Bez kategorii
Like

Witam w wersji testowej Nowego Ekranu

25/01/2011
338 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Drodzy Autorzy, otrzymaliście zaproszenie do wersji testowej i zamkniętej Nowego Ekranu z dwóch powodów: liczymy na wasze zaangażowanie w wypełnianiu notkami wszystkich zakładek, oraz na doświadczenie blogerskie, dzieki czemu otrzymamy uwagi co działa jak należy, a co nie, czego nie ma, a byc powinno, co jest a być nie powinno, co ulepszyć, a co uprościć. Zarówno mi jak i całemu zespołowi zależy bowiem na tym, by serwis był nie tylko nowoczesny ale i przyjazny – i to zarówno dla blogerów, komentatorów jak i czytelników. Rzecz jasna dzisiejsza wersja jest bardzo okrojona w stosunku do finalnej, z tym, że jak będzie wygladać ostatecznie wersja finalna to zależy głównie od użytkowników. Dziś jeszcze nie działa panel administracyjny strony głównej więc jest mały […]

0


Drodzy Autorzy,

otrzymaliście zaproszenie do wersji testowej i zamkniętej Nowego Ekranu z dwóch powodów: liczymy na wasze zaangażowanie w wypełnianiu notkami wszystkich zakładek, oraz na doświadczenie blogerskie, dzieki czemu otrzymamy uwagi co działa jak należy, a co nie, czego nie ma, a byc powinno, co jest a być nie powinno, co ulepszyć, a co uprościć. Zarówno mi jak i całemu zespołowi zależy bowiem na tym, by serwis był nie tylko nowoczesny ale i przyjazny – i to zarówno dla blogerów, komentatorów jak i czytelników.

Rzecz jasna dzisiejsza wersja jest bardzo okrojona w stosunku do finalnej, z tym, że jak będzie wygladać ostatecznie wersja finalna to zależy głównie od użytkowników. Dziś jeszcze nie działa panel administracyjny strony głównej więc jest mały misz-masz, ale sie nie przejmujcie, administratorzy wejdą pod koniec tygodnia. Sęk w tym, że aby zarządzać treścią to tej treści musi troche już być. Poza tym zastanawiajcie się już, kogo zaprosicie do pisania w Nowym Ekranie jak juz go otworzymy i rozdzielimy indywidualne kody. Pamiętajcie, szukamy najciekawszych i najlepszych. Tylko tak można stworzyć wpływową społeczność.

Piszcie więc, testujcie, komentujcie i przyzwyczajajcie się – bo w tym nasza głowa, by było to wasze ulubione środowisko blogerskie.

Pozdrawiam serdecznie i powodzenia (Wam i Sobie)

ŁŁ

Ps. Można także umieszczać uwagi i pytania pod tym postem.

 

0

Tomasz Parol

Tomasz Parol - Redaktor Naczelny Trzeciego Obiegu, bloger Łażący Łazarz, prawnik antykorporacyjny, zawodowy negocjator, miłośnik piwa z przyjaciółmi, członek MENSA od 1992 r. Jeśli mój tekst Ci się podoba, lub jakiś inny z tego portalu to go WYKOP albo polub na facebooku. Jeśli chcesz zostać dziennikarzem obywatelskim z legitymacją prasową napisz do nas: redakcja@3obieg.pl

502 publikacje
2249 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758