POLSKA
1

Zaburzenia logicznego myślenia

04/11/2019
1989 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Socjaliści narodowi (czyli faszyści), mówią że robią to dla dobra narodu, a socjaliści międzynarodowi (czyli komuniści) przekonują z kolei, że robią tak dla dobra całego świata.

0


Charakterystyczną cechą socjalistów są zaburzenia logicznego myślenia! W dodatku te swoje zaburzenia starają się ONI na siłę przenieść także na innych ludzi. I niestety poprzez to, że opanowali wychowanie i edukację od żłobka po szkoły wyższe coraz bardziej im się to udaje.

Na przykład podnoszą larum na cały świat, gdy dziecku może stać się (według nich) krzywda z powodu niedostatecznej (według nich) opieki, losowego przypadku, lub nie daj Marx, Engels, Lenin, czy Stalin razem wzięci, dziecko umrze z przyczyn naturalnych.

Ale wszędzie tam, gdziekolwiek tylko dorwą się ONI do władzy, to za ich przyczyną pojawiają się tam zaraz nienaturalne przyczyny śmierci począwszy od dzieci, poprzez dorosłych, po starców. I to na niewyobrażalną wcześniej skalę.

Oczywiście socjaliści narodowi (czyli faszyści), mówią że robią to dla dobra narodu, a socjaliści międzynarodowi (czyli komuniści) przekonują z kolei, że robią tak dla dobra całego świata.

Twierdzą, że aborcja, masowe mordy i eutanazja są samym dobrem dla ludzi, godnym najwyższej pochwały i wdzięczności Ludu pracującego miast i wsi za uwolnienie od kapitalistyczno-klerykalnej ciemnoty i zniewolenia.

Żurek Janusz

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Janusz Żurek http://opty.org

Z urodzenia (1949) optymista, z wykształcenia inżynier elektryk (AGH), z zawodu elektronik, z poglądów liberalny (wolnościowy) konserwatysta.

144 publikacje
739 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816