Bez kategorii
Like

Żadnych złudzeń Polsko!!!

01/02/2011
304 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

http://niezalezna.pl/artykul/byly_general_kgb_na_spotkaniu_w_bbn/44268/1 BYŁY GENERAŁ KGB NA SPOTKANIU W BBN Dorota Kania, Niezalezna.pl, 31-01-2011 03:00 Nikołaj Patruszew, sekretarz Rady Bezpieczeństwa Rosji, były generał KGB, który w 2006 r. oskarżał polskie służby o aktywność przeciw Rosji, weźmie udział w konferencji z okazji 20-lecia BBN. „GW” pisze, że Rosjanie „zgodzili się”, by temat raportu nt. katastrofy smoleńskiej został włączony do rozmów w BBN. Wcześniej na ten temat rozmawiała w Polsce delegacja rosyjskiego MSZ, w której było aż pięciu rosyjskich dyrektorów departamentów. Delegacja, o której publicznie nikt wcześniej nie mówił, przebywała w czasie, gdy premier Donald Tusk zmieniał zdanie na temat raportu MAK. Informacji o tej wizycie na próżno szukać na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych, nie ma jej także na stronie premiera. Po co […]

0


http://niezalezna.pl/artykul/byly_general_kgb_na_spotkaniu_w_bbn/44268/1

BYŁY GENERAŁ KGB NA SPOTKANIU W BBN

Dorota Kania, Niezalezna.pl, 31-01-2011 03:00

Nikołaj Patruszew, sekretarz Rady Bezpieczeństwa Rosji, były generał KGB, który w 2006 r. oskarżał polskie służby o aktywność przeciw Rosji, weźmie udział w konferencji z okazji 20-lecia BBN. „GW” pisze, że Rosjanie „zgodzili się”, by temat raportu nt. katastrofy smoleńskiej został włączony do rozmów w BBN. Wcześniej na ten temat rozmawiała w Polsce delegacja rosyjskiego MSZ, w której było aż pięciu rosyjskich dyrektorów departamentów. Delegacja, o której publicznie nikt wcześniej nie mówił, przebywała w czasie, gdy premier Donald Tusk zmieniał zdanie na temat raportu MAK.
Informacji o tej wizycie na próżno szukać na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych, nie ma jej także na stronie premiera. Po co tak liczna delegacja rosyjskiego
MSZ przyjechała do Polski? Nie wiadomo. Według nieoficjalnych informacji rozmowy dotyczyły raportu MAK i polskiego stanowiska. Jak wyglądały te rozmowy? Tego też nie wiemy. Z kim rozmawiano? Można się jedynie domyślać.

Ps.

Przepraszam, za brak zdjęcia Patruszewa ale na szybko nie mogłem go znaleźć. Dziwi mnie to bo nasze media zazwyczaj zalewają nas zdjeciami, ale akurat tego generała już nie!

 

Dodane przez Mustruma (wybacz Mnichu!!) ale należy wiedzieć z kim się ma do czynienia.

0

mnich zarazy

Jestem tym który pamieta dawna chwale Rzeczpospolitej i wierzy ze jeszcze powróci.

64 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758