Komentarze dnia
Like

Wyborcza intryga Lisa trafia Układ w samo serce

16/03/2015
567 Wyświetlenia
1 Komentarze
5 minut czytania
Wyborcza intryga Lisa trafia Układ w samo serce

„Jak Pan Bóg chce kogoś pokarać, to mu rozum odbiera.” I jak tu nie wierzyć ludowym mądrościom…? W ferworze walki przedwyborczej oraz panicznie realizując w obliczu nadchodzącej majowej klęski hasło „wszystkie ręce na pokład”, T.Lis był uprzejmy przedstawić w negatywnym kontekście żydowskie pochodzenie teścia A. Dudy, znanego poety i krytyka literackiego prof. Juliana Kornhausera.

0


 

O przeciwnikach magdalenkowego Układu można pisać i mówić niemal wszystko, oskarżać ich o wszelkie wyimaginowane zbrodnie – nawet o „nienawistne milczenie” – ale jednej kwestii nie wolno w III RP podnosić – ich korzeni oraz pochodzenia, niezależnie od tego jakie by one nie były.

Bo to grozi otworzeniem prawdziwej puszki Pandory nad Wisłą.

Bo to jest rzecz wstydliwa i najlepiej czująca się w cieniu, bowiem przodkowie dzisiejszej elity w większości zostali tu przywiezieni na czołgach Stalina – w celu zniewolenia Polaków oraz zniszczenia polskiej kultury.

Wyciągnięcie kwestii żydowskiego pochodzenia żony A. Dudy, jako informacji mającej osłabić szanse jej męża w majowych wyborach, poprzez “obrzydzenie” go wyborcom – można tylko przyrównać do zdetonowania granatu w szambie – a obryzgani oraz zdegustowani Polacy, po przetarciu oczu, mogą doznać szoku na widok tego, co dopiero teraz w pełni objawi się naszym oczom…

No bo jak to – takie koneksje sprawiają, że dzieci A.Dudy są technicznie żydami, ale co w takim razie z dziećmi Komorowskiego, czy Sikorskiego albo z córką Kwaśniewskiego?

No chyba, że zdaniem „dyżurnych autorytetów” tylko konserwatywni Polacy pochodzenia żydowskiego są „be”, a pełnowartościowi są jedynie wysługujący się Układowi lewacy takiegoż pochodzenia.

Ale obawiam się, że takie subtelności to mogą wielu ludziom po prostu umknąć…

A każdego raz wypuszczonego dżina jest niezwykle trudno zagonić spowrotem do butelki.

Co prawda samo pochodzenie ani źle, ani dobrze o nikim nie świadczy, bo dużo ważniejsze jest wychowanie oraz przymioty osobiste, a żadna nacja nie jest przecież monolitem – bo wszędzie trafiają się ludzie i ludziska. Ale faktem jest, że w sumie o wartości każdej grupy to decydują wewnętrzne proporcje między ludźmi przyzwoitymi, a łobuzami….

A drążenia tematu “pochodzenia i korzeni” nie będzie już można od tej pory w III RP uniknąć.

Tak to jest, gdy  ONI krótkowzrocznie i bezmyślnie łamią “świętą zasadę” III RP – “My nie ruszamy waszych – a wy naszych”.

Ale my to powinniśmy się tylko cieszyć, bo takich pojawiających się tej wiosny sposobności do rzucenia oka za kulisy tej jednej wielkiej bujdy na resorach, jaką nam przed laty zafundowano pod Okrągłym Stołem – będzie jeszcze więcej.

Afera prezydencka uderza w samo serce Układu

Bo tam przecież podzielili się ówczesną oraz przyszłą Polską „ludzie od Kiszczaka” z „ludźmi od Michnika” – a nam po prostu przypadła rola Czarnego Piotrusia. Ale wielu „ludzi od Michnika” i tak w końcu okazało się jednak być „od Kiszczaka”…

A my dostajemy szansę na wyrwanie plądrowanego Kraju z ich rąk tylko wtedy, gdy te dwie pasożytujące na Polsce i Polakach watahy zaczynają się gryźć między sobą.

Afera Rywina – gdy chciano rąbnąć Michnika na 14 mln dolarów, żądając od niego 17 mln, za „stosowne ustawienie ustawy” – to te pojawiąjące się i znikające „lub czasopisma” – gdy dobrze wszystkim znana „cena” ustawy wynosiła wtedy jedynie 3 mln – dała przecież  impuls do powstania POPIS-u, gdzie niestety tylko jedna ze stron poważnie potraktowała otrzymany wtedy społeczny mandat do naprawy Kraju. Pamiętajmy, że obecna sytuacja kraju jest bezpośrednim efektem zdrady tamtych ideałów przez Tuska i peowców.

Zobaczymy czy dzisiejsza afera prezydencka będzie miała podobne konsekwencje.

Ale wszystko co dzieje się tej wiosny bardzo przybliża nam upadek III RP – gdyż http://prognozydocenta.salon24.pl/634519,wiosna-kolejnym-etapem-upadku-iii-rp

Czuję, że to jeszcze nie koniec całkiem niezamierzonych rewelacji o III RP i jej ludziach, bo nadgorliwość bywa groźniejsza od głupoty, a widmo klęski jak gdyby już zaczęło Układowi i jego ludziom zaglądać w oczy…

Afera prezydencka uderza w samo serce Układu

Inne zapisy autora:

0

Docent zza morza
Docent zza morza http://www.prognozydocenta.salon24.pl

Nie umiemy odczytywac znaków czasu, i dlatego jestesmy bezlitosnie ogrywani przez "starszych" i "madrzejszych". I dlatego piszę, jak jest...

64 publikacje
4 komentarze
 

Jeden komentarz

  1. Z teściem Dudy jest ten problem, że ten pisał na wskroś antypolskiego wiersze w PRLu i dlatego po takowej Kaczystowskiej Pierwszej Damie jest tylko kwestią czasu nim o. Rydzyk po raz kolejny po czasie oprzytomnieje, aby pod jej adresem wystosować analogiczne słowa (pt. “nie nazywajmy szamba perfumerią!”), jak w przypadku Marii Kaczyńskiej, kiedy ta zaczęła się z lewackimi aborcjonistkami w stylu TW “Stokrotki” solidaryzować.

    Dlatego też powiedzmy sobie szczerze, iż tej wyborczej ustawce Magdalenkowców chodzi po prostu o to, aby Polacy zostali postawieni przed żadnym wyborem, skoro czy to zagłosują w drugiej turze za Komoruskim, czy też Dudą, to wygranym będzie jedynie antypolski Izrael.

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816