POLSKA
Like

WOLNY CZYN: 20130827 Ciastoń i Sasin bezkarni!

29/08/2013
674 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
WOLNY CZYN: 20130827 Ciastoń i Sasin bezkarni!

27 sierpnia 2013 r. odbyła się kolejna odsłona procesu zbrodniarzy komunistycznych Ciastonia i Sasina pozorowanego przez ich obecnych wspólników z wymiaru niesprawiedliwości.

0


20130830-ciastoń

Pozorów procesu w Sądzie Rejonowym Warszawa Mokotów dogląda pani Katarzyna Kruk (sygn. III K 1158/12). Po wprowadzeniu stanu wojennego przez juntę Jaruzelskiego 13 grudnia 1981 r. obaj zbrodniarze zorganizowali selekcję i uwięzienie (pod pozorem powołania do wojska) ponad 300 działaczy Solidarności (Art. 5 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka) celem wyniszczenia fizycznego więźniów (przetrzymywanych zimą w namiotach i zmuszonych do katorżniczej pracy; Art. 3 EKPC). Ogłaszając bezkarność zbrodniarzy Katarzyny Kruk jęła zapewniać, że dokonane przez Ciastonia i Sasina zbrodnie komunistyczne nie są komunistyczne; nadto liczba ponad 300 uwięzionych polskich podludzi nie była dla niej dostatecznie masowa.

Stronę polską w procesie reprezentował jeden z oskarżycieli posiłkowych – Andrzej Adamczyk. Spontaniczny protest na sali przeciw zbrodniarzom i ich wspólnikom z wymiaru niesprawiedliwości zorganizował Ruch Byłych i Przyszłych Więźniów Politycznych Niezłomni z Adamem Słomką i Januszem Fotygą na czele. Atmosferę komunistycznej hucpy dobrze oddają środki bezpieczeństwa, zakaz wnoszenia na salę sądową kluczy (!), zagłuszanie sędziowskiej marionetki przez krótkofalówki milicyjne znane obecnym z czasu stanu wojennego. Po rozprawie policja zatrzymała słynnego uczestnika protestów tortowych Zygmunta Miernika i Adama Słomkę. Adama Słomkę w nieznanych bliżej okolicznościach brutalnie wywleczono z sądu.

Dopiero po obaleniu obecnego państwa antypolskiego i utworzeniu sądów prawdziwych (ław przysięgłych) możliwe będzie pociągnięcie do odpowiedzialności zbrodniarzy komunistycznych i obecnych aferzystów.

* * *

* * *

Kontakt: tel. 511 060 559

ppraworzadnosc@gmail.com

https://sites.google.com/site/wolnyczyn   

http://mariuszcysewski.blogspot.com

Inne zapisy autora:

0

Wolny Czyn
Wolny Czyn https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

W matriksie ""3 RP""... https://sites.google.com/site/wolnyczyn/

644 publikacje
103 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816