Główna
Like

“Warszawa to miasto gorsze niż Sodoma” – takie jest proroctwo.

04/12/2018
2445 Wyświetlenia
1 Komentarze
2 minut czytania
“Warszawa to miasto gorsze niż Sodoma” – takie jest proroctwo.

Polska mistyczka – Służebnica Bożej Rozalia Celakówna zapisała przestrogę, iż gniew Boży zbliża się do Polski za liczne grzechy jej mieszkańców (zwłaszcza za rozpustę, nienawiść, aborcje i inne morderstwa). W pismach Celakówny wspomina się o nadchodzącej wojnie jako “strasznej Bożej karze za grzechy” autorka otwarcie napisała: “Warszawa to miasto gorsze niż Sodoma”. Taka była przed wojną i taka okazuje się teraz. Jeśli przyjąć że w czasie wojny spotkała Warszawę kara za okres do 1939 roku to tamta przestroga nie odniosła skutku. Sami widzicie co się dzieje teraz. Ale była też i inna przestroga: Faustyna Kowalska w swym słynnym dziś “Dzienniczku” pisze tak: “Pewnego dnia powiedział mi Jezus, żespuści karę na jedno miasto, które jest najpiękniejsze w Ojczyźnie naszej. Kara ta […]

0


Polska mistyczka – Służebnica Bożej Rozalia Celakówna zapisała przestrogę, iż gniew Boży zbliża się do Polski za liczne grzechy jej mieszkańców (zwłaszcza za rozpustę, nienawiść, aborcje i inne morderstwa). W pismach Celakówny wspomina się o nadchodzącej wojnie jako “strasznej Bożej karze za grzechy” autorka otwarcie napisała:

“Warszawa to miasto gorsze niż Sodoma”.

Taka była przed wojną i taka okazuje się teraz. Jeśli przyjąć że w czasie wojny spotkała Warszawę kara za okres do 1939 roku to tamta przestroga nie odniosła skutku.

Sami widzicie co się dzieje teraz.

Ale była też i inna przestroga:

Faustyna Kowalska w swym słynnym dziś “Dzienniczku” pisze tak: “Pewnego dnia powiedział mi Jezus, żespuści karę na jedno miasto, które jest najpiękniejsze w Ojczyźnie naszej. Kara ta miała być – jaką Bóg ukarał Sodomę i Gomorę. Widziałam wielkie zagniewanie Boże i dreszcz napełnił, przeszył mi serce”.

Czy ta kara dopiero nastąpi bo jeśli  nie idzie w tym proroctwie o Warszawę to zgadnijcie jakie to miasto?

Gdy przed wojną w większości krajów nielegalne i karalne były homoseksualizm, cudzołóstwo i prostytucja, w przedwojennej Polsce obrzydliwości te nie stanowiły przestępstwa ani nawet wykroczenia.  Od 1932 roku, nawet niektóre z aborcyjnych morderstw zostały w II RP zalegalizowane (wówczas, gdy ciąża pochodziła z gwałtu lub innego przestępstwa, kiedy zagrażała życiu lub zdrowiu matki lub też nienarodzone dziecko było poważnie uszkodzone).

Teraz znowu jesteśmy w “awangardzie” moralnej degrengolady. Ale może “Kler” jednak rzuci “Klątwę” na zdegenerowane miasta.

Abrahamowi Bóg obiecał, iż nie zniszczyłby Sodomy, jeśli znalazłby tam choćby i tylko 10 sprawiedliwych (Rodz. 18, 20). Duże miasta w Polsce mają już jak wynika z ostatnich wyborów ponad 60 % anty sprawiedliwych. A to już tylko krok do zagłady.

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758