POLSKA
Like

Wnioski dla obywateli III RP z wydarzeń w Nicei

16/07/2016
698 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

Dużo zamieszania spowodował ostatni zamach w Nicei.  Zainicjował on nie tylko emocjonalne reakcje, ale i wątpliwości co do samego jego charakteru, w kontekście tzw. wydarzeń „ false flag”.  Wydaje się, że w tym momencie należy najpierw uściślić anglosaskie nazewnictwo, a dopiero potem dyskutować na ten temat.   Termin „false flag” [i] oznacza prowokację służb specjalnych mającą sugerować działania wrogich sił.  Stosując tą definicję, nie ulega wątpliwości, że wydarzenia w Nicei były taką prowokacją[ii], tak jak słynny 9/11, czy zamach na maratonie w Bostonie.   Wszystkie „organizacje terrorystyczne” są tworem służb specjalnych CIA, Mossadu i innych, a wzajemne przenikanie ich struktur osiągnęło już poziom z okresu przedrewolucyjnego Rosji Carskiej.  Tam zamachowcy sami już nie byli pewni, czy są agentami Ochrany[iii] działającymi […]

0


Dużo zamieszania spowodował ostatni zamach w Nicei.  Zainicjował on nie tylko emocjonalne reakcje, ale i wątpliwości co do samego jego charakteru, w kontekście tzw. wydarzeń „ false flag”.  Wydaje się, że w tym momencie należy najpierw uściślić anglosaskie nazewnictwo, a dopiero potem dyskutować na ten temat.

 

Termin „false flag” [i] oznacza prowokację służb specjalnych mającą sugerować działania wrogich sił.  Stosując tą definicję, nie ulega wątpliwości, że wydarzenia w Nicei były taką prowokacją[ii], tak jak słynny 9/11, czy zamach na maratonie w Bostonie.

 

Wszystkie „organizacje terrorystyczne” są tworem służb specjalnych CIA, Mossadu i innych, a wzajemne przenikanie ich struktur osiągnęło już poziom z okresu przedrewolucyjnego Rosji Carskiej.  Tam zamachowcy sami już nie byli pewni, czy są agentami Ochrany[iii] działającymi w strukturach socjalistycznych terrorystów, czy też agentami lewicy umiejscowionymi w organizacji tajnej policji.

 

Drugim pytaniem jest czy Nicea to był tzw. „hoax”[iv] czyli fikcyjne zdarzenie, które zostało rozpropagowane jak fakt?  Do tego typu inscenizacji należał historyczny „zamach na radiostację w Gliwicach” dający pretekst do wszczęcia niemieckiej agresji na Polskę, lub niedawny „akt terroru” w Orlando.  Ilość materiału filmowego i ciężar gatunkowy wielu szczegółów wskazuje na to, że Nicea odbyła się „naprawdę”.

 

Nie ma to jednak większego znaczenia praktycznego.  Ważne jest tylko to, że władcy Zachodu kontynuują wojnę przeciw własnym społeczeństwom.  Jak zwykle rekcje polskie na tą sytuację są emocjonalne i pozbawione pragmatyzmu.  Nie ma najmniejszego powodu do rozdzierania szat z powodu groźby „islamskiego terroryzmu”.  Jest on taką samą bronią, jak socjalizm w okresie carskim.  Nie ma więc jakichkolwiek przesłanek do „ideologicznej solidarności” z Zachodem, który nota bene dawno przestał być „chrześcijańskim”.

 

To że nasz zachodni okupant i kolonizator wdał się niejako w „wojnę domową”  powinno cieszyć , a nie martwić.  Upadek Zachodu oznaczałby bowiem wolność dla jego wschodnioeuropejskich kolonii.  Aby rozwiać moralne skrupuły naszych rodaków, którzy będą coraz ostrzej indoktrynowani przez miłującą bliźniego (ale tylko w jednym kierunku) hierarchię kościelną, należy przypomnieć że zachodnie społeczeństwa były i są beneficjentami polskiej nędzy i upodlenia.  Po zlikwidowaniu naszej realnej gospodarki, otworzył się dla nich ogromny rynek zbytu i dzięki temu miejąca pracy dla Francuzów, Niemców, Włochów itd. Spłynął też do nich strumień niewolników, których mogli na miejscu wykorzystywać i pomiatać, co również czynią do dnia dzisiejszego.  Bezwzględność tego rozboju niweluje wszelkie wymagania odnośnie solidarności z Zachodnimi najeźdźcami.

 

Jedyne o co trzeba dbać w rozpadającej się Unii Europejskiej, to minimalizacja infiltracji terytorium III RP przez muzułmańskich „uciekinierów”.  Aby tego dokonać, należy jak najszybciej usunąć obecne okupacyjne elity władzy.  W przeciwnym wypadku Polska podzieli zasłużony los Europy zachodniej.

 

 

[i] http://www.wanttoknow.info/falseflag

[ii] http://yournewswire.com/false-flag-terror-attack-in-france-sees-harsh-military-rules-imposed/

[iii] https://pl.wikipedia.org/wiki/Ochrana

[iv] http://dictionary.cambridge.org/dictionary/english/hoax

Inne zapisy autora:

0

Avatar
dr nowopolski

Unikajacy stereotypów myslowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i swiata

344 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816