Artykuły redakcyjne
Like

Zarabiajcie na swoich blogach

20/09/2013
1629 Wyświetlenia
19 Komentarze
3 minut czytania
Zarabiajcie na swoich blogach

Drodzy Autorzy, 3obieg.pl osiągnął już stały poziom kilkudziesięciu tysięcy odsłon dziennie i blisko 200 tys. unikalnych użytkowników miesięcznie. To dobry moment, by zacząć zarabiać na pisaniu u nas, czyli, by blogi które prowadzicie w naszym serwisie przynosiły realne dochody. Dajemy wam taką możliwość o czym mało kto wie, co też może być jeszcze jedną motywacją by pisać lepiej, więcej i czynnie się promować na serwisach społecznościowych osiagając nie tylko satysfakcję intelektualną ale też dodatkowe parę złotych co miesiąc. W dwóch słowach powiem wam jak to zrobić.

0


Należy się zarejestrować i zalogować w systemie AdTaily czyli tutaj http://www.adtaily.pl/pomoc/przewodnik-dla-wydawcow/ gdy zapytają was o adres bloga nie podajecie adresu http ostatniej notki tylko wchodzicie w cały blog poprzez swój nick (lub imię i nazwisko) znajdujące się w stopce pod waszym artykułem. Zobaczycie miejsce gdzie znajduje się spis wszystkich waszych notek, to jest właśnie wasz blog. Po rejestracji w systemie AdTaily uzyskacie link, który należy skopiować i wkleić w miejsce na waszą reklamę znajdujące się na dole po otwarciu edycji waszego profilu. Potem tylko podłączacie się do systemy paypal poprzez który będzie się dokonywało rozliczenie oraz do facebooka, jeśli macie tam konto i chcecie by było kojarzone z waszym blogiem. To łatwe.

 

 

W ten sposób po kilku tygodniach aktywności pisarskiej zaczną wam dochodzić reklamy. Znakomicie to zrobił bloger Aleksander Degrejt, zobaczcie jak to u niego wygląda https://3obieg.pl/ole-ole-ole-czyli-strach-establiszmentu

 

 

Podłączenie się do tego systemu finansowego ze swoim blogiem ma jeszcze jedną ważną użyteczną cechę, otóż liczy on i podaje średnią ilość dzienną odsłon waszych tekstów. Czym ona wyższa tym można będzie ustalić wyższą cenę dzienną za jedną małą reklamę, których może być 4, 6, 8 a nawet więcej. Warto wtedy będzie także z powodów finansowych zwiększać ilość publikacji u nas i starać się by były one maksymalnie ciekawe dla czytelników. Warto też teksty kolegów autorów promować poprzez Facebook, Twitter czy Wykop, z pewnością zrewanżują się oni wam tym samym. Ze strony redakcji 3obieg.pl macie gwarantowaną promocję wartościowych artykułów poprzez nasz fanpage oraz aktywność naszych dziennikarzy. Także dziennikarzy obywatelskich.

 

 

Mam nadzieję, że możliwość zarabiania na blogach w Trzecim Obiegu uatrakcyjni nasz portal dla tych osób, które już u nas publikują a także dla przyszłych autorów. Może to nie żadne odkrycie dla znawców blogosfery ale też nie każdy serwis daje taką opcję komercyjną swoim blogerom.

 

 

Serdecznie zachęcam do skorzystania i do propagowania w Internecie naszego portalu.

 

 

Tomasz Parol

Redaktor Naczelny www.3obieg.pl

Inne zapisy autora:

0

Tomasz Parol
Tomasz Parol

Tomasz Parol - Redaktor Naczelny Trzeciego Obiegu, bloger Łażący Łazarz, prawnik antykorporacyjny, zawodowy negocjator, miłośnik piwa z przyjaciółmi, członek MENSA od 1992 r. Jeśli mój tekst Ci się podoba, lub jakiś inny z tego portalu to go WYKOP albo polub na facebooku. Jeśli chcesz zostać dziennikarzem obywatelskim z legitymacją prasową napisz do nas: redakcja@3obieg.pl

502 publikacje
2249 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758