POLSKA
4

W Warszawie bez zmian chamstwo dziadostwo i LGBT

11/12/2021
879 Wyświetlenia
3 Komentarze
3 minut czytania
W Warszawie bez zmian chamstwo dziadostwo i LGBT

  Przytoczę słowa Premiera „Coś niepokojącego dzieje się w Warszawie. Najpierw anulowano święta Bożego Narodzenia na grafikach, którymi oklejono metro. Teraz stołeczni radni chcą anulować Rondo Romana Dmowskiego” na „Rondo Praw Kobiet”. Panie premierze oczekiwanie od tego kretyna opamiętania, to jest nierealne, ten kretyn jest niereformowalny, dla niego żadne apele nie mają znaczenia. Natomiast z powodu ratuszowego bałaganu, licznych podwyżek opłat dla mieszkańców W-wy, awarie, zatrucia Wisły, spowodowanie katastrofy ekologicznej, zamknęcie szpitala, negowanie obietnic przedwyborczych np. stadionu Skry, finansowanie z dochodów ratusza dewiacji seksualnej, monopolizacja zatrudnienia osób z politycznego układu itd. itp., … Mamy kolejny dowód na to że Rada Warszawy zamiast zajmować się bieżącymi sprawami związanymi z miastem stała się narzędziem opresyjnym w stosunku do jej mieszkańców i walki […]

0


 

Przytoczę słowa Premiera „Coś niepokojącego dzieje się w Warszawie. Najpierw anulowano święta Bożego Narodzenia na grafikach, którymi oklejono metro. Teraz stołeczni radni chcą anulować Rondo Romana Dmowskiego” na „Rondo Praw Kobiet”.

Panie premierze oczekiwanie od tego kretyna opamiętania, to jest nierealne, ten kretyn jest niereformowalny, dla niego żadne apele nie mają znaczenia. Natomiast z powodu ratuszowego bałaganu, licznych podwyżek opłat dla mieszkańców W-wy, awarie, zatrucia Wisły, spowodowanie katastrofy ekologicznej, zamknęcie szpitala, negowanie obietnic przedwyborczych np. stadionu Skry, finansowanie z dochodów ratusza dewiacji seksualnej, monopolizacja zatrudnienia osób z politycznego układu itd. itp., …

Mamy kolejny dowód na to że Rada Warszawy zamiast zajmować się bieżącymi sprawami związanymi z miastem stała się narzędziem opresyjnym w stosunku do jej mieszkańców i walki politycznej .Po słynnych ,, konsultacjach ” w sprawie miejsc parkingowych ,podwyżkach za wodę i ścieki ustawę śmieciową która trafiła do kosza na śmieci . Tym razem Romanowi Dmowskiemu się dostało – wielkiemu Warszawiakowi i Patriocie . POnieważ ideologia marksistowsko – leninowska , LGBT oraz Dżender nie przewiduje obecności wielkich Polaków w przestrzeni publicznej stolicy Polski.

Spowodować wprowadzenie Zarządu Komisarycznego St. Ratusza i przeciąć niczym skalpel chirurga działanie tej SB-eckiej popłuczyny, tego nieudacznika raz na zawsze. Byłym i aktualnym pracownikom otworzą się oczy i usta, może upubliczni się wiele świństw i świństewek.

Warszawa jest oparszała komunistami. Przez wiele lat była miastem w którym meldunek mógł dostać tylko komunista i to są tego skutki. Skundlone komunistyczne miasto. Czerwona progenitura wciąż ma się dobrze. Patriotów wybili Niemcy i komuniści z sierpa i młota.

Warszawiacy kim wy jesteście? Czy ci chłopcy i dziewczęta którzy ginęli w powstaniu za Polskę zgodzili by się na to aby ojca niepodległości w ten sposób potraktować ? KIM WY JESTEŚCIE WARSZAWIACY ZE POZWALACIE NA TAKA PROFANACJE.? Czy Bóg ma zstąpić z nieba i rękami putnia zniszczyć to miasto ? Naród który wypiera się swojej historii nie zasługuje aby być wolny aby mieć swoje państwo. Mamona was zaślepiła biada wam za to ze na to pozwalacie.

0

Tezeusz https://dziennikarzobywatelski.blogspot.com/

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem.

130 publikacje
1 komentarze
 

3 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758