek: delfin zwyczajny (na zdjeciu d. butlonosy)

274 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758