Artykuły redakcyjne
Like

Wstępniak pytający

01/12/2013
1350 Wyświetlenia
19 Komentarze
1 minut czytania
Wstępniak pytający

Teoretycznie autor „Artykułu redakcyjnego” jest zarazem redaktorem wydania. W praktyce nie zawsze to wychodzi – często „pożyczamy” sobie teksty. Tym razem jednak to Wy, Drodzy Czytelnicy i Autorzy macie możliwość napisać „wstępniak”.

0


Oficjalnie portal wystartował 2 maja 2013 r. Na początku nie było łatwo, zapewne wielu pamięta koszmarne problemy z serwerem. Pewnego dnia ustawiałem stronę, wszystko wydawało się w porządku, a rankiem dzwoni do mnie wpieklony Naczelny z pytaniem, dlaczego nie ustawiłem strony? Poza tym – spam w tekstach i komentarzach. Swego czasu odgrażałem się, że napiszę „wstępniak” rozpoczynający się słowami: „Dzień redaktora wydania portalu 3obieg.pl zaczyna się od Viagry. A konkretnie – od wyrzucenia jej do śmieci”.

Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Ale nie znaczy to, że czas spocząć na laurach. Oczywistą oczywistością jest stwierdzenie, że portal to Autorzy i Czytelnicy. I wszyscy zapewne mają uwagi dotyczące wyglądu, funkcjonalności i treści.

Pytam więc – co Wam się podoba, a co nie? Co byście zmienili, co w ogóle wyrzucili, a co poprawili? Czego Wam brakuje, a co Was wkurza? A może macie własne pomysły? Pytam nie bez przyczyny – rozwijać się możemy tylko razem z Wami i tylko dla Was. I choć środki mamy skromne, to wszystkie dobre pomysły z pewnością sobie odnotujemy i w miarę możliwości będziemy je wdrażać.

Tyle ja. Teraz Wasza kolej.

0

Michał Nawrocki https://3obieg.pl

232 publikacje
34 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758