Artykuły redakcyjne
Like

Wstępniak pytający

01/12/2013
78 Wyświetlenia
19 Komentarze
1 minut czytania
Wstępniak pytający

Teoretycznie autor „Artykułu redakcyjnego” jest zarazem redaktorem wydania. W praktyce nie zawsze to wychodzi – często „pożyczamy” sobie teksty. Tym razem jednak to Wy, Drodzy Czytelnicy i Autorzy macie możliwość napisać „wstępniak”.Oficjalnie portal wystartował 2 maja 2013 r. Na początku nie było łatwo, zapewne wielu pamięta koszmarne problemy z serwerem. Pewnego dnia ustawiałem stronę, wszystko wydawało się w porządku, a rankiem dzwoni do mnie wpieklony Naczelny z pytaniem, dlaczego nie ustawiłem strony? Poza tym – spam w tekstach i komentarzach. Swego czasu odgrażałem się, że napiszę „wstępniak” rozpoczynający się słowami: „Dzień redaktora wydania portalu 3obieg.pl zaczyna się od Viagry. A konkretnie – od wyrzucenia jej do śmieci”.

Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Ale nie znaczy to, że czas spocząć na laurach. Oczywistą oczywistością jest stwierdzenie, że portal to Autorzy i Czytelnicy. I wszyscy zapewne mają uwagi dotyczące wyglądu, funkcjonalności i treści.

Pytam więc – co Wam się podoba, a co nie? Co byście zmienili, co w ogóle wyrzucili, a co poprawili? Czego Wam brakuje, a co Was wkurza? A może macie własne pomysły? Pytam nie bez przyczyny – rozwijać się możemy tylko razem z Wami i tylko dla Was. I choć środki mamy skromne, to wszystkie dobre pomysły z pewnością sobie odnotujemy i w miarę możliwości będziemy je wdrażać.

Tyle ja. Teraz Wasza kolej.

Inne zapisy autora:

Michał Nawrocki
Michał Nawrocki https://www.3obieg.pl

232 publikacje
35 komentarze
 

 1. dziennikarz zawodowy

  Nic nam się nie podoba !! NIC !!!! Jak to zmieniło się wiele ??? Na Worpressiku se stoi stronka i caółe szczęście że nikt tu nie zagląda bo jakby był boom ze wzrostem czytelników do miliona dziennie (no, hehe, nie aż taki nawet wielokrotnie mniej) to by to zdechło normalnie. Nic się nie robi kompletnie jak za komuny. Jak postawione tak stoi.
  Ja ośmielę się zauważyć że aby portal odniósł sukces, to nawet zakładając że teksty są do dupy, to jedynym wyjściem jest intensywny rozwój strony. To się nie tak robi jak widać. To ktoś musi siedzieć 12 godzin dziennie nad tym i zasuwać żeby usprawniać. I wtedy na samym rozwoju technicznej strony portalu można wygrać. Bo odnośnie tekstów to już nawet się nie będę wypowiadał żebym tu mięsem nie musiał rzucać.
  Dramat. A ci z PISu jeszcze gorzej. Oni mają nawet posłów wyraźnie rozpoznawalnych przez społeczeństwo co nie mają swoich stron a jak mają to żenada. I nawet są oddziały PIS (mają przecież kasę i popularność) gdzie w byłym wojewódzkim mieście nie mają strony. Bo to wszystko leszcze są zdufani w swoich poglądach rzekomo narodowych a w sumie to komuna z nich wyłazi niczym słoma z butów.
  O zgrozo !!! Ci wszycy ludzie ocipieli !!! Oni ni9e tylko że nie robią setek rzeczy które można i trzeba robić jak się chce działać w necie. ONI nawet nie wiedzą o tym że te setki rzeczy trzeba robić. Bladego pojęcia nie mają. !!!!!
  Za komuny byli bandyci i nic nie robili ze strachu żeby ktoś mądry nie wykazał im matolstwa. A dziś siłą rozpędu z komuny to chyba nie wiedza dlaczego nic nie robią. Wychodzi jaki za komuny. Spychalszcyzna, tumiwisizm. !!!

 2. Troll Amator

  “To ktoś musi siedzieć 12 godzin dziennie nad tym i zasuwać żeby usprawniać” – a inni siedzą 24h/dobę i bredzą 😛

  • 0 likes 4 dislikes? Wow, I guess some of yall would just raethr live in dream world than know what you’re actually gettingAll QB’s make mistakes. But this is a high quality video with footage you’re not going to find anywhere else on youtube. No reason to thumbs down it. I reserve my thumbs downs for poor quality video’s, and shit that’s not what it says it is.? Like a video that says street fight , ends up being some kids playfighting. That pisses me off.Thumbs up to this video.

 3. dziennikarz zawodowy

  To jest zwyczajny komunizm. Jak w zsrr. !!

 4. Troll Amator

  No mowa – nieznani sprawcy wciąż w akcji 😛

  • RayI don’t give a fuck what book you read, people are not iditos. You have Kasich, Walker, and the other Thugs are trying to steal America from the people and give it to the Koch family and other billionaires. That’s called a Plutocracy. People on the left WISH that the POTUS was a Communist or a Socialist so he could TAKE these businesses from these punk who have made the highest profits EVER and hire people. If Communism comes to America it will be BECAUSE of the Koch family and their friends.

 5. dziennikarz zawodowy

  Sprawcy? Tu w promieniu kilometra nie ma żadnej sprawczości. !!!

 6. Tomasz Parol Tomasz Parol

  A konstruktywnie? 😉

  • Why did you jump a Why did you jump a second time? I was dersseped about not being able to afford to pay the fine from the first jump. Why do they bother with a fine, do they really think it is going to act as a deterrent? Was this answer helpful?

 7. dziennikarz zawodowy

  Koństruktywnie to trza sie wziąć do roboty. Do roboty !!! :]

 8. dziennikarz zawodowy

  Od końca zaczynając:
  Jest szereg pytań na które trzeba se odpowiedzieć, na przykład jak odnieść sukces w mediach, jak zarobić kasę na mediach, na ile w tym może pomóc strona techniczna mediów internetowych, co daje znajomość technicznej strony mediów internetowych. Co to znaczy znać się na technicznych sprawach,
  dalej wchodząc już w szczegóły i znów od końca: jaki powinien być podział zagadnień którymi należy się zainteresować w kwestiach techniki internetu, dalej już znów od końca:
  serwer, znajomość linuksa, serwer Apache z modułami aż do pełnej rutyny, zagadnienia w tym: co by było jakby weszło milion ludzi na stronę, co wtedy robić (bo to jest poważny problem), jak odchudzać stronę, w tym wszystkim są różne uniki, “myki”, gagi. Dalej w temacie serwera można kontynuować w wielu interesujących wątkach.
  Oprócz serwerów : webmastering. I tu szereg pytań: co robić? Czego można nauczyć się w tym co mogłoby to wnieść i jak do sukcesu., jakie mamy gotowe płatne i darmowe systemy zarządzania zawartością w internecie. Dalej: jak i co poznawać aby “ręcznie” robić portal w sposób tki jak się zechce , dowolna skala trudności.
  Dalej tematyka na pogramiczu techniki i strategii rozwoju portalu: strona główna: estetyka, rozmieszczenie detali, menu , dalej podział na kategoria tematyczne. I tak dalej i tak daolej i tak dalej …

  • Tomasz Parol Tomasz Parol

   To się weź… Bo my działamy

  • Carson Palmer lost his game after that knee injury he sufeerfd from The Steelers in the 2005 Playoffs. He’s washed up and looks like a guy who’s has lost his confidence. Oakland gave up to much for him, and I don’t think it’s going to pay off. They need to draft a top pick qb next? year! palmer is not the answer anymore for any team.

  • This @beanie819 This comment makes no sense. The Rainbow Falls (American side) have so much talus (fallen rock) at the btotom, the water just lands on rocks. Nobody is known to have survive that plunge. The Horseshoe Falls (from Goat Island, US, to Canada) mostly falls into water. Though nearly impossible, several people survived the plunge. Roger Woodward was 7 y.o. when he went over with a bathing suit and a life jacket, and survived; followed by Kirk R. Jones in 2003, and a man in March 2009. Was this answer helpful?

 9. Jak dla mnie strona jest dobra a wiadomo, że aby była atrakcyjniejsza to wymaga wsparcia finansowego lub czasu, który z biegiem lat pozwoli na przyciągnięcie nowych czytelników jak i piszących otwartym tekstem swoje spostrzeżenia jak i porady przydatne w życiu.
  Pozro 🙂

 10. dziennikarz zawodowy

  Jak działacie?!! Gdzie??!! Kto “MY” ?!!! Jakie “MY” ??!!! My i wy i one som !! Hehe !!
  Ze dwieście stronek praawicowych i wszędzie to samo. Wklejają cięgiem te same teksty. I rozdrabniają się i nawet nikt nie wie ani nie jkest w stanie spami ętać tych strinek. Hehe !! Multi kulti !!

 11. Oburzony

  Skurwysyny spamerzy, wypierdalać!

 12. This allows the person to have the capacity to look for a video file,
  music file, application file or all the above.
  Unlike many synthetics these toppers also has
  an incredibly natural feel, while offering excellent breath-ability, allowing body moisture to flee, ensuring the driest ride possible.
  They have movies, music, games, shows and software all available.

 13. Qullerr

  Ciekawe czy strona ma być w przyszłości połączona z telefonem do byłego naczelnego GW ?
  🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

319217