Globalnie i Lokalnie
Like

Gehenna Małgorzaty Grzechnik. Odsłona 2: w sądzie

20/09/2014
996 Wyświetlenia
5 Komentarze
2 minut czytania
Gehenna Małgorzaty Grzechnik. Odsłona 2: w sądzie

1 stycznia 2014 r. mieszkanki Kędzierzyna-Koźla, Małgorzatę Grzechnik i jej 75-letnią matkę Marię napadł w ich domu sąsiad, Jan Merwicki i najęte przezeń osoby. Wezwana policja (Dawid Woźniak, Adam Kryżkiewicz) stanęła po stronie napastników, a następnie oskarżyła obie panie o napaść na policjantów (sygn. RSD IKR 130/14). Chcąc uniknąć odpowiedzialności, w Polsce i tak wątpliwej przez genezę i ustrój państwa, sprawcy groźbami wymuszali milczenie świadków; między innymi porwali 75-letnią Marię Grzechnik i zmusili ją do podpisania in blanco kwestionariuszy protokołów i innych, bliżej nieokreślonych dokumentów. Skargi na te przestępstwa odrzucił Sąd Rejonowy w Kędzierzynie-Koźlu (pan sędzia Maciej Polanowski).

0


2Wiadomość z ostatniej chwili: starsza pani Grzechnik obecnie została oskarżona, a rozprawa odbędzie się w październiku. Zajmująca się ochroną tego przestępstwa prokuratura (prok. Barbara Olesiak-Włodara; sygn. 2 DS 131/14, 2 DS 414/14) sprokurowała fałszywą opinię psychiatryczną (pani Katarzyna Neyman-Struzik) i na jej podstawie chce wyprawić Małgorzatę Grzechnik do polskiego obozu koncentracyjnego (do tzw. „psychuszki”). Wnioski w podobnych sprawach zatwierdzić musi sąd; jednak sytuacje te w okupowanej Polsce są równoznaczne z zagrożeniem życia ofiary. Zob. wcześniejsze relacje Wolnego Czynu o śmierci Stanisława Modrzejowskiego, w sierpniu 2013 r. zabitego przez sędziów Sądu Rejonowego Katowice Zachód w Katowicach.

Powyższe informacje zawiera pierwsza relacja – z 5 września b.r.[1]

10 września 2014 r. w Sądzie Rejonowym w Kędzierzynie Koźlu odbyło się posiedzenie w tej sprawie. Przewodniczy pani sędzia Marta Adamów. Zeznania złożyli biegli i Małgorzata Grzechnik. Posiedzenia w sprawie tortur i bezterminowego uwięzienia ofiary w obozie koncentracyjnym zgodnie z procedurą obecnego państwa są tajne, tedy relacja filmowa Wolnego Czynu jest niepełna przez siłę wyższą, vis major jeśli można w tej sytuacji żartować.

Na vis major najlepsze są inne wisy.

Na tygrysy mamy wisy.

Kontakt: tel. 511 060 559

ppraworzadnosc@gmail.com

https://sites.google.com/site/wolnyczyn

http://www.youtube.com/user/WolnyCzyn

http://mariuszcysewski.blogspot.com

http://www.facebook.com/cysewski1

[1] http://naszeblogi.pl/49233-gehenna-malgorzaty-grzechnik

0

Wolny Czyn https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

W matriksie ""3 RP""... https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

644 publikacje
103 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758