POLSKA
Like

WOLNY CZYN: Ilu neohitlerowców poprze Grzegorza Brauna?

11/04/2015
612 Wyświetlenia
0 Komentarze
8 minut czytania
WOLNY CZYN: Ilu neohitlerowców poprze Grzegorza Brauna?

Jest dosyć oczywiste, że Sławomir Marczewski ma problemy ze sobą – wystarczy przejrzeć jego profil, by się o tym przekonać [https://www.facebook.com/MarczewskiSlawomir/timeline]. Gdyby nie było Internetu, nikt oprócz psychiatrów nie zajmowałby się takimi osobnikami. Ale gdyby nie było Putina, nie jednoczyliby się tak prężnie w wielopostaciowe, krzykliwe i radykalne, lecz coraz liczniejsze środowisko, które już szkodzi, a w razie konfrontacji z Rosją będzie stanowić rosyjską V kolumnę. Na razie obserwujemy, że ta hydra rośnie, a naszym zadaniem jest odcinanie jej macek, póki są krótkie.

0


„…Każdy powinien przeczytać MEIN KAMPF… ta książka otwiera oczy na zagadnienia, o których syjoniści chcieliby zapomnieć… zawiera to co jest zawarte w tym filmie i dużo szerzej… ANTYSEMITYZM to protest przeciwko potędze żydów i ich zabójczemu wpływowi na społeczeństwa europejskie… jak straszna jest wojna to ONI wiedzą, tylko z drugiej strony jaki to dobry interes…. dziś syjoniści patrząc na Ukrainę, Polskę i Rosję zacierają ręce mówiąc: „jest interes do zrobienia i nie da się na nim stracić”….

Tak pisze Sławomir Marczewski, przedstawiciel „prawicowego” prorosyjskiego planktonu politycznego z Krakowa, udostępniając 2 marca technicznie doskonale zmontowany, dynamiczny film stanowiący zupełnie jawną propagandę nazistowską. Ścieżkę dźwiękową stanowią przemówienia Hitlera, a konkluzja brzmi – „Europejczycy powstańcie – trzeba to zrobić jeszcze raz”. Nie podajemy linku do film, by nie dawać pretekstu do skarg na nasz profil za propagowanie nazizmu, ale łatwo mogą sobie Państwo go odszukać na profilu Marczewskiego pod datą 2 marca.

Kim jest Sławomir Marczewski? Człowiekiem orkiestrą, ale zawsze prorosyjskim. Poznaliśmy go obserwując grupy i profile przeciwnika, takie jak „Brońmy Rosji”, gdzie cieszy się ze śmierci Borysa Niemcowa i oburza się, że wskazuje się na rękę Kremla, a nie na oczywistych według niego sprawców, czyli syjonistów [https://www.facebook.com/…/75204…/permalink/926871247343406/]. Znajdziemy go też na grupie sympatyków prorosyjskiego Obozu Wielkiej Polski, gdzie zachęca do kandydatury Grzegorza Brauna na prezydenta [https://www.facebook.com/groups/202514099787531/permalink/843994622306139/], ale także w grupie sympatyków lewicowej prorosyjskiej partii Zmiana [https://www.facebook.com/groups/grupaZMIANA/] czy w międzynarodowym fanklubie Władimira Władimirowicza „A group of fans Putin / Группа Поклонников Путина” [https://www.facebook.com/groups/m.m.nika/search/…]. Broni też projektu krakowskiej nauczycielki języka rosyjskiego, organizującej Rok Kultury Rosyjskiej w Krakowie [https://www.facebook.com/groups/802166693146966/] i oczywiście uczestniczy we wszystkich grupach antyukraińskich, w tym w centralnej dla środowiska pseudokresowego „Grupy przeciwko OUN-UPA” [https://www.facebook.com/groups/736046746437432/search/…]. A jego ostatnim polubieniem jest profil „Narodowe Republiki Doniecka i Ługańska” [https://www.facebook.com/donetskrepub]

Marczewski jest zaprzyjaźniony z tak zwaną „Sekcją Wpierdolu” (naprawdę się tak nazywa), której przedstawiciel Marek Wiktor Majcher alias Marek Marecki został zatrzymany za wymachiwanie krzesłem podczas wiecu wyborczego Bronisława Komorowskiego. Marek Marecki [https://www.facebook.com/mareckiupr] jest znany z występowania w programie Telewizji Kraków „Młodzież Kontra”, razem z Kamilem Kupcem i przede wszystkim naszym ulubieńcem Michałem Andrzejem Wirtlem alias „Żółty Pies” [https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=221786064658267&id=218251225011751]. Prezentujemy zdjęcie Mareckiego, Kupca i właśnie Marczewskiego z konwencji wyborczej Jarosława Gowina 28 września 2013 roku.

Sławomir Marczewski kandydował z ostatniego miejsca w okręgu 4 z listy KWW Nowa Prawica w wyborach do Rady Miasta Krakowa w 2014 roku. [https://www.bip.krakow.pl/plik.php…]. Z tego okresu pochodzi jego zdjęcie z liderem korwinistów w Krakowie, Konradem Berkowiczem.

Obecnie natomiast Sławomir Marczewski wspiera kandydaturę Grzegorza Brauna – należy sądzić, że antysemityzm okazał się dla niego ważniejszy, niż liberalne poglądy na gospodarkę. Jest pełnomocnikiem regionalnym kandydatury prezydenckiej Grzegorza Brauna na Małoposkę. Jego kontakt (malopolska.gb2015@gmail.com Sławomir Marczewski 502-377-155) widnieje na oficjalnej stronie kandydatury Grzegorza Brauna [http://grzegorzbraun2015.h2.pl/test2/sztaby-wojewodzkie/].

Wszystko wskazuje na to, że jak wiele przedstawicieli ostrej prorosyjskiej „prawicy”, na przykład ze środowiska Obozu Wielkiej Polski, do którego także mu blisko, Marczewski jest też panslawistą i pogańskim rodzimowiercą. Za awatar swojego profilu przyjął sobie grafikę słowiańskiego koła słonecznego, połączoną z Orłem Białym, oczywiście bez korony. Tak tłumaczymy sobie jego silny rys antyklerykalny – o Kościele Katolickim nie pisze inaczej, niż per „żydokościół”.

A teraz się dowiadujemy, że Marczewski jest nazistą i marzy mu się powtórzenie i dokończenie dzieła Hitlera. W zasadzie to nas nie dziwi – jak się komuś podoba Rosja Putina, gdzie nadal działa gułag, to może mu się podobać III Rzesza i Auschwitz. Wcale nie jest to odosobniony przypadek w tym środowisku, aczkolwiek nie wszyscy tacy ludzie kandydują sobie do Rady Miasta Krakowa. Jednak znowu nas to nie dziwi – skoro Korwinowi Putin się podoba, to Berkowiczowi Marczewski nie musi przeszkadzać.

Ale oczywiście Marczewski Was przestrzega przed nazizmem ukraińskich banderowców.

Jest dosyć oczywiste, że Sławomir Marczewski ma problemy ze sobą – wystarczy przejrzeć jego profil, by się o tym przekonać [https://www.facebook.com/MarczewskiSlawomir/timeline]. Gdyby nie było Internetu, nikt oprócz psychiatrów nie zajmowałby się takimi osobnikami. Ale gdyby nie było Putina, nie jednoczyliby się tak prężnie w wielopostaciowe, krzykliwe i radykalne, lecz coraz liczniejsze środowisko, które już szkodzi, a w razie konfrontacji z Rosją będzie stanowić rosyjską V kolumnę. Na razie obserwujemy, że ta hydra rośnie, a naszym zadaniem jest odcinanie jej macek, póki są krótkie.


Sławomir Marczewski. Fot. ze strony FB społeczności “V rosyjska kolumna w Polsce”

* * *

Powyższy tekst opracował facebookowy zespół „Rosyjska V kolumna w Polsce” z wyjątkiem tytułu, który pochodzi ode mnie. Polecam pozostałe publikacje zespołu  i poczet odznaczonych Orderem Wielkiej Stonki Ruskiego Miru – na Facebooku: https://www.facebook.com/pages/Rosyjska-V-kolumna-w-Polsce/218251225011751

Polub stronę zespołu „Rosyjska V kolumna w Polsce”!

Mariusz Cysewski

Kontakt: tel. 511 060 559
ppraworzadnosc@gmail.com
https://sites.google.com/site/wolnyczyn
http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn
http://mariuszcysewski.blogspot.com
http://www.facebook.com/cysewski1

Zobacz też:
http://naszeblogi.pl/45493-polski-banderowiec-z-bardzo-bardzo-wschodniej-polski
http://naszeblogi.pl/44921-wolny-czyn-z-kijowa-ukraina-na-barykadach
http://naszeblogi.pl/44997-jak-zwyciezylo-powstanie-na-ukrainie-film-z-majdanu
http://naszeblogi.pl/44973-za-wolnosc-nasza-i-wasza-na-majdanie-z-czarnymi-kozakami
http://naszeblogi.pl/44854-do-broni
http://naszeblogi.pl/46856-ukrainska-pozyczka-wojenna
http://naszeblogi.pl/45583-slomka-o-znaczeniu-powstania-ukrainskiego-dla-polski
http://naszeblogi.pl/52839-adam-slomka-kandydat-na-prezydenta-sprzedajmy-bron-ukrainie
http://naszeblogi.pl/45851-polska-majdan-ukraina-konferencja-w-zabrzu-kwk-guido
http://naszeblogi.pl/47415-kozacka-slawa-wyzwanie-tyranii-moskwy
http://naszeblogi.pl/53511-ukrainska-historia-wojenna-z-kresow-jak-z-sienkiewicza
http://naszeblogi.pl/53650-ukrainski-ruch-oporu-na-terenach-okupowanych
http://naszeblogi.pl/52337-propaganda-moskwy-stare-lajdactwa-starych-lajdakow
http://naszeblogi.pl/52858-kociol-debalcewski
http://naszeblogi.pl/52387-rosyjskie-zbrodnie-wojenne-wolnowacha
http://naszeblogi.pl/52406-rosyjskie-zbrodnie-wojenne-mariupol
http://naszeblogi.pl/52447-rosyjskie-zbrodnie-wojenne-tortury-i-egzekucje-jencow
http://naszeblogi.pl/52815-rosyjskie-zbrodnie-wojenne-egzekucje-i-bezczeszczenie-zwlok
http://naszeblogi.pl/53600-wiec-choc-sie-speka-swiat-i-zadrzy-slonce-rodziny-jencow
http://naszeblogi.pl/53578-polscy-agenci-putina-groza-redaktorom-gazety-polskiej
http://naszeblogi.pl/53483-jan-tomaszewski-za-zaslugi-dla-rosji-dostaje-order-stonki
http://naszeblogi.pl/52836-jency-obroncy-lotniska-w-doniecku-pomoc-dla-rodzin-pilne

Inne zapisy autora:

0

Wolny Czyn
Wolny Czyn https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

W matriksie ""3 RP""... https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

644 publikacje
103 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816