ONA I ON
Like

Wybieramy prezent dla kobiety

29/10/2014
908 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Prezenty wręczamy z najróżniejszych okazji. Jeśli obdarowywaną osobą jest kobieta, jest kilka sprawdzonych upominków, które spotkają się z uśmiechem na twarzy każdej spośród pań. Takie uniwersalne prezenty dla kobiety nie są wcale znów takie oczywiste – warto wykazać się odrobiną inwencji, tak aby wręczany przez nas podarek był czymś więcej niż tylko konwencjonalnym gestem. Umiejętność trafnego wyboru prezentu jest nie lada sztuką. Niemniej, trud włożony w odpowiednie dobranie prezentu, zwróci się nam w postaci przyjemności, jaką sprawimy obdarowanej osobie. Kobiety szczególnie lubią być obsypywane prezentami, nie tylko od ukochanego mężczyzny. Co zatem warto jest kupić kobiecie, aby sprawić jej przyjemność? Nieśmiertelna klasyka Wśród typowych prezentów dobrych na każdą okazję na pierwszym miejscu są zdecydowanie kwiaty. Chyba prawie każda kobieta je […]

0


Prezenty wręczamy z najróżniejszych okazji. Jeśli obdarowywaną osobą jest kobieta, jest kilka sprawdzonych upominków, które spotkają się z uśmiechem na twarzy każdej spośród pań. Takie uniwersalne prezenty dla kobiety nie są wcale znów takie oczywiste – warto wykazać się odrobiną inwencji, tak aby wręczany przez nas podarek był czymś więcej niż tylko konwencjonalnym gestem.

Umiejętność trafnego wyboru prezentu jest nie lada sztuką. Niemniej, trud włożony w odpowiednie dobranie prezentu, zwróci się nam w postaci przyjemności, jaką sprawimy obdarowanej osobie. Kobiety szczególnie lubią być obsypywane prezentami, nie tylko od ukochanego mężczyzny. Co zatem warto jest kupić kobiecie, aby sprawić jej przyjemność?

Nieśmiertelna klasyka

Wśród typowych prezentów dobrych na każdą okazję na pierwszym miejscu są zdecydowanie kwiaty. Chyba prawie każda kobieta je lubi – są piękne i zmysłowe. Aby uczynić taki kwiatowy podarek jeszcze bardziej osobistym, warto nie tylko pamiętać o guście kobiety, której kwiaty wręczymy. Jeśli dodatkowo będziemy umieli opowiedzieć coś o znaczeniu danego gatunku lub kolorystki, nasz prezent zyska znacznie głębszy wymiar.

Kolejnym prezentem, który na stałe wszedł już do klasyki, jest biżuteria. Kobiety uwielbiają się w nią stroić i każda ma w swojej kolekcji przynajmniej kilka błyskotek. Jest to jednak dość ryzykowny pomysł jeśli nie jesteśmy pewni gustów pani, która otrzyma od nas prezent. Szkoda przecież wydawać pieniądze na biżuterię, która będzie jedynie leżeć w pudełku na toaletce. Można jednak pomyśleć o ciekawej alternatywnie. Doskonałym pomysłem na prezent, który doceni każda kobieta jest też pościel. Np. pościel z satyny bawełnianej będzie praktycznym, eleganckim podarkiem.

Coś dla ciała i dla ducha

Powszechnie wiadomo, ze o kondycję polskiego czytelnictwa dbają przede wszystkim kobiety. To właśnie panie czytają najwięcej i one również najwięcej książek kupują. Jeśli osoba, której wręczymy prezent zalicza się do tej grupy możemy kupić książkę. I tu również istnieje pewne ryzyko, że dana osoba wybrany przez nas tytuł już zna. Dlatego warto jest zrobić wcześniej rekonesans lub subtelnie dopytać o najbliższe plany czytelnicze. Jeśli podarujemy bliskiej nam osobie książkę, o której przeczytaniu marzy od dawna, będzie to doskonały prezent.

Panie znane są także ze swojej dbałości o dobry wygląd. Interesującym pomysłem na prezent będą na pewno wszelkie kosmetyki. Możemy kupić uniwersalne preparaty, które będą przydatne niezależnie od rodzaju cery. Innym ciekawym pomysłem jest kupienie karnetu na zajęcia taneczne lub siłownię – aktywność fizyczna jest teraz bardzo modna i w taki sposób można kogoś zachęcić do uprawiania sportu.

Jak widać sprawienie prezentu kobiecie przy odrobinie inwencji i znajomości gustu obdarowywanej osoby, nie musi być wcale trudne. A im bardziej się postaramy i wykażemy pomysłowością, tym radość z powodu prezentu będzie większa.

0

ggraper

17 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758