Bez kategorii
Like

Zamiast Alefa MATKABOŻA

10/02/2011
272 Wyświetlenia
0 Komentarze
9 minut czytania
no-cover

  Przesłanie; -2 luty 2011   Po Komunii Świętej Matka Boża ukazała się cała w światłości. Z Jej matczynych rąk wychodziły złociste promienie, które spadały na dół i rozświetlały wszystko wokół.   MATKABOŻA: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Pisz, człowiecze. Kochane dzieci! Przychodzę do was z Moim matczynym błogosławieństwem, by umocnić waszą wiarę, abyście nauczyli się być prawdziwymi świadkami Mojego Boskiego Syna. Pragnę, aby także i wasze oczy „ujrzały zbawienie” (Łk.2.30), dlatego Bóg posyła Mnie do was, aby dodać wam otuchy i zapewnić was o Mojej matczynej pomocy. Zwrócenie się do Boga: Ojcze, jest w pełni naśladowaniem Mojego Boskiego Syna. On pragnie, abyście się do Niego zwracali jak dzieci do najlepszego Ojca, bo pragnie z wami ciepłej i […]

0


 

Przesłanie; -2 luty 2011

 

Po Komunii Świętej Matka Boża ukazała się cała w światłości. Z Jej matczynych rąk wychodziły złociste promienie, które spadały na dół i rozświetlały wszystko wokół.

 

MATKABOŻA: W Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Pisz, człowiecze.

Kochane dzieci! Przychodzę do was z Moim matczynym błogosławieństwem, by umocnić waszą wiarę, abyście nauczyli się być prawdziwymi świadkami Mojego Boskiego Syna. Pragnę, aby także i wasze oczy „ujrzały zbawienie” (Łk.2.30), dlatego Bóg posyła Mnie do was, aby dodać wam otuchy i zapewnić was o Mojej matczynej pomocy. Zwrócenie się do Boga: Ojcze, jest w pełni naśladowaniem Mojego Boskiego Syna. On pragnie, abyście się do Niego zwracali jak dzieci do najlepszego Ojca, bo pragnie z wami ciepłej i bezpośredniej relacji. Gdyby ludzie uważali Boga za Ojca, a siebie za Jego dzieci, jak bardzo uwielbialiby Jego Majestat i byli bardziej szczęśliwi! Wtedy ich życie stałoby się hymnem uwielbienia, a dziecięca ufność zamieszkałaby w ich sercach. Jakże wtedy mogliby rozważać i czerpać z nieskończonego Miłosierdzia Bożego! Wtedy zrozumieliby jak bardzo Bóg pragnie ich dobra i szczęścia. Lecz niestety, ludzkość odwraca się od Ojca i dlatego odczuwa konsekwencje swojej pychy i arogancji. To pokolenie zupełnie odwróciło się od Źródła światła i podąża w ciemności. To pokolenie unicestwia się, ponieważ nie ma szacunku dla życia i zabija je. Prawdziwa wiara upada, ponieważ pycha ludzka zagasiła ogień żarliwości i pobożności wśród wielu. Dzisiaj tak niewielu troszczy się o tradycję, a przede wszystkim o szacunek i uwielbienie dla Boga. Człowiek hołduje siebie i swoje zdobycze techniki, które – jak sami widzicie – bardziej służą podporządkowania sobie wszystkiego, by mieć pełną kontrolę nad wszystkim i wszystkimi. To wy sami wepchnęliście się w te sidła, ponieważ bardziej słuchaliście pokus szatana niż słów Bożych.

          Jako Matka nie zatrzymałam Jezusa dla siebie, lecz ofiarowałam Go Bogu i wam, Moje drogie dzieci, z całą konsekwencją Mojego fiat. Zgodziłam się ze wszystkim, co Bóg dla Mnie przygotował: przyniosłam Jego Syna do świątyni, ofiarowałam i zgodziłam się na miecz. Wy także jesteście Moimi dziećmi, które noszę w Moim Łonie. Was także pragnę ofiarować Ojcu. Oczekuję tylko na waszą współpracę, na waszą gotowość, abyście świadomie poświęcili się Mojemu Niepokalanemu Sercu. Wraz ze Mną i w zjednoczeniu z Moim Sercu spotkacie Boga, by otrzymać światło dla waszego życia.Skoro wy ofiarowaliście się Mnie, tak i Ja ofiaruję was Mojemu Boskiemu Synowi. Moje Serce ofiaruje Bogu to, co ma najcenniejsze, a wy, Moje kochane dzieci, jesteście bardzo drogie Mojemu Niepokalanemu Sercu. Pamiętajcie, Moje kochane dzieci, że poprzez wasze ofiarowanie się Bogu wchodzicie w Jego życie. Taka ofiara jest aktem miłości i prowadzi do Miłości. Duch Święty przyprowadził Mnie i Józefa do świątyni i ten sam Duch sprawi, że i wy będziecie mogli poświęcić wasze życie Bogu, jeśli tylko tego zapragniecie.

           Mówię wam o tym wszystkim, Moje dzieci, abyście byli zdolni do dawania, do ofiarowania w radości, która jest znakiem człowieka, który należy do Boga. Wasze ofiarowanie się jest znakiem wypełnienia się tego wszystkiego, co podoba się Bogu. Ta radość powinna przenikać wasze serca.

           Teraz, gdy świat odwrócił się od Boga, pogrążył się w ciemności wy musicie stać się prawdziwym światłem. Wydarzenia, które stoją przed wami, będą wymagały od was prawdziwego świadectwa wiary. Wyznawcy fałszywego proroka pod znakiem półksiężyca wystąpią wkrótce przeciwko Europie i Ameryce, gdzie pokażą swoją siłę. Musicie być jednak świadomi tego, że rządy waszych krajów już wcześniej umożliwiły im drogę do ich działań, ponieważ w imię fałszywej tolerancji zezwoliły na ich działalność, by zburzyć fundamenty chrześcijańskiej Europy. Ta „tolerancja” odwróci się wkrótce przeciwko ich własnym decyzjom.

 

Wzywajcie Mnie jako Obrończynię wiary. Ten tytuł ma szczególne znaczenie i uzasadnienie dla chrześcijańskiej Europy, która wzywała Mojego wstawiennictwa w trudnym czasie. Ja obroniłam ludy Europy przed inwazją islamu, broniłam wiary poszczególnych społeczeństw. Moim zadaniem jest obrona Moich dzieci przed wrogami wiary chrześcijańskiej i troska o zachowanie wiary oraz wspomaganie wiernych w prowadzeniu życia zgodnie z Bożymi przykazaniami.[1]

 

           Dlatego teraz właśnie jest czas, abyście dawali świadectwo waszej wiary. Europo, obudź się! Nie odrzucaj Boga i Jego praw! Powróć i nawróć się do Chrystusa, do Źródła światła, abyś mogła zaświadczyć o twoim posłannictwie dla innych narodów, które przyjęły Ewangelię Mojego Syna od ciebie.

           Drogie dzieci, umacniajcie waszą wiarę. Nie lękajcie się niczego, lecz zaufajcie Mojemu Synowi i Mojemu Niepokalanemu Sercu.

           Kocham was, Moje drogie ziemskie dzieci i błogosławię wam z Mojego matczynego Serca w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.[1] język łaciński polskie słowo „Obrończyni” oddaje następującymi słowami: Advocata, Defensatrix (Defenstrix), Pierwszy z tych tytułów – Advocata nostra należy do najczęściej używanych określeń oznaczających funkcję Maryi jako Orędowniczki, Pośredniczki i Obrończyni. 

 

 

Osoba przekazująca poniższe orędzie oświadcza, że z jego opublikowaniem nie zamierza uprzedzać osądu kościelnego i pragnie pozostać anonimowa jako „Człowiek”.

Kopiowanie i rozpowszechnianie jest możliwe w całości bez jakichkolwiek skrótów.

Inne zapisy autora:

0

circonstance

Iza Rostworowska. Crux sancta sit mihi lux / Non draco sit mihi dux Vade retro satana / Numquam suade mihi vana Sunt mala quae libas / Ipse venena bibas

719 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758