POLSKA
Like

WOLNY CZYN: Koncesjonowani publicyści Nazi Polszy pouczają Ukrainę

01/12/2013
467 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
WOLNY CZYN: Koncesjonowani publicyści Nazi Polszy pouczają Ukrainę

  Piotr Zaremba (za: wsieci.rp.pl)   Kogo w Polsce można krytykować, by nie stracić koncesji na publicystę?   W sobotnim Salonie Dziennikarskim kolejna dysputa między panem, wójtem a plebanem (relacja tutaj: http://wpolityce.pl/artykuly/68419-swietlik-w-salonie-dziennikarskim-o-powodach-prob-wciagniecia-ukrainy-w-orbite-europy-chodzilo-o-danie-cywilizacyjnego-kopniaka ) Ludzie ci oddalali się od rzeczywistości stopniowo i choć czasem warto jeszcze przejrzeć relacje – to już nie słuchać w całości. W porywach bowiem więcej świata, a nie swych urojeń, widzi już nawet Gazeta Wyborcza. W Salonie wystąpił Piotr Zaremba, dla którego ostatnia książka prof. Cenckiewicza o TW „Bolek” to publikacja hejterska…[1] A oto fragment opisujący najnowsze facecje Piotra Zaremby:   Red. Zaremba podkreślił z naciskiem, że trzeba bardzo naciskać na wypuszczenie z więzienia Julii Tymoszenko.   Powinniśmy domagać się jej zwolnienia w celu podwyższenia standardów. Jeżeli […]

0


 

Piotr Zaremba (za: wsieci.rp.pl)

 

Kogo w Polsce można krytykować, by nie stracić koncesji na publicystę?

 

W sobotnim Salonie Dziennikarskim kolejna dysputa między panem, wójtem a plebanem (relacja tutaj: http://wpolityce.pl/artykuly/68419-swietlik-w-salonie-dziennikarskim-o-powodach-prob-wciagniecia-ukrainy-w-orbite-europy-chodzilo-o-danie-cywilizacyjnego-kopniaka ) Ludzie ci oddalali się od rzeczywistości stopniowo i choć czasem warto jeszcze przejrzeć relacje – to już nie słuchać w całości. W porywach bowiem więcej świata, a nie swych urojeń, widzi już nawet Gazeta Wyborcza. W Salonie wystąpił Piotr Zaremba, dla którego ostatnia książka prof. Cenckiewicza o TW „Bolek” to publikacja hejterska…[1] A oto fragment opisujący najnowsze facecje Piotra Zaremby:

 

Red. Zaremba podkreślił z naciskiem, że trzeba bardzo naciskać na wypuszczenie z więzienia Julii Tymoszenko.

 

Powinniśmy domagać się jej zwolnienia w celu podwyższenia standardów. Jeżeli nie będzie presji na wypuszczenie Tymoszenko, to jutro lub pojutrze zaczną się w Polsce przypadki osadzania w więzieniach z przyczyn politycznych. Podkreślenia ode mnie.

 

Jutro lub pojutrze???

 

Zaczną się???

 

Przypadki???

 

A kiedy w Polsce po 1989 się skończyły „przypadki osadzania w więzieniach z przyczyn politycznych”?

 

I przy okazji: tym co chcieliby wywierać „presję” na niepodległą Ukrainę, największe i najludniejsze państwo Rzpltej, warto przypomnieć że – mimo wszystkich doń zastrzeżeń – prezydent Janukowycz zapowiedział dojście na Ukrainie do skazywalności 85%[2], podczas gdy w totalitarnej Nazi Polszy wynosi on 98,25-98,4%.

 

Zapędy do pouczania lepszych od siebie winny mieć jakieś granice. I jeśli koncesjonowani publicyści Nazi Polszy chcą wywrzeć na kimś „presję”, to adresatów mają lepszych. I jakby bliżej położonych.

 

Tylko że to grozi utratą koncesji…

 

 

Mariusz Cysewski

 

 

Kontakt: tel. 511 060 559

ppraworzadnosc@gmail.com

https://sites.google.com/site/wolnyczyn

http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn

http://mariuszcysewski.blogspot.com

 


[2] Janukowycz zauważył, że w międzynarodowej praktyce uznaną liczbą jest co najmniej 15% (in international practice the percentage of acquittals was usually at least 15%). Dodał że nie wie, kiedy Ukraina osiągnie ten wynik, lecz prawa człowieka na Ukrainie „z pewnością będą chronione” (Kyiv Post – http://www.kyivpost.com/content/ukraine/yanukovych-wants-more-acquittals-313794.html  ).

Inne zapisy autora:

0

Wolny Czyn
Wolny Czyn https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

W matriksie ""3 RP""... https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

644 publikacje
103 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816