HYDE PARK
Like

Wybory do sfałszowania

26/05/2013
2497 Wyświetlenia
40 Komentarze
2 minut czytania
Wybory do sfałszowania

Jak czytamy na stronach RMF FM dwunastoosobowa delegacja Państwowej Komisji Wyborczej RP wzięła udział w szkoleniu, które zorganizowała Centralna Komisja Wyborcza Federacji Rosyjskiej. To już drugie takie szkolenie; pierwsze odbyło się w 2012 roku.

0


„Gościnne” progi szefa Centralnej Komisji Wyborczej FF Władimira Czurowa przekroczyli następujący urzędnicy PKW: Stefan Jan Jaworski, Andrzej Kisielewicz, Stanisław Kosmal, Maria Grzelka, Bogusław Dauter, Janusz Niemcewicz, Andrzej Mączyński, Antoni Ryms, Stanisław Zabłocki, Kazimierz Czaplicki, Agnieszka Gałązka, Zygmunt Drapiński.

Trzeba mieć wyjątkowe i niepohamowane pragnienie zdobycia wiedzy na temat organizacji „demokratycznych” wyborów, żeby gnać do Moskwy po instrukcje; pragnienie z czasów Kiszczaka i Jaruzelskiego, bo przecież ono nie zostało, jak widać, zaspokojone w III RP. Żarty sobie stroję, a sprawa wygląda na najpoważniejszą z poważnych. Pamiętacie ostatnie wybory samorządowe w Polsce do rad sejmików wojewódzkich i bodaj 2 miliony głosów nieważnych? Może i były nieważne, a może wybory zostały sfałszowane. Może to był poligon doświadczalny przed nadchodzącymi wyborami?

Jeśli panowie Stefan Jan Jaworski, Andrzej Kisielewicz, Stanisław Kosmal, Maria Grzelka, Bogusław Dauter, Janusz Niemcewicz, Andrzej Mączyński, Antoni Ryms, Stanisław Zabłocki, Kazimierz Czaplicki, Agnieszka Gałązka, Zygmunt Drapiński z PKW tak bez krępacji, bez zażenowania jadą sobie do „czarodzieja” Władimira Czurowa, u którego wybory przechodzą gładko i bez niespodzianek, to ja mam prawo bać się o najbliższe polskie głosowanie narodowe. A tak w ogóle, to gdzie my żyjemy? Służba Kontrwywiadu Wojskowego zacieśnia współpracę z czekistami, teraz członkowie PKW dworują sobie z narodu, ale także z instytucji międzynarodowych i kształcą się w siedzibie totalitarnego państwa… Liczycie na wolne wybory? Sprawa wydaje się chyba przesądzona!

 

Inne zapisy autora:

0

Maciej Rysiewicz
Maciej Rysiewicz http://www.gorliceiokolice.eu

Dziennikarz i wydawca. Twórca portali "Bobowa Od-Nowa" i "Gorlice i Okolice" w powiecie gorlickim (www.gorliceiokolice.eu). Zastępca redaktora naczelnego portalu "3obieg". Redaktor naczelny portalu "Zdrowie za Zdrowie". W latach 2004-2013 wydawca i redaktor naczelny czasopism "Kalendarz Pszczelarza" i "Przegląd Pszczelarski". Autor książek "Ule i pasieki w Polsce" i "Krynica Zdrój - miasto, ludzie, okolice". Właściciel Wydawnictwa WILCZYSKA (www.wilczyska.eu). Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

628 publikacje
270 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758