Media Watch i recenzje
Like

Apel o zakłócanie spokoju duszy zbrodniarza Jaruzelskiego

29/05/2014
650 Wyświetlenia
2 Komentarze
1 minut czytania
Apel o zakłócanie spokoju duszy zbrodniarza Jaruzelskiego

Ruch Byłych i Przyszłych Więźniów Politycznych „NIEZŁOMNI – jednoczący weteranów i bohaterów walki o niepodległość (z lat 1944-91, środowiska kombatantów z AK, WiN, NSZ oraz opozycji czasów PRL z Konfederacji Polski Niepodległej, Solidarności Walczącej, FMW, itd.) – wzywa wszystkich świadomych patriotów do udziału w proteście w dniu 30 maja br. (piątek) od godz. 10:30 w Warszawie pod pomnikiem Powstania Warszawskiego przed Katedrą Polową Wojska Polskiego przy ul. Długiej (Plac Krasińskich) w czasie ceremonii żałobnej komunistycznego zbrodniarza i prezydenta PRL, tow. Wojciecha Jaruzelskiego.

0


 

N I E Z Ł O M N I
Stowarzyszenie Byłych i Przyszłych Więźniów Politycznych

 

Apel
o uczestnictwo w zakłócaniu spokoju duszy zbrodniarza komunistycznego

Wojciecha Jaruzelskiego i jego popleczników

 

 

Wzywamy do protestowania z użyciem gwizdków, trąbek, itp. aby zakłócić spokój duszy krwawego dyktatora i zdrajcy.

 

Prosimy o kolportowanie apelu wśród rodzin i środowisk, które zostały pokrzywdzone przez funkcjonariuszy komunistycznych.

 

Członkowie i sympatycy NIEZŁOMNYCH wezmą też udział w blokowaniu cmentarza wojskowego na Powązkach wyrażając oburzenie ochroną zbrodniarzy PRL i państwowego charakteru pochówku „komunistycznego pachołka Moskwy. Miejsce Jaruzelskiego jest w alei zasłużonych w Moskwie lub na cmentarzu sowieckim w Ossowie.

 

 

Za NIEZŁOMNYCH:

Adam Słomka, Zygmunt Miernik, Janusz Fatyga. Warszawa, 28 marca (maja?) 2014 r.

 
(do apelu można się dopisywać – ma on charakter otwarty, proszę szeroko kolportować)

 

Inne zapisy autora:

0

Wolny Czyn
Wolny Czyn https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

W matriksie ""3 RP""... https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

644 publikacje
103 komentarze
 

2 komentarz

  1. Z sieci: tekst Warszawianki Prośba do Episkopatu o wyjaśnienie
    2014-05-29 08:34
    Mam prośbę o wyjaśnienie, na czym polegało nawrócenie gen. Jaruzelskiego przed śmiercią. W mediach pojawiają się bardzo różne informacje. Np. w tytule wiadomości mówi się o sakramentach (w liczbie mnogiej), a w treści tylko o sakramencie namaszczenia chorych. Nie jest napisane, czy przyjął go świadomie. Jestem przekonana, że dla Polaków jest to bardzo ważna wiadomość i powinna być podana do wiadomości publicznej jednoznacznie. Jeśli rzeczywiście gen. Jaruzelski przystąpił do spowiedzi, to jest ona, moim zdaniem, niestety nieważna. Nie został bowiem spełniony warunek zadośćuczynienia bliźniemu. Wyobrażam sobie, że w jego przypadku powinno to być słowo “przepraszam”. Ponieważ ono nie padło, to jeśli przyjął komunię św, została ona przyjęta w sposób świętokradzki. Interesuję się tą sprawą, ponieważ mój ojciec był więźniem politycznym Rakowieckiej w stanie wojennym za obrazę gen. Jaruzelskiego. Nie jestem żądna zemsty, ale domagam się sprawiedliwości. Nie mogę zrozumieć decyzji kościoła o Mszy św w jego intencji. Był zdeklarowanym ateistą i mordercą. Podobno o Mszę św poprosiła rodzina. Wg mojej wiedzy ta rodzina (żona) rozwodziła się z nim publicznie jeszcze miesiąc temu, podając pikantne szczegóły dotyczące jego romansu z opiekunką. Będę wdzięczna za wyjaśnienie dla spokoju mojego sumienia.

    0
  2. Myslcie sobie,co chcecie,ale barwa glosu, mowa ciala Korwina mowi mnie wiele o Nim. Jest On, dla mnie nie nie godny zaufania. Po prostu czuje do Niego obrzydzenie. Wszyscy oni graja do tej samej bramki…

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816