Komentarze dnia
Like

Wina Tuska

29/05/2015
615 Wyświetlenia
4 Komentarze
2 minut czytania
Wina Tuska

Oczywiście, że Tusk ponosi winę za słabe wyniki gospodarcze, za upadek międzynarodowego znaczenia Polski, za ukształtowaną dla PO filozofię utrzymywania władzy jako nadrzędna w stosunku do wszystkich innych sprawę.

Tylko kilka pierwszych z tysiaca argumentów:
– To Tusk osobiście podpisał katastrofalny dla Polski pakiet energetyczno-klimatyczny – skrajnie niesprawiedliwy i nieracjonalny; konsekwencją moze byc zubożenie całego pokolenia Polaków i utrarta kilkuset tysiecy miejsc pracy;

0


 

– To Tusk opóźnił o 3,5 roku rozpoczecie budowy gazoportu – konsekwencją jest podpisanie haniebnego kontraktu gazowego z Rosją, copowoduje stratę co roku klika miliardów zł.

– To rząd Tuska nie potrafił obronic polskich stoczni i nie potrafił przeszkodzic w położeniu rury na dnie Bałtyku degradującej nasze zachodnie porty.

– To Tusk osobiscie doprowadził do obnizenia zdolnosci obronnej Polski torpedujac budowę (pierwszej) tarczy antyrakietowej w Polsce i stwierdzając, że Poslce nie jest potrzebna silna armia, bo nikt nie zagraża naszym granicom. W czasie swoich rządów uszczuplił budżet MON na sume ponad 11 mld. zł. (łamiąc ustawową normę – 1,95 % PKB, to – przestępstwo), tylko w 2013 r. miał sejmową zgodę na taki krok.

– To Tusk wykazał skrajny brak wyobraźni politycznej wpisuujac się w “reset” Obamy bardziej niż on sam – demonstrował “przyjaźń z Władymirem. A Władymir ukazał się jako przywódca jedynego w tej chwili na świecie barbarzyńskiego wielkiego państwa, które grozi użyciem broni A w walce z innymi państwamio wyimaginowane prawa do ich terytorium.

– To Tusk wydał na swój lans kilkanascie miliardów zł. (fanaberyjne stadiony i Orliki, pompatyczna prezydencja itp)

– To Tusk okupił sie przywódcom (kosztem Polski) Frrancji i Anglii, by tylko zgodzili sie na jego nominacje w Brukseli…

To tylko kilka argumentów – można by było tak ze 100 razy wiecej…

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Janusz40

337 publikacje
31 komentarze
 

4 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816