Bez kategorii
Like

Według Staniszkis „niepokorny” Jacek Karnowski promował sponsorowaną przez estabilishment opozycję?

18/12/2012
251 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Profesor Jadwiga Staniszkis w dzisiejszym wywiadzie dla Faktu (LINK) podzieliła się kilkoma uwagami na temat wymiany liderów Platformy Obywatelskiej:

0


Profesor Jadwiga Staniszkis w dzisiejszym wywiadzie dla Faktu (LINK) podzieliła się kilkoma uwagami na temat wymiany liderów Platformy Obywatelskiej:

„Kolejnym elementem tego projektu jest stworzenie kontroli nad najbardziej ekstremalnymi ruchami, takim jak ONR, czy formacja byłego posła pana Artura Zawiszy. Stąd w tym projekcie wziął się Jan Piński, nowy redaktor „Uważam Rze”. Obaj panowie, Zawisza i Piński, funkcjonowali kiedyś w partii Libertas, która występowała ostro przeciwko traktatowi lizbońskiemu, przeciwko Unii Europejskiej, a równocześnie była finansowana, nie chcę wchodzić w szczegóły, przez środowisko pochodzące z samego środka establishmentu.

Natomiast wspomniany już Piński kilka dni temu w wywiadzie dla portalu wirtualnemedia.pl (LINK) wyjawił co nieco o swoim byłym podwładnym – najbardziej niepokornym z niepokornych – Jacku Karnowskim:

Jacek Karnowski był w 2009 roku przez kilka miesięcy moim podwładnym. Nie zauważyłem wtedy, żeby był niepokorny. Wręcz przeciwnie. Karnowski był najbardziej ustosunkowany (doskonale pamiętam, którzy politycy interweniowali, aby nie zwalniać go z pracy) i był liderem promowania Libertasu. Wynika to z raportu przygotowanego dla TVP. Najwięcej Libertasu było wówczas w kierowanej przez niego „Panoramie”.”

Czyżby pani profesor Staniszkis niechcący ujawniła, że gwiazda tzw. „niezależnego” i „niepokornego” dziennikarstwa sprzyjała „koncesjonowanej, radykalnej opcji politycznej” finansowanej z samego „środka estabilishmentu”?

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Bia

im mniej po

80 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816