Globalnie i Lokalnie
Like

Wrocławianie nie chcą imigrantów!

02/02/2016
560 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Wrocławianie nie chcą imigrantów!

30 stycznia mieszkańcy Wrocławia wyszli na ulice, aby wyrazić swój sprzeciw wobec unijnej polityki imigracyjnej. O godz. 14.00 kilkaset osób zebrało się przed Konsulatem Niemiec przy Podwalu. Wśród zgromadzonych obecni byli lokalni działacze Ligi Obrony Suwerenności, którym przewodził kol. Józef Osada.

0


30.01.16wroc4

 

Manifestacja odbyła się z inicjatywy wrocławskich organizacji patriotycznych, narodowych i prawicowych. Miejsce protestu nie było przypadkowe, bowiem winę za obecny kształt zalewu Europy przez imigrantów z obcego kręgu kulturowego ponoszą w znacznej większości włodarze naszych zachodnich sąsiadów. To za sprawą działań Kanclerz RFN Angeli Merkel i innych prominentnych polityków unijnych, pozostałe państwa członkowskie UE zostały zmuszone do przyjęcia w swoje granice i utrzymania dziesiątek tysięcy nieproszonych gości z Afryki i Bliskiego Wschodu.

 

Podczas demonstracji skandowane były hasła anty-imigranckie i anty-unijne. Nie zabrakło także nawiązania do bezczelnej próby ingerencji Niemiec w polską politykę wewnętrzną, co zobrazował transparent „Chrońcie swe kobiety, nie naszą demokrację!”. Wrocławianie odśpiewali również wspólnie „Rotę”. Działacze LOS podkreślili swoją obecność eksponując organizacyjny baner oraz przeprowadzając wśród uczestników kolportaż ulotek promujących nasz Ruch.

 

Więcej zdjęć TUTAJ.

Inne zapisy autora:

0

Liga Obrony Suwerenności
Liga Obrony Suwerenności http://www.lospolski.pl

Polska partia polityczna o profilu patriotycznym.

251 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816