Artykuły redakcyjne
Like

Witam na nowym serwerze

05/05/2013
831 Wyświetlenia
20 Komentarze
1 minut czytania
Witam na nowym serwerze

W sobotę nasz portal nie działał. Zmuszeni (cóż za nieszczęsne słowo w tym przypadku) zaskakująco wysoką oglądalnością jak na nasze pierwsze kroki (ok. 50 tys. odsłon dziennie) dokonaliśmy migracji serwisu na nowy, lepszy i wydajniejszy serwer. Dzięki temu mam nadzieję będzie można komfortowo otwierać naszą witrynę, szybko się logować, łatwo komentować bez logowania i bez problemowo publikować artykuły. Rzecz jasna 3obieg będziemy na bieżąco ulepszać i rozwijać. Tymczasem zapraszam do przeczytania tych treści, których nie mogliście zobaczyć wczoraj.

0


Szczególnie polecam artykuł autorstwa prof. Romualda Szeremietiewa, tekst redakcyjny kolegi Aleksandra Żywczyka o możliwościach wirtualnej emigracji do Republiki Księżycowej (bez podatków) i młodego Narodowca Krystiana Jachacy o folwarku zwierzęcym, jako nowym typie patriotyzmu.

Mam nadzieję, że ostatni raz złamałem zasadę, że wstępniak i artykuł wiodący pisze ta sama osoba. Ale uznałem, że Polacy muszą zostać ostrzeżeni jak najszybciej w jaki sposób polskie prawo pozwala ich bezprawnie potraktować. A i w sprawach technicznych należało się Państwu wyjaśnienie od Redaktora Naczelnego.

Autorów, którzy planowali opublikować swoje artykuły w sobotę szczególnie przepraszam za zamieszanie i zachęcam, by zrobili to dzisiaj. Zapewniam, że zauważycie różnicę w nawigacji i funkcjonowaniu serwisu. Redakcja tymczasem zadba o ich należytą promocję.

Tomek Parol (ŁŁ)

Ps. Mogą się jeszcze przez kilka godzin pojawiać problemy z transmisją grafik lub posadowieniem linków, to naturalne zaraz po migracji. Ale za to hula 🙂

 

0

Tomasz Parol

Tomasz Parol - Redaktor Naczelny Trzeciego Obiegu, bloger Łażący Łazarz, prawnik antykorporacyjny, zawodowy negocjator, miłośnik piwa z przyjaciółmi, członek MENSA od 1992 r. Jeśli mój tekst Ci się podoba, lub jakiś inny z tego portalu to go WYKOP albo polub na facebooku. Jeśli chcesz zostać dziennikarzem obywatelskim z legitymacją prasową napisz do nas: redakcja@3obieg.pl

502 publikacje
2249 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758